Заповнення зворотного боку лікарняного листка:вагітність і пологи.

sunset_sun@mail.ru
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 01 грудня 2011, 23:28
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення sunset_sun@mail.ru »

Христос Воскрес! Всіх зі святом!

Прошу допомогти заповнити зворотний бік лікарняного листка для вагітної. Перший раз заповняю і не знаю як. Можливо хтось може скинути уже заповнену сторону ( емейл sunset_sun@mail.ru)буду дуже вдячна.

Лікарняний з 30,04,13 по 02,09,13. Стати до роботи з 03,09,13.


Розділ 1. "Структурний підрозділ." У нас підприємство мале.Якихось підрозділів немає.Працівниця -бухгалтер. Що я маю тут написати?Адміністрація, назву фірми чи що?

"Не працював з ... до...", заповнювати?Якщо так,то ставити період - з 30,04,13 по 02,09,13?
"Неробочі дні..." заповнювати?
"До роботи став" ставити 03,09,13 чи нічого?
Розділ 2. "Страховий стаж" заповнюється?
Розділ 4. "Місячний оклад" - на яку дату? На дату заповнення чи яку?
Таблиця: у графі "місяці" стоїть сім лінійок. Я маю фактично заповнити шість (жовтень-березень)? і одна виходить пуста?
у графі "к-сть роб.днів" ставити робочі дні чи календарні дні? Адже для розрахунку декретних ми беремо календарні дні і від цього залежить показник графи "сер.зп". До речі, цей показник переноситься у графу наступної таблиці?

А у рядочку "Включено до платіжної відомості за..." що писати?

Щиро дякую,усім хто відгукнеться!

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

sunset_sun@mail.ru писав:Христос Воскрес! Всіх зі святом!

Прошу допомогти заповнити зворотний бік лікарняного листка для вагітної. Перший раз заповняю і не знаю як. Можливо хтось може скинути уже заповнену сторону ( емейл sunset_sun@mail.ru)буду дуже вдячна.

Лікарняний з 30,04,13 по 02,09,13. Стати до роботи з 03,09,13.


Розділ 1. "Структурний підрозділ." У нас підприємство мале.Якихось підрозділів немає.Працівниця -бухгалтер. Що я маю тут написати?Адміністрація, назву фірми чи що?

"Не працював з ... до...", заповнювати?Якщо так,то ставити період - з 30,04,13 по 02,09,13?
"Неробочі дні..." заповнювати?
"До роботи став" ставити 03,09,13 чи нічого?
Розділ 2. "Страховий стаж" заповнюється?
Розділ 4. "Місячний оклад" - на яку дату? На дату заповнення чи яку?
Таблиця: у графі "місяці" стоїть сім лінійок. Я маю фактично заповнити шість (жовтень-березень)? і одна виходить пуста?
у графі "к-сть роб.днів" ставити робочі дні чи календарні дні? Адже для розрахунку декретних ми беремо календарні дні і від цього залежить показник графи "сер.зп". До речі, цей показник переноситься у графу наступної таблиці?

А у рядочку "Включено до платіжної відомості за..." що писати?

Щиро дякую,усім хто відгукнеться!
Не работала - ставите с 30.04. по 02.09. К работе приступить с 03.09. ( в любом случае она или выйдет 03.09. на работу или с этого дня уйдёт в отпуск по Догляду за дитиною до досягнення нею тритічного віку).
Количество дней - 126 - это количество дней больничного по беременности и родам для всех. Может быть потом ещё больничный с 03.09., но это уже будет отдельный больничный при сложных родах.
Оклад ставите на дату получения больничного, так как расчёт больничных и их выплату Вы будете делать сейчас.

Катрина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 954
З нами з: 04 листопада 2011, 03:29
Дякував (ла): 442 рази
Подякували: 77 разів

Повідомлення Катрина »

когда то и я задавала все эти вопросы - мне никто не ответил :(((

sunset_sun@mail.ru
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 01 грудня 2011, 23:28
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення sunset_sun@mail.ru »

Катрина писав:когда то и я задавала все эти вопросы - мне никто не ответил :(((
А вы узнали ответы??поделитесь опытом

Катрина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 954
З нами з: 04 листопада 2011, 03:29
Дякував (ла): 442 рази
Подякували: 77 разів

Повідомлення Катрина »

не узнала.

Відповісти

Повернутись до “Декретні”