= АЛИМЕНТЫ = расчет, исполнительные листы, 4ДФ

NEL
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 17 лютого 2016, 12:14
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення NEL »

marina11 писав:
NEL писав:
Скрытый текст
marina11 писав: Як Ви дізналися, що він платник? На підставі чого здійснювали утримання?

Був виконавчий лист.
Тобто Вам виконавча служба встигла протягом 2 тижнів після прийняття працівника надіслати виконавчий лист? Оце так оперативність.#g_witch#
Вже є так як є. Звіт+виконавчий+супровідний виконавчій надіслали? У звіті вказали правильну суму, яку потрібно було утримати?
Якось я за 20 років роботи не зустрічала штрафів від виконавчої служби за помилки у розрахунку аліментів.
Так, оператівність здивувала. Ніколи не мали справи з виконавчими листами, тому не в курсі справ. Звіт+виконавчий+супроводжувальний тільки зараз готую, от і виплило, що я неправильно утримала аліменти. Виходить, невчасно відправляю лист, та ще і показую власні помилки. І шо робить?#wall#

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

NEL писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
NEL писав:
Скрытый текст

Був виконавчий лист.
Тобто Вам виконавча служба встигла протягом 2 тижнів після прийняття працівника надіслати виконавчий лист? Оце так оперативність.#g_witch#
Вже є так як є. Звіт+виконавчий+супровідний виконавчій надіслали? У звіті вказали правильну суму, яку потрібно було утримати?
Якось я за 20 років роботи не зустрічала штрафів від виконавчої служби за помилки у розрахунку аліментів.
Так, оператівність здивувала. Ніколи не мали справи з виконавчими листами, тому не в курсі справ. Звіт+виконавчий+супроводжувальний тільки зараз готую, от і виплило, що я неправильно утримала аліменти. Виходить, невчасно відправляю лист, та ще і показую власні помилки. І шо робить?#wall#
А яка "ціна питання?" Я б показувала у звіті првильну суму "до утримання", а у супровідному написала б якесь пояснення помилки.
Виконавець при направленні листа на наступне місце роботи має врахувати недоутриману суму у борг за працівником.
Або "намалюйте" цьому працівнику якусь премію і відкоригуйте у ній утримання.

NEL
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 17 лютого 2016, 12:14
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення NEL »

marina11 писав:
NEL писав:
Скрытый текст
marina11 писав: Тобто Вам виконавча служба встигла протягом 2 тижнів після прийняття працівника надіслати виконавчий лист? Оце так оперативність.#g_witch#
Вже є так як є. Звіт+виконавчий+супровідний виконавчій надіслали? У звіті вказали правильну суму, яку потрібно було утримати?
Якось я за 20 років роботи не зустрічала штрафів від виконавчої служби за помилки у розрахунку аліментів.
Так, оператівність здивувала. Ніколи не мали справи з виконавчими листами, тому не в курсі справ. Звіт+виконавчий+супроводжувальний тільки зараз готую, от і виплило, що я неправильно утримала аліменти. Виходить, невчасно відправляю лист, та ще і показую власні помилки. І шо робить?#wall#
А яка "ціна питання?" Я б показувала у звіті првильну суму "до утримання", а у супровідному написала б якесь пояснення помилки.
Виконавець при направленні листа на наступне місце роботи має врахувати недоутриману суму у борг за працівником.
Або "намалюйте" цьому працівнику якусь премію і відкоригуйте у ній утримання.
"Ціну питання" незнаю, тому і питаю у розумних людей. #smile3# Бухгалтери так звикли бути винними, що за кожним кроком бачуть покарання #smile3# Премія не допоможе, бо утримали менше, ніж треба було. А як можна пояснити помилку? (маю на меті у супроводжувальному)

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

NEL[spoiler писав:]
marina11 писав:
NEL писав:
Скрытый текст
Так, оператівність здивувала. Ніколи не мали справи з виконавчими листами, тому не в курсі справ. Звіт+виконавчий+супроводжувальний тільки зараз готую, от і виплило, що я неправильно утримала аліменти. Виходить, невчасно відправляю лист, та ще і показую власні помилки. І шо робить?#wall#
А яка "ціна питання?" Я б показувала у звіті првильну суму "до утримання", а у супровідному написала б якесь пояснення помилки.
Виконавець при направленні листа на наступне місце роботи має врахувати недоутриману суму у борг за працівником.
Або "намалюйте" цьому працівнику якусь премію і відкоригуйте у ній утримання.
[/spoiler]
"Ціну питання" незнаю, тому і питаю у розумних людей. #smile3# Бухгалтери так звикли бути винними, що за кожним кроком бачуть покарання #smile3# Премія не допоможе, бо утримали менше, ніж треба було. А як можна пояснити помилку? (маю на меті у супроводжувальному)
"Ціна питання" - яку суму було недоутримано?.
"Намалювати" премію - створити зараз наказ "Преміювати ХХХХХХ за особливо гарні показники в роботі.... в сумі ХХХ,(щоб сума утримання з неї могла перекрити недоутримані виплати). Нарахувати, сплатити податки, доперерахувати аліменти, і якщо щось залишиться - працівнику.
У супровідному класика "Внаслідок арифметичної помилки..."

NEL
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 17 лютого 2016, 12:14
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення NEL »

"Ціна питання" - яку суму було недоутримано?. " Відповідаю - 350 грн. Не така велика сума, як головняк для мене. А те, що із запізненням вертається виконавчий лист, якось карається?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

NEL писав:"Ціна питання" - яку суму було недоутримано?. " Відповідаю - 350 грн. Не така велика сума, як головняк для мене. А те, що із запізненням вертається виконавчий лист, якось карається?
Не чула про таке.

Полька
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 22 листопада 2017, 15:42
Дякував (ла): 105 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Полька »

Добрый день, подскажите если сумма алиментных перечисляется по банку на р/с не через почту, комиссия банка 2 грн удерживается за счёт плательщика алиментов?

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Полька писав:Добрый день, подскажите если сумма алиментных перечисляется по банку на р/с не через почту, комиссия банка 2 грн удерживается за счёт плательщика алиментов?
Я утримую з платника аліментів.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Полька писав:Добрый день, подскажите если сумма алиментных перечисляется по банку на р/с не через почту, комиссия банка 2 грн удерживается за счёт плательщика алиментов?
Ось тут про послуги:
https://dtkt.com.ua/show/3cid01719.html

Полька
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 22 листопада 2017, 15:42
Дякував (ла): 105 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Полька »

Спасибо я это читала, но там пишут если алименты перечисляются через почту, то да удерживают комиссию за счёт плательщика алиментов, а если через банк на р/с комиссия банка за чей счёт? Я конечно 2 грн удержала за счёт плательщика, но сегодня в Гугле нашла инфо, что обратите внимание комиссия банка удерживается если алименты перечисляются через отделения почты
И как должно быть правильно?

Відповісти

Повернутись до “Аліменти”