= АЛИМЕНТЫ = расчет, исполнительные листы, 4ДФ

New2015
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 30 червня 2015, 22:19
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення New2015 »

melnikova писав:Шановні, підскажіть будь ласка, ФОП прийняв на роботу аліментщика з боргом по аліментам, які наші дії: чекати листа від виконавчої служби чи топати до них самій за ним? Із теми зрозуміла, що поки немає виконавчого листа -нама і сплати аліментів. Вперше стикаюся з цим.
Только ждать письмо с исполнительной службы. Самой ничего не делать, тем более не начислять и не выплачивать. Даете копию приказа работнику алиментщику, и пусть сам идет и берет письмо. Письмо регистрируете в журнале вход. почты, чтобы была отправная точка. Если возникнут вопросы по исполн. листу - звоните тому инспектору и все выясняете. Я делала так.

А еще долг и % платите так, как написано в исполнит. листе. К действующему законодательству не привязываете.

люда5
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 129
З нами з: 22 липня 2011, 01:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення люда5 »

Яночка писав:если сумма долга на 01.03.18-61000,то на 1.03-61000+25% зп(алименты за март)=задолженность на 1.04.
и с апреля удерживаете -50%-25-алименты и 25 - задолженность.
Что вам по почте не понятно?

Бухгалтера зобовязано нарахувати заборгованність по сплаті аліментів з 01.01.18р????,розрахунок надіслати.

Мне не понятно если задолженность на 1.03 почему я должна предоставить расчет с 1.01? и почему ничего не сказано о возрасте ребенка? вообще никаких данніх

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

люда5 писав: Бухгалтера зобовязано нарахувати заборгованність по сплаті аліментів з 01.01.18р????,розрахунок надіслати.

Мне не понятно если задолженность на 1.03 почему я должна предоставить расчет с 1.01? и почему ничего не сказано о возрасте ребенка? вообще никаких данніх
Возможно тут речь идет о ежеквартальном "ЗВІТ про здійснені відрахування та виплати"...

люда5
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 129
З нами з: 22 липня 2011, 01:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення люда5 »

Оподаткування аліментів
ПДФО, військовий збір (165.1.14 ПКУ) та ЄСВ не нараховуються. Виплата аліментів відображається в 1ДФ з ознакою доходу «140». При цьому слід вказати індивідуальний податковий номер одержувача аліментів

после вычета всех налогов я выплачиваю 50% бывшей супруге и все, или я выплачиваю ей но в 1ДФ должна ее ИНН указывать с признаком 140?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

люда5 писав:Оподаткування аліментів
ПДФО, військовий збір (165.1.14 ПКУ) та ЄСВ не нараховуються. Виплата аліментів відображається в 1ДФ з ознакою доходу «140». При цьому слід вказати індивідуальний податковий номер одержувача аліментів

Это как? я думала после вычета всех налогов я выплачиваю 50% бывшей супруге и все, или я выплачиваю ей но в 1ДФ должна ее ИНН указывать с признаком 140?
Так.

люда5
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 129
З нами з: 22 липня 2011, 01:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення люда5 »

а ее инн брать где? опять держвиконавця терроризировать

и 1ДФ если выплачиваю в 2кв уже показываю только за 2кв,ведь я за март не начисляла и не выплачивала

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

люда5 писав:Оподаткування аліментів
ПДФО, військовий збір (165.1.14 ПКУ) та ЄСВ не нараховуються. Виплата аліментів відображається в 1ДФ з ознакою доходу «140». При цьому слід вказати індивідуальний податковий номер одержувача аліментів

Это как? я думала после вычета всех налогов я выплачиваю 50% бывшей супруге и все, или я выплачиваю ей но в 1ДФ должна ее ИНН указывать с признаком 140?
Налоги и 1-ДФ тут ни причем... Этот звит подается госисполнителю согласно
"Додаток 9 до Інструкції з організації примусового виконання рішень (пункт 8 розділу Х)"

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

люда5 писав:а ее инн брать где? опять держвиконавця терроризировать

и 1ДФ если выплачиваю в 2кв уже показываю только за 2кв,ведь я за март не начисляла и не выплачивала
Почитайте постанову. Я з початку року отримала 2, у кожній зазначені РНОКПП отримувача аліментів.

Щодо звітів, то нарахування і виплата аліментів відображаються у 1ДФ з кодом 140 (по аналогії з розрахунками з ФОПами, у "нараховано" - скільки нараховано протягом кварталу, у "виплачено" - скільки виплачено),
і щоквартально потрібно звітуватися до державної виконавчої служби.

люда5
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 129
З нами з: 22 липня 2011, 01:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення люда5 »

marina11 писав:
люда5 писав:а ее инн брать где? опять держвиконавця терроризировать

и 1ДФ если выплачиваю в 2кв уже показываю только за 2кв,ведь я за март не начисляла и не выплачивала
Почитайте постанову. Я з початку року отримала 2, у кожній зазначені РНОКПП отримувача аліментів.

Щодо звітів, то нарахування і виплата аліментів відображаються у 1ДФ з кодом 140 (по аналогії з розрахунками з ФОПами, у "нараховано" - скільки нараховано протягом кварталу, у "виплачено" - скільки виплачено),
і щоквартально потрібно звітуватися до державної виконавчої служби.

Вот именно что в постанове нет ничего только ФИО и адрес ни данных по ребенку ни её ИНН

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

люда5 писав:
marina11 писав:
люда5 писав:а ее инн брать где? опять держвиконавця терроризировать

и 1ДФ если выплачиваю в 2кв уже показываю только за 2кв,ведь я за март не начисляла и не выплачивала
Почитайте постанову. Я з початку року отримала 2, у кожній зазначені РНОКПП отримувача аліментів.

Щодо звітів, то нарахування і виплата аліментів відображаються у 1ДФ з кодом 140 (по аналогії з розрахунками з ФОПами, у "нараховано" - скільки нараховано протягом кварталу, у "виплачено" - скільки виплачено),
і щоквартально потрібно звітуватися до державної виконавчої служби.

Вот именно что в постанове нет ничего только ФИО и адрес ни данных по ребенку ни её ИНН
Щоб отримати РНОКПП маєте 2 шляхи: або шукати держвиконавця, і вимагати цю інформацію від нього, або через платника (може він хоча б з дитиною спілкується, чи № телефона надасть)
А взагалі я б за такою "повноцінною" постановою направляла до ДВС офіційний лист з вимогою надати необхідну інформацію.

Відповісти

Повернутись до “Аліменти”