Рассчет и удержания из вознаграждения по ГПД

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

LLM писав:Дівчата, принесли договір ЦПХ, поставили перед фактом, ми провдили атестацію робочих місць, в цій угоді ПІБ виконавця, це ж повинен бути Приватний підприємець, мене знітило те що напевно повинні бути якісь відповідні документи у виконавця, і до всього цього я ж маю провести нарахування (34,7% утрим 2,6%), вона хотіла розрахуватись готівкою я сказала ні, так вона таку угоду приперла, можливо це якісь мутки, раніше нам проводили атестацію юр.особи, а тут зекономили, що мені робити з цією угодою? Дякую.
ПО ИДЕЕ-У ЧП-КА ДОЛЖЕН БЫТЬ СООТВЕТСТВУЮЩИЙ ВИД ДЕЯТЕЛЬНОСТИ. ИНАЧЕ ВЫ АГЕНТ И НДФЛ
ЕСЛИ ГПХ НАЧИСЛЕНИЯ ЭТИ И НИКУДА ОТ НИХ

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Лапа писав:
LLM писав:Дівчата, принесли договір ЦПХ, поставили перед фактом, ми провдили атестацію робочих місць, в цій угоді ПІБ виконавця, це ж повинен бути Приватний підприємець, мене знітило те що напевно повинні бути якісь відповідні документи у виконавця, і до всього цього я ж маю провести нарахування (34,7% утрим 2,6%), вона хотіла розрахуватись готівкою я сказала ні, так вона таку угоду приперла, можливо це якісь мутки, раніше нам проводили атестацію юр.особи, а тут зекономили, що мені робити з цією угодою? Дякую.
ПО ИДЕЕ-У ЧП-КА ДОЛЖЕН БЫТЬ СООТВЕТСТВУЮЩИЙ ВИД ДЕЯТЕЛЬНОСТИ. ИНАЧЕ ВЫ АГЕНТ И НДФЛ
ЕСЛИ ГПХ НАЧИСЛЕНИЯ ЭТИ И НИКУДА ОТ НИХ
Я це все розумію ну хіба тьотя з вулиці може проводити атестацію?

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

LLM писав:
Лапа писав:
LLM писав:Дівчата, принесли договір ЦПХ, поставили перед фактом, ми провдили атестацію робочих місць, в цій угоді ПІБ виконавця, це ж повинен бути Приватний підприємець, мене знітило те що напевно повинні бути якісь відповідні документи у виконавця, і до всього цього я ж маю провести нарахування (34,7% утрим 2,6%), вона хотіла розрахуватись готівкою я сказала ні, так вона таку угоду приперла, можливо це якісь мутки, раніше нам проводили атестацію юр.особи, а тут зекономили, що мені робити з цією угодою? Дякую.
ПО ИДЕЕ-У ЧП-КА ДОЛЖЕН БЫТЬ СООТВЕТСТВУЮЩИЙ ВИД ДЕЯТЕЛЬНОСТИ. ИНАЧЕ ВЫ АГЕНТ И НДФЛ
ЕСЛИ ГПХ НАЧИСЛЕНИЯ ЭТИ И НИКУДА ОТ НИХ
Я це все розумію ну хіба тьотя з вулиці може проводити атестацію?
по идее нет. а нормативку по атестации раб мест поднимали? на сколько я понимаю без специфических знаний не обойтись

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Лапа писав:
LLM писав:
Лапа писав: ПО ИДЕЕ-У ЧП-КА ДОЛЖЕН БЫТЬ СООТВЕТСТВУЮЩИЙ ВИД ДЕЯТЕЛЬНОСТИ. ИНАЧЕ ВЫ АГЕНТ И НДФЛ
ЕСЛИ ГПХ НАЧИСЛЕНИЯ ЭТИ И НИКУДА ОТ НИХ
Я це все розумію ну хіба тьотя з вулиці може проводити атестацію?
по идее нет. а нормативку по атестации раб мест поднимали? на сколько я понимаю без специфических знаний не обойтись

цитата з договору " оформлення комплекту матеріалів з метою атестації робочих місць" акт виконаних робіт "виконана робота і підготовлені матеріали з атестації робочих місць", напевно я її підписувати не буду.

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

LLM писав: цитата з договору " оформлення комплекту матеріалів з метою атестації робочих місць" акт виконаних робіт "виконана робота і підготовлені матеріали з атестації робочих місць", напевно я її підписувати не буду.
По мне то так лучше: " оформлення комплекту матеріалів з метою подальшого проведення атестації робочих місць" і "виконана робота і підготовлені матеріали для подальшого проведення атестації робочих місць"

Відповісти

Повернутись до “Виплати за договорами ЦПХ”