Командировка заграницу

Оформлення, нарахування
alicaalena
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 02 жовтня 2009, 04:04
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 195 разів

Повідомлення alicaalena »

svitlass писав:
alicaalena писав:Кто пользуется корпоративной карточкой подскажите пожалуйста.
На корпоративную валютную карту перечислим суточные на 10 человек. Они должны будут снимать там 10 раз, чтобы получить 10 чеков того же банкомата, чтобы потом прикрепить их к своим авансовым отчетам. Или можно снять один раз а к авансовым прикреплять копии чека и указывать 1/10 суммы. (не бросайтесь тапками, если звучит глупо)#smile3# подскажите.
я б наполягала на 10 чеках.
або один чек - прихід в касу ПКО - видача по відомості чи РКО на 10 чол /як варіант/
Касса не подходит, работники находятся за пределами предприятия, страны - в командировке. Корпоративную карту задействуем для того чтобы не проводить через кассу.

шанхай
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 02 липня 2014, 13:18
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 36 разів

Повідомлення шанхай »

Да,,тоді, щоб кожен звітував за свою суму.. а доп.документ у Вас буде виписка банка-де буде вказано скільки знято

alicaalena
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 02 жовтня 2009, 04:04
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 195 разів

Повідомлення alicaalena »

шанхай писав:Да,,тоді, щоб кожен звітував за свою суму.. а доп.документ у Вас буде виписка банка-де буде вказано скільки знято
Спасибо

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

alicaalena писав:
шанхай писав:Да,,тоді, щоб кожен звітував за свою суму.. а доп.документ у Вас буде виписка банка-де буде вказано скільки знято
Спасибо
Поручите в приказе 1 работнику снять и раздать суточные согласно ведомости. Ее он и приложит к своему авансовому отчету вместе с чеком из банкомата.
Про суточные, если принимающая сторона кормит, я выдаю 35% от нормы суточных. ИМХО.

Люда_Люда
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 10 січня 2016, 22:36

Повідомлення Люда_Люда »

Прошу помощи, ГОРЮ!!!

Отправили сотрудника в командировку в Польшу и Румынию.
Был только в Польше. Приказ о командировке с формулировкой: "Працівник може самостійно визначити доцільність перебування в країні відрядження і тривалість перебування та не відвідувати одну з країн у випадку виконання завдання, визначеного в даному наказі в цілях економії коштів"

1. Не будет ли здесь штрафов по кассе? (аванс выдан на командировку в Польшу и Румынию).
2. Или можно переделать приказ о командировке только в Польшу? (аванс выдан на командировку в Польшу и Румынию).
3. Или можно издать приказ перед самой командировкой о изменении маршрута и целей командировки и указать только в Польшу? Не надо ли было в этом случае сдавать аванс в банк?

Как поступить в данной ситуации, помогите, пожалуйста.

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

Дир поїхав у відрядження за кордон,за кафе та ресторани оплачував на пряму з корпоративної картки.Чи можна ці витрати віднести(ПРОВЕСТИ) як добові ?.Окремо добові дир отримувати не хоче.Я тепер не знаю як це провести....

шанхай
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 02 липня 2014, 13:18
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 36 разів

Повідомлення шанхай »

Розкажу як провожу я, рахую максимальні суточні (приблизно-35 євро), но обіди-кафе не оплачуєм!!!! в кошторисі:::добові,,проживання,,,транспорт(таксі не оплачую),,переліт і все

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

я от просто не знаю як бути,добові це такі витрати які можуть бути без підтвердження,якщо працівник розраховувався за харчування з корпоративної картки-це ж можна віднести до добових?

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

і взагалі якщо директор розрахувався корпоративною карткою у ресторані,не у відрядженні,а просто оплатив обід клієнтам,то я маю провести авансовий звіт і просто до витрат можу це не відносити?

шанхай
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 02 липня 2014, 13:18
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 36 разів

Повідомлення шанхай »

сьогодні прочитала у журналі за обіди, якщо у вас на підприємстві прописано це (в інструкціях прро відрядження, чи наказі),, МОЖНА ОПЛАЧУВАТИ,,МОЖНА НА ВИТРАТИ..."одна умови що ви не є бєджет""

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”