Відрядження

Оформлення, нарахування
Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

weo писав:
24 серпня 2023, 11:49
Т. е если мы выплачиваем сотруднику суточные я составляю авансовый только на эту сумму и будет достаточно если я под него подложу только этот приказ на командировку?
в приказе можете написать на сколько дней, куда именно(город)

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 357
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Маруся10 писав:
24 серпня 2023, 12:37
weo писав:
24 серпня 2023, 11:49
Т. е если мы выплачиваем сотруднику суточные я составляю авансовый только на эту сумму и будет достаточно если я под него подложу только этот приказ на командировку?
в приказе можете написать на сколько дней, куда именно(город)
На практике сталкивалась, что налоговики требуют ещё и билеты, либо если на своем авто, то оформление использования своего авто в хоз.нуждах, короче копают, чтоб на обналичку не было похоже.

Ibuh4er
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 24 березня 2021, 21:05
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Ibuh4er »

Доброго дня.Працівник- зовнішній сумісник, працює на 0.5ст, з підсумованим обліком робочого часу-1 місяць.Як табелювати його відрядження,(протягом 1 робочого дня) ?Якщо згідно графіку у нього в день відрядження робочих 3 год, а відряджається в місто до якого тільки в одну сторону їхати 2 години,тобто все відрядження буде 6 год.

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

Добрий вечір! Підкажіть будь ласка чи вірно я розумію, якщо працівнику у відрядженні виплачують 10 відсотків від мінімалки (670,00 грн добових) то можна працівнику не звітуватися? А якщо він хоче компенсацію за більші витрати то звітується та оподатковуємо.

dawuk
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 06 березня 2014, 12:34

Повідомлення dawuk »

Доброго дня, підскажіть будь ласка, працівник після відрядження за проживання надав документи: квитанція до прибутково касового ордеру, рахунок фактуру,свідоцтво про держ.реєстрацію, свідоцтво платника єдиного податку 3 групи. Приватний підприємець що надавав послугу знаходиться в селі. Оплату здійснював готівкою. Чи буде це підставою для компенсації проживання чи потрібно ще щось?

AVI
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 травня 2020, 13:08
Дякував (ла): 31 раз

Повідомлення AVI »

чи можна повернути кошти працівнику в разі,коли є лише фіскальний чек(без чеку термінала)при безготівковому розрахунку?

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”