Командировочные

Оформлення, нарахування
Alex29.93
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 131
З нами з: 18 квітня 2013, 03:40
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Alex29.93 »

Подскажите пожалуйста входит ли в командировочные затраты бензин и как его провести в бух.учёте?

Anastasia_Zaitseva
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 18 квітня 2013, 01:58

Повідомлення Anastasia_Zaitseva »

Сделайте авансовый отчет, по чеку.

Лелешка
Гений
Гений
Повідомлень: 467
З нами з: 26 січня 2013, 13:00
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення Лелешка »

Alex29.93 писав:Подскажите пожалуйста входит ли в командировочные затраты бензин и как его провести в бух.учёте?
В затраты входит если автомобиль на фирме, оренде или по приказу вы его эксплуатируете в служ.целях.

МаріяМ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 26 березня 2013, 05:54
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення МаріяМ »

Я роблю 2 звіти: 1 - по відрядженню (добові, проживання, квитки і т.п.), другий - господарські витрати (бензин). В наказі на відрядження вказую - проїзд автомобілем, шляхові листки і на витрати. (якщо є відповідне право на користування автомобілем)

Anastasia_Zaitseva
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 18 квітня 2013, 01:58

Повідомлення Anastasia_Zaitseva »

МаріяМ писав:Я роблю 2 звіти: 1 - по відрядженню (добові, проживання, квитки і т.п.), другий - господарські витрати (бензин). В наказі на відрядження вказую - проїзд автомобілем, шляхові листки і на витрати. (якщо є відповідне право на користування автомобілем)
#good# #good# #good# #good# #good# #good#

Лелешка
Гений
Гений
Повідомлень: 467
З нами з: 26 січня 2013, 13:00
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення Лелешка »

МаріяМ писав:Я роблю 2 звіти: 1 - по відрядженню (добові, проживання, квитки і т.п.), другий - господарські витрати (бензин). В наказі на відрядження вказую - проїзд автомобілем, шляхові листки і на витрати. (якщо є відповідне право на користування автомобілем)
а почему не 1?

NataliЯ
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 28 серпня 2012, 05:36
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення NataliЯ »

Помогите разобраться:можно ли на основании авиабилета,оплаченого сотрудником предприятия за наличный расчет (без Приходного кас.ордера) составить аван.отчет и отнести на расходы?

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”