якщо в квитанції платник не підзвітна особа?

Оформлення, нарахування
Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

почитайте еще здесь
платить за другого можно только в том случае, если ОБА- сотрудники предприятия, иначе для НЕсотрудника это НЕ командировка При этом отчитывается тот, КТО платит

Анна Анатоліївна
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 15 серпня 2013, 12:39
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Анна Анатоліївна »

Тоді при такому підході, можна прикласти до звіту квитанції на проживання на той час всіх клієнтів готелю.
[/quote]
100% . Мені потрібно відстояти "честь мундира". Тому й звернулась по допомогу до гуру бухгалтерії.

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Анна Анатоліївна писав:
IN_NOCHKA писав:А я б залишила все як є. Хоче плотити зайве - будь ласка!!!! Коли прийде перевірка і виявить цю суму будуть плотити штрафи.

Ви там офіційно оформлені?

а цей пункт ПКУ показували?
Так, я працюю офіційно... Не було б так сумно, як би мій спір не був з іншим начальником відділу. Він мені сказав: "Яка різниця хто заплатив кошти? Я ж тобі звітую на цю суму"#wall# В пункті 140 на жаль не вказано, що витрати фізособи мають бути підтверджені квитанціями саме на цю фізособу. Ми вже тиждень сперечаємось #hunter#
Жаль звісно. Якщо воно не розуміє що ж поробиш. Я на сайті читала (відкрийте "Ленту новостей") що гл.бух може написати директору докладну записку, пояснити все, і якщо він напише на записці "Роби по моєму" це буде для прикриття вашої 5 точки

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

IN_NOCHKA писав:
Анна Анатоліївна писав:
IN_NOCHKA писав:А я б залишила все як є. Хоче плотити зайве - будь ласка!!!! Коли прийде перевірка і виявить цю суму будуть плотити штрафи.

Ви там офіційно оформлені?

а цей пункт ПКУ показували?
Так, я працюю офіційно... Не було б так сумно, як би мій спір не був з іншим начальником відділу. Він мені сказав: "Яка різниця хто заплатив кошти? Я ж тобі звітую на цю суму"#wall# В пункті 140 на жаль не вказано, що витрати фізособи мають бути підтверджені квитанціями саме на цю фізособу. Ми вже тиждень сперечаємось #hunter#
Жаль звісно. Якщо воно не розуміє що ж поробиш. Я на сайті читала (відкрийте "Ленту новостей") що гл.бух може написати директору докладну записку, пояснити все, і якщо він напише на записці "Роби по моєму" це буде для прикриття вашої 5 точки
только хотела об этом сказать... Я так когда-то делала. Сразу вопрос с повестки дня снимался... Докладную подписывать не хотел, отвечать не хотел...

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Не можу знайти ссилку. А це вже на законодавчому рівні

Анна Анатоліївна
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 15 серпня 2013, 12:39
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Анна Анатоліївна »

Биба писав:почитайте еще здесь
платить за другого можно только в том случае, если ОБА- сотрудники предприятия, иначе для НЕсотрудника это НЕ командировка При этом отчитывается тот, КТО платит
Спасибо. Но не могу найти письмо Минфина

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

Анна Анатоліївна писав:
Биба писав:почитайте еще здесь
платить за другого можно только в том случае, если ОБА- сотрудники предприятия, иначе для НЕсотрудника это НЕ командировка При этом отчитывается тот, КТО платит
Спасибо. Но не могу найти письмо Минфина
http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1023.2258.0

Anida
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 08 червня 2011, 04:27
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Anida »

а если сложилась следующая ситуация: для оформления авто была выписана доверенность на постороннего человека, что предприятие доверяет ему поставить на учет авто и т.д. Во всех квитанциях (транпортный, ПФ спокупки) стоит платник ООО, через и ФИО этого человека. Может он как то отчитаться директору, а директор уже написать авансовый? может копию доверенности приложить?

Анна Анатоліївна
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 15 серпня 2013, 12:39
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Анна Анатоліївна »

В нашого підзвітного квитанція за проживання де вказані він та ін. працівники які були з ним в закордонному відряджені. Але платником за нашу делегацію вказано працівника зовсім іншого підприємства. І от коли я сказала, що платити мав наш (той кому були видані кошти під звіт), а не якийсь "добрий спонсор" і виходить що кошти нашого підприємства підзвітний не витратив. В нас і почалась суперечка на тему "яка різниця хто заплатив"

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

Anida писав:а если сложилась следующая ситуация: для оформления авто была выписана доверенность на постороннего человека, что предприятие доверяет ему поставить на учет авто и т.д. Во всех квитанциях (транпортный, ПФ спокупки) стоит платник ООО, через и ФИО этого человека. Может он как то отчитаться директору, а директор уже написать авансовый? может копию доверенности приложить?
Он здесь выступал нотариально доверенным лицом...другими словами, представлял интересы предприятия и нёс в т.ч. определённые расходы...от имени предприятия... Как мне кажется, он должен от своего имени написать что-типа отчёт поверенного и согласно этому отчёту вы выплачиваете ему деньги... Естественно, здесь присутствует доверенность, в которой сказано, что он кроме всего прочего несёт все расходы, связанные с этой операцией... Или, как вариант, если в доверенности это не пишут, тогда ещё дополнительно с ним договор-поручение...
Это моё скромное поверхностное мнение , утверждать ничего не могу... надо бы покопаться... что-то...где-то... когда-то... встречала...
Дааа... и тогда это не 372 счёт...

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”