Оформлення співробітника!

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13685
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27921 раз

Повідомлення Яков »

Marina@ писав:Добрий день! У мене таке запитання. Раніше в трудовому договорі фонд зайнятості проставляв свій номер реєстрації , тепер мені потрібно оформити людину на роботу з лютого місяця та зробити запис в трудовій книжці, на підставі якого документа та номера, мені зробити запис про прийняття на роботу, може вести тепер свою номерацію трудових договорів( внутрішньо) чи взагалі ні якого номеру не ставити, просто написати, що прийнята на роботу і все, підскажіть будь-ласка!
Этот вопрос пока открытый. Надо подождать, пока КМУ утвердит порядок уведомления налоговых органов. И дождаться внесения изменений в Инструкцию по труд. книжкам (в лучшем случае - к апрелю)
ІНСТРУКЦІЯ про порядок ведення трудових книжок працівників
А здесь, к сожалению, пока без изменений:
2.21-1. Трудові книжки працівників, які працюють на умовах трудового договору у фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності без створення юридичної особи з правом найму, та фізичних осіб, які використовують найману працю, пов'язану з наданням послуг (кухарі, няньки, водії тощо), зберігаються безпосередньо у працівників.
Зазначені в абзаці першому цього пункту фізичні особи роблять записи до трудових книжок працівників про прийняття на роботу та звільнення з роботи відповідно до укладених з працівниками письмових трудових договорів, що зареєстровані в установленому порядку в державній службі зайнятості. Під час прийняття на роботу вноситься запис: "Прийнятий на роботу (далі зазначається професійна характеристика робіт) за трудовим договором (зазначаються дата та номер договору), зареєстрованим у державній службі зайнятості (зазначається повна назва центру зайнятості), при цьому у графі 4 зазначається, на підставі чого внесено запис (дата і номер реєстрації трудового договору державною службою зайнятості: "трудовий договір (номер), зареєстрований (дата)"), а при звільненні - запис: "Звільнений з роботи (далі зазначається підстава звільнення з посиланням на відповідні статті КЗпП України)" ( 322-08 ), при цьому у графі 4 зазначається дата зняття трудового договору з реєстрації державною службою зайнятості:
"трудовий договір (номер) знято з реєстрації (дата)".
Унесені фізичною особою до трудових книжок записи підтверджуються підписом посадової особи органу державної служби зайнятості, незалежно від місця реєстрації трудового договору, і засвідчуються його печаткою.
[right]{Абзац третій пункту 2.21-1 глави 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства соціальної
політики N 661/1541/5 (z1174-14) від 16.09.2014}
{Інструкцію доповнено пунктом згідно з Наказом Мінпраці та соцполітики N 259/34/5 (z0555-01) від 08.06.2001}
[/right]
Зображення

@Nika@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1412
З нами з: 09 січня 2011, 14:26
Звідки: Кривий Ріг
Дякував (ла): 959 разів
Подякували: 1175 разів

Повідомлення @Nika@ »

А если приняли нового сотрудника на должность директора - можно ли считать "повидомленням" подачу данных госрегистратору? РС сама ведь передает данные в налоговую...

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18794
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10345 разів

Повідомлення Popen »

@Nika@ писав:А если приняли нового сотрудника на должность директора - можно ли считать "повидомленням" подачу данных госрегистратору? РС сама ведь передает данные в налоговую...
ГФС уже разъяснила: достаточно упомянуть в табл.5 дод.4 ЕСВ.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

@Nika@ писав:А если приняли нового сотрудника на должность директора - можно ли считать "повидомленням" подачу данных госрегистратору? РС сама ведь передает данные в налоговую...
И еще не забудьте получить новую справку из статистики.

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Подскажите так все таки ТОВ надо носить письмо в налоговую о принятом сотруднике или нет.

Larabara
Гений
Гений
Повідомлень: 315
З нами з: 20 жовтня 2012, 14:16
Дякував (ла): 207 разів
Подякували: 122 рази

Повідомлення Larabara »

Я носила довидку о принятом сотруднике + копию приказа.Считаю что лучше перестраховатся.

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

доброго дня, скажіть будь-ласка, при прийнятті на роботу працівника потрібно брати копію СВІДОЦТВО
ПРО ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ
СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ
в мене спір з директором, він каже що це не обов язково, щоб я від нього відчепилась і не брала в працівників його)))) чи вірно це?

де можна знайти чітко прописане в законі що необхідно брати це свідоцтво?

АленаА
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 16 грудня 2013, 10:00
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення АленаА »

В форме расчета больничных за счет соц. страха необходимо указывать номер СВІДОЦТВА ПРО ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ если у Вас его нет что Вы укажите? Конечно он должен соответствовать ИНН, но бывают и ошибки, я у всех беру копии и перепроверяю.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Ната2727 писав:доброго дня, скажіть будь-ласка, при прийнятті на роботу працівника потрібно брати копію СВІДОЦТВО
И много дают?)) Я за все время пока не видел ни одного человека, который это свидетельство получил)

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13685
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27921 раз

Повідомлення Яков »

Marlboro писав:
Ната2727 писав:доброго дня, скажіть будь-ласка, при прийнятті на роботу працівника потрібно брати копію СВІДОЦТВО
И много дают?)) Я за все время пока не видел ни одного человека, который это свидетельство получил)
По идее вроде как бы должно быть#smile3# (по крайней мере, до прошлого года, если у работника не было свідоцтва, то не проблема получить его в ПФУ). Вроде прошёл слушок, что будут новые свідоцтва....

В прошлом году оформлял 4 больничных по БиР и подавал заявки в ФСС. Ни разу никто там не заикнулся про наличие этого свідоцтва у сотрудника.

Моё мнение: что есть, что нет, особой разницы в выплате страховой помощи наличие/отсутствие свідоцтва не влияет
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”