Оформлення співробітника!

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Gera28
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1356
З нами з: 11 січня 2012, 00:01
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1077 разів

Повідомлення Gera28 »

Gera28 писав:
*Людок* писав:А у меня созрел вопрос, для юриков он не подходит, а вот для ФОП как думаете?
собственно сам вопрос - дата приема к примеру 17.08.15, а приказ и отправка 16.08.15, понятное дело воскресенье и могут быть вопросы, или все 17.08.15 и отправить в 1 час ночи, до выхода работника на рабочее место #smile3#
Создала в ОПЗ, подтянула в Сонату, а рука дрогнула на подпись отправлять

Простите,а как вы создали в ОПЗ или через "Едине выкно"
Появилось!!!

*Людок*
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 787
З нами з: 17 січня 2012, 01:09
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 231 раз

Повідомлення *Людок* »

Gera28 писав:
*Людок* писав:А у меня созрел вопрос, для юриков он не подходит, а вот для ФОП как думаете?
собственно сам вопрос - дата приема к примеру 17.08.15, а приказ и отправка 16.08.15, понятное дело воскресенье и могут быть вопросы, или все 17.08.15 и отправить в 1 час ночи, до выхода работника на рабочее место #smile3#
Создала в ОПЗ, подтянула в Сонату, а рука дрогнула на подпись отправлять

Простите,а как вы создали в ОПЗ или через "Едине выкно"
в ОПЗ обновитесь до последней версии, а потом в справочниках документов поставте галочку возле нужных Вам, налог инспекция - инши, по моему так (сейчас за другим компом)
сдала все таки 17.08, приступить 18.08, через Сонату квит. пришли через 5-10 мин

Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

Відправила повідомлення про прийом на роботу 04.08 (директор надиктував по телефону ПІБ, код). Зараз при оформленні картки в банку виявилося, що була помилка в по-батькові #wall#
тепер подавати скасовуючу і початкову з правильними даними? а штрафи які? можуть визнати, як порушення труд.законодавства - 30 МЗП??

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Яна З писав:Відправила повідомлення про прийом на роботу 04.08 (директор надиктував по телефону ПІБ, код). Зараз при оформленні картки в банку виявилося, що була помилка в по-батькові #wall#
тепер подавати скасовуючу і початкову з правильними даними? а штрафи які? можуть визнати, як порушення труд.законодавства - 30 МЗП??
Мне кажется , что само повыдомлення до галочки, в ЕСВ табл 5 вы же укажете правильно,там важнее

Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

novichok писав:
Яна З писав:Відправила повідомлення про прийом на роботу 04.08 (директор надиктував по телефону ПІБ, код). Зараз при оформленні картки в банку виявилося, що була помилка в по-батькові #wall#
тепер подавати скасовуючу і початкову з правильними даними? а штрафи які? можуть визнати, як порушення труд.законодавства - 30 МЗП??
Мне кажется , что само повыдомлення до галочки, в ЕСВ табл 5 вы же укажете правильно,там важнее
Та я от теж так думаю, але настрожує те, що вони пишуть в Порядку подання, що з цього повідомлення заносять дані в реєстр для нарахування ЄСВ #umbr# і можуть сказати, що то Ви невчасно подали чи визнають недійсним

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Яна З писав:
novichok писав:
Яна З писав:Відправила повідомлення про прийом на роботу 04.08 (директор надиктував по телефону ПІБ, код). Зараз при оформленні картки в банку виявилося, що була помилка в по-батькові #wall#
тепер подавати скасовуючу і початкову з правильними даними? а штрафи які? можуть визнати, як порушення труд.законодавства - 30 МЗП??
Мне кажется , что само повыдомлення до галочки, в ЕСВ табл 5 вы же укажете правильно,там важнее
Та я от теж так думаю, але настрожує те, що вони пишуть в Порядку подання, що з цього повідомлення заносять дані в реєстр для нарахування ЄСВ #umbr# і можуть сказати, що то Ви невчасно подали чи визнають недійсним
Раньше (еще в бытность ПФ),если была ошибка в ФИО, то последующие отчеты по ЕСВ перекрывали нправильные записи, возможно и сейчас отчет перекроет.

Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

novichok писав:
Яна З писав:
novichok писав: Мне кажется , что само повыдомлення до галочки, в ЕСВ табл 5 вы же укажете правильно,там важнее
Та я от теж так думаю, але настрожує те, що вони пишуть в Порядку подання, що з цього повідомлення заносять дані в реєстр для нарахування ЄСВ #umbr# і можуть сказати, що то Ви невчасно подали чи визнають недійсним
Раньше (еще в бытность ПФ),если была ошибка в ФИО, то последующие отчеты по ЕСВ перекрывали нправильные записи, возможно и сейчас отчет перекроет.
Будем бачити, що буде - спочатку послала директора в податкову для розвідки обстановки #g_witch#

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

#impossibl
Яна З писав:
novichok писав:
Яна З писав: Та я от теж так думаю, але настрожує те, що вони пишуть в Порядку подання, що з цього повідомлення заносять дані в реєстр для нарахування ЄСВ #umbr# і можуть сказати, що то Ви невчасно подали чи визнають недійсним
Раньше (еще в бытность ПФ),если была ошибка в ФИО, то последующие отчеты по ЕСВ перекрывали нправильные записи, возможно и сейчас отчет перекроет.
Будем бачити, що буде - спочатку послала директора в податкову для розвідки обстановки #g_witch#
Счастливая, можете директора "послать", а у нас бы уже всех "послали...."

Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

#g_crazy# та ні, він з тих, нормальних


balkolga
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 697
З нами з: 29 січня 2012, 03:58
Дякував (ла): 329 разів
Подякували: 117 разів

Повідомлення balkolga »

Ох , и "прокололась " (
Составила уведомление о принятии человека с 21.08.2015 , но случайно в Медок был выбран период отчёта - июль. Отправила , и в 1-й квитанции указано попередження , что окончание подачи формы 31.07.2015г. 2-я квитанция пришла без проблем .
Сижу и думаю, как быть .. Подать скасовуючу , а потом в периоде - август снова пересдать его. Хотя с другой стороны , в самом уведомлении всё верно указано, правила исправления ошибок в данных уведомлениях я не вижу.

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”