Оформлення співробітника!

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
elena_ma
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 05 вересня 2015, 14:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення elena_ma »

Конечно, жах!! Я же Вам пишу на бумаге шариковой ручкой... Куда мне до "Гиганта мысли"...

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2196
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Добрый день , коллеги! Чуток запуталась, и нужна Ваша помощь. Первый раз принимаю нового сотрудника (аж 3) с 01.07.16 г. Читаю, что надо сегодня отправить повидомлення, коллега советует завтра по факту. Если я сегодня сделаю приказ, а завтра приступают к работе, не получается ли, что я их приняла 30.06.16. Спасибо за помощь.

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

IRINAST писав:Добрый день , коллеги! Чуток запуталась, и нужна Ваша помощь. Первый раз принимаю нового сотрудника (аж 3) с 01.07.16 г. Читаю, что надо сегодня отправить повидомлення, коллега советует завтра по факту. Если я сегодня сделаю приказ, а завтра приступают к работе, не получается ли, что я их приняла 30.06.16. Спасибо за помощь.
Почитайте ст 24.КЗоТ - повідомити ДО початку роботи - то есть СЕГОДНЯ.
Дата приказа 30.06.16, дата приема - 01.07.2016.

mus_lap
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 15 січня 2016, 09:46
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення mus_lap »

Підкажіть, будь ласка, треба дуже терміново. Чи можна зараз, коли в податкову відправляються повідомлення про прийняття на роботу, оформитись на 2 робочих місця на основну зайнятість по 2 трудових? Обставини вимагають зробити саме так. Які можуть бути наслідки?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18783
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2048 разів
Подякували: 10339 разів

Повідомлення Popen »

mus_lap писав:Підкажіть, будь ласка, треба дуже терміново. Чи можна зараз, коли в податкову відправляються повідомлення про прийняття на роботу, оформитись на 2 робочих місця на основну зайнятість по 2 трудових? Обставини вимагають зробити саме так. Які можуть бути наслідки?
Расшифруйте, плизз, вопрос:
а) у одного работника две трудовые и его принимаете на два раб.места;
б) на два раб.места берёте двух работников одновременно.
???

mus_lap
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 15 січня 2016, 09:46
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення mus_lap »

Popen писав:
mus_lap писав:Підкажіть, будь ласка, треба дуже терміново. Чи можна зараз, коли в податкову відправляються повідомлення про прийняття на роботу, оформитись на 2 робочих місця на основну зайнятість по 2 трудових? Обставини вимагають зробити саме так. Які можуть бути наслідки?
Расшифруйте, плизз, вопрос:
а) у одного работника две трудовые и его принимаете на два раб.места;
б) на два места берёте двух работников.
???
Цей варіант: у одного работника две трудовые и его принимаете на два раб.места на 2 робочих місця в 2 різних підприємства

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18783
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2048 разів
Подякували: 10339 разів

Повідомлення Popen »

mus_lap писав:
Popen писав:
mus_lap писав:Підкажіть, будь ласка, треба дуже терміново. Чи можна зараз, коли в податкову відправляються повідомлення про прийняття на роботу, оформитись на 2 робочих місця на основну зайнятість по 2 трудових? Обставини вимагають зробити саме так. Які можуть бути наслідки?
Расшифруйте, плизз, вопрос:
а) у одного работника две трудовые и его принимаете на два раб.места;
б) на два места берёте двух работников.
???
Цей варіант: у одного работника две трудовые и его принимаете на два раб.места на 2 робочих місця в 2 різних підприємства
Одно место - основное, другое - внешнее совместительство. Наличие двух трудовых - ненормально! Не знаю, как сейчас, а во времена развитого социализма - это являлось криминалом...

mus_lap
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 15 січня 2016, 09:46
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення mus_lap »

Popen писав:
mus_lap писав:
Popen писав: Расшифруйте, плизз, вопрос:
а) у одного работника две трудовые и его принимаете на два раб.места;
б) на два места берёте двух работников.
???
Цей варіант: у одного работника две трудовые и его принимаете на два раб.места на 2 робочих місця в 2 різних підприємства
Одно место - основное, другое - внешнее совместительство. Наличие двух трудовых - ненормально! Не знаю, как сейчас, а во времена развитого социализма - это являлось криминалом...
Цей нещасний працівник - це я(((. І я знаю, що 2 трудових - погано, але до епохи повідомлень про прийняття на роботу проблеми могли виникнути тільки при нарахуванні пенсії. Хочу дізнатись, а зараз як? З одного підприємсвта не можу звільнитись, і мабуть не можу перевестись на роботу по сумісництву, бо знаходжусь зараз на лікарняному по вагітності та пологах. А на інше край як треба влаштуватись - це університет. І причини чому так треба, і чому саме на основне місце роботу - довго пояснювати. Можу я так зробити, якщо ну така велика потреба? Чи дані з повідомлень реально якось звіряють? Я ще і за лікарняні свої хвилююсь, бо не знаю, чи скаже ФСС повертати, чи ні.

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

mus_lap писав:
Popen писав:
mus_lap писав: Цей варіант: у одного работника две трудовые и его принимаете на два раб.места на 2 робочих місця в 2 різних підприємства
Одно место - основное, другое - внешнее совместительство. Наличие двух трудовых - ненормально! Не знаю, как сейчас, а во времена развитого социализма - это являлось криминалом...
Цей нещасний працівник - це я(((. І я знаю, що 2 трудових - погано, але до епохи повідомлень про прийняття на роботу проблеми могли виникнути тільки при нарахуванні пенсії. Хочу дізнатись, а зараз як? З одного підприємсвта не можу звільнитись, і мабуть не можу перевестись на роботу по сумісництву, бо знаходжусь зараз на лікарняному по вагітності та пологах. А на інше край як треба влаштуватись - це університет. І причини чому так треба, і чому саме на основне місце роботу - довго пояснювати. Можу я так зробити, якщо ну така велика потреба? Чи дані з повідомлень реально якось звіряють? Я ще і за лікарняні свої хвилююсь, бо не знаю, чи скаже ФСС повертати, чи ні.
Ну надо, устраивайтесь, но просто всегда помните, что по коду Вас когда-то вычислять и поиме...... на сколько фантазии у проверяющих хватит,тут уже Вам решать, что для Вас в преоритете,но ситауция наказуема.

mus_lap
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 15 січня 2016, 09:46
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення mus_lap »

novichok писав:
mus_lap писав:
Popen писав: Одно место - основное, другое - внешнее совместительство. Наличие двух трудовых - ненормально! Не знаю, как сейчас, а во времена развитого социализма - это являлось криминалом...
Цей нещасний працівник - це я(((. І я знаю, що 2 трудових - погано, але до епохи повідомлень про прийняття на роботу проблеми могли виникнути тільки при нарахуванні пенсії. Хочу дізнатись, а зараз як? З одного підприємсвта не можу звільнитись, і мабуть не можу перевестись на роботу по сумісництву, бо знаходжусь зараз на лікарняному по вагітності та пологах. А на інше край як треба влаштуватись - це університет. І причини чому так треба, і чому саме на основне місце роботу - довго пояснювати. Можу я так зробити, якщо ну така велика потреба? Чи дані з повідомлень реально якось звіряють? Я ще і за лікарняні свої хвилююсь, бо не знаю, чи скаже ФСС повертати, чи ні.
Ну надо, устраивайтесь, но просто всегда помните, что по коду Вас когда-то вычислять и поиме...... на сколько фантазии у проверяющих хватит,тут уже Вам решать, что для Вас в преоритете,но ситауция наказуема.

Цікаво, які саме будуть наслідки. І чи можу я перевестись знаходячись на лікарняному по вагітності перевестись на роботу по сумісництву?

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”