Допуск до роботи - тільки після укладання трудового договору та повідомлення у ДПС

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

Я оформлювала двох працівників 05,01,2015р. (гол.бух. та директор),несла звіт 3ПН, 5ПН в ЦЗ, а в дпі 1ОПП
про трудові договори ніхто там нічого незнає

як мені відповіла одна "працівниця" в дпі - типа інспектор - Вибачте але це ваші проблеми....

мене це так взбісило, до цих пір не можу заспокоїтись#g_mad#

Иташа
Гений
Гений
Повідомлень: 351
З нами з: 17 січня 2013, 00:52
Дякував (ла): 299 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення Иташа »

Ната2727 писав:Я оформлювала двох працівників 05,01,2015р. (гол.бух. та директор),несла звіт 3ПН, 5ПН в ЦЗ, а в дпі 1ОПП
про трудові договори ніхто там нічого незнає

як мені відповіла одна "працівниця" в дпі - типа інспектор - Вибачте але це ваші проблеми....

мене це так взбісило, до цих пір не можу заспокоїтись#g_mad#
А 3ПН и 5ПН разве не отменили? Я не ношу#swoon#

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

КзОТ
Стаття 265. Відповідальність за порушення законодавства про працю
Посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, винні у порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
Юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:
фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;
порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення;
недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;
порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених абзацами другим - четвертим частини другої цієї статті - у розмірі мінімальної заробітної плати.
переконали
нічого подавати не буду
штрафи за неоформлення, за неповідомлення не бачу. хіба пришиють порушення інших вимог
але нема порядку, форми - ВОНИ ВІДПОЧИВАЮТЬ
а ми працюємо і почекаємо поки ВОНИ роздупляться
#rtfm# #search#

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Иташа писав:
Ната2727 писав:Я оформлювала двох працівників 05,01,2015р. (гол.бух. та директор),несла звіт 3ПН, 5ПН в ЦЗ, а в дпі 1ОПП
про трудові договори ніхто там нічого незнає

як мені відповіла одна "працівниця" в дпі - типа інспектор - Вибачте але це ваші проблеми....

мене це так взбісило, до цих пір не можу заспокоїтись#g_mad#
А 3ПН и 5ПН разве не отменили? Я не ношу#swoon#

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0916-00

1. Визнати такими, що втратили чинність:

наказ Міністерства соціальної політики України від 14 липня 2011 року № 279 “Про затвердження форми звітності № 5-ПН “Звіт про прийнятих працівників” та інструкції щодо її заповнення”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03 серпня 2011 року за № 946/19684.


Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

svitlass писав:КзОТ

переконали
нічого подавати не буду
штрафи за неоформлення, за неповідомлення не бачу. хіба пришиють порушення інших вимог
але нема порядку, форми - ВОНИ ВІДПОЧИВАЮТЬ
а ми працюємо і почекаємо поки ВОНИ роздупляться
#rtfm# #search#

Полностью разделяю Ваше возмущение, #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# , но кроме КЗоТа есть, ксожалению КУпАП и ст. 41:

фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), допуск до роботи іноземця або особи без громадянства та осіб, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо надання статусу біженця, на умовах трудового договору (контракту) без дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства - тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, фізосіб-підприємців, які використовують найману працю, від 500 до 1000 н.м.д.г. (від 8500 до 17000 грн). За повторне протягом року порушення - 1000-2000 н.м.д.г. (від 17000 до 34000 грн).

И тоже вступила в силу 01.01.2015.
А Кодексы как мы знаем юридически "сильнее"Постанов КМУ. И, как говорится, Волобуев, вот Вам меч ......#cray#

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

знову ж ДОПУСК ДО РОБОТИ, а ненадання повідомлення

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Уговорили.
Какие ж всё-таки молодцы бухгалтера, умеют выдернуть самую суть.......#yahoo#

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

Это они решили перенять "опыт" ПФУ: когда у ФЛ-Пшников просили приносить копии трудовых договоров с работниками.
Уведомление может быть просто в форме сопроводительного письма.
Вместо того, чтобы упрощать... #g_mad#

Я буду писать в ГУ области (в марте) вопрос-запрос, что, мол, не могу найти в ОПЗ электронную форму уведомления, пусть сообщат номер бланка: "включу дурака" #g_crazy#

А до марта вряд ли они придумают электронную форму
Зображення

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Тут накануне Нового года, в одной из близких мне госструктур попалсямне на глаза листик запрос от горячей линии кабмина. Расспросила, оказывается, при обращении на горячую линию кабмина, формируется в электронном варианте такой себе запросик с сутью спрашиваемого и отправляется исполнителю. Попробовала такой же финт прокрутить с МОЗ Украины 31.12. Не получилось. Возможно надо именно на горячую линию кабмина звонить. Вот только как проконтролировать, что такой листик-запрос сформируют и куда он пойдёт. Но вопрос стал для меня оч-ч-ч-ень интересным.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Вероніка писав:Тут накануне Нового года, в одной из близких мне госструктур попалсямне на глаза листик запрос от горячей линии кабмина. Расспросила, оказывается, при обращении на горячую линию кабмина, формируется в электронном варианте такой себе запросик с сутью спрашиваемого и отправляется исполнителю. Попробовала такой же финт прокрутить с МОЗ Украины 31.12. Не получилось. Возможно надо именно на горячую линию кабмина звонить. Вот только как проконтролировать, что такой листик-запрос сформируют и куда он пойдёт. Но вопрос стал для меня оч-ч-ч-ень интересным.
С "Пульса" Миндоходов тоже приходили такие электронные листики...

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”