Оформлення співробітника!

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Ірина87
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 08 листопада 2023, 15:41

Повідомлення Ірина87 »

М@рина. писав:
09 серпня 2023, 11:09
Denis@@@ писав:
08 серпня 2023, 12:14
Добрий день. Підкажіть будь ласка яка процедура повідомлення ТЦК про прийняття працівника на роботу(чоловіка)? Яка відповідальність за не повідомлення?
Пишете лист в довільній формі: така-то організація повядомляє, що з такого то числа на таку то посаду згідно наказу____ було прйнято (ПІБ). Вказуєте його паспортні дані, а також дані з військового квитка. Наша інспекторка з кадрів подає, як правило, протягом двох тижнів. За відповідальність не знаю
Доброго дня! Марино, підкажіть, будь ласка, в якому саме форматі Ваш інспектор з кадрів подає дані до ТЦК? Елетронний лист чи поштою?

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 168
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення М@рина. »

Ірина87 писав:
08 листопада 2023, 15:48
М@рина. писав:
09 серпня 2023, 11:09
Denis@@@ писав:
08 серпня 2023, 12:14
Добрий день. Підкажіть будь ласка яка процедура повідомлення ТЦК про прийняття працівника на роботу(чоловіка)? Яка відповідальність за не повідомлення?
Пишете лист в довільній формі: така-то організація повядомляє, що з такого то числа на таку то посаду згідно наказу____ було прйнято (ПІБ). Вказуєте його паспортні дані, а також дані з військового квитка. Наша інспекторка з кадрів подає, як правило, протягом двох тижнів. За відповідальність не знаю
Доброго дня! Марино, підкажіть, будь ласка, в якому саме форматі Ваш інспектор з кадрів подає дані до ТЦК? Елетронний лист чи поштою?
Доброго дня. Заносить особисто - ТЦК поруч

__sirius__
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 15 березня 2023, 03:13

Повідомлення __sirius__ »

Доброго дня.
Прийняли на роботу чоловіка 23 років.
Подали до податкової Повідомлення про прийняття робітника.
Кому ще що подавати?
Дякую.

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 168
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення М@рина. »

__sirius__ писав:
30 листопада 2023, 13:07
Доброго дня.
Прийняли на роботу чоловіка 23 років.
Подали до податкової Повідомлення про прийняття робітника.
Кому ще що подавати?
Дякую.
Маєте ще подати інформацію до ТЦК

Luda-terehova
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 14 січня 2017, 19:02
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda-terehova »

Добрий день! Допоможіть розібратись в ситуації, будь ласка. 06.11.2023 р відправила повідомлення про прийняття співробітника. Сьогодні подавала звіт по єсв, та вирішила все перепровірити. не знаю, як так сталося, але мій звіт за 06.11.2023 рік в кабінеті опинився в 2021 р. може хтось знає, чи потрібно виправляти його? подавати уточнюючий?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Luda-terehova писав:
24 січня 2024, 15:50
Добрий день! Допоможіть розібратись в ситуації, будь ласка. 06.11.2023 р відправила повідомлення про прийняття співробітника. Сьогодні подавала звіт по єсв, та вирішила все перепровірити. не знаю, як так сталося, але мій звіт за 06.11.2023 рік в кабінеті опинився в 2021 р. може хтось знає, чи потрібно виправляти його? подавати уточнюючий?
Якшо ви маєте кв 2 - з датами прийняття, то яка різниця що в кабінеті.... Там інколи відображаються мраки.
Навіть якщо ви подали не в тому періоді - теж не страшно, звірте чи вірно все в самому повідомленні. Нічого б не робила. Імхо

Luda-terehova
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 14 січня 2017, 19:02
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda-terehova »

Tasa писав:
24 січня 2024, 15:53

Якшо ви маєте кв 2 - з датами прийняття, то яка різниця що в кабінеті.... Там інколи відображаються мраки.
Навіть якщо ви подали не в тому періоді - теж не страшно, звірте чи вірно все в самому повідомленні. Нічого б не робила. Імхо
Так, все є, і квітанція №2, і звіт та накази 06.11.2023 року, повідомлення вірне. Дякую за відповідь. Трохи заспокоїлась.

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”