Прием совместителя на основное место работы

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Татьяна ТС писав:
Olia123 писав:Свідоцтво про шлюб за вересень. А паспорт робили місяць, і віддали лише на минулому тижні. ІПН змінила вчора.
Вважаю, що потрібно все робити послідовно: міняти прізвище за основним і сумісництвом, це по одному наказу.
Основне місце роботи зараз - це аспірантура, яка закінчується 1-го листопада. І через те, що паспорт і ІПН мені віддали так пізно, змінити прізвище по теперішньому основному вже не вийде, бо вони вже зараннє підготували наказ про закінчення строку моєї аспірантури. А так як це держструктура, то змінювати нічого не будуть, і культурно послали мене з моїми проблемами до мого другого роботодавця (підприємства Б). Так що такий варіант не проходить...

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Olia123 писав:
Татьяна ТС писав:
Olia123 писав:Свідоцтво про шлюб за вересень. А паспорт робили місяць, і віддали лише на минулому тижні. ІПН змінила вчора.
Вважаю, що потрібно все робити послідовно: міняти прізвище за основним і сумісництвом, це по одному наказу.
Основне місце роботи зараз - це аспірантура, яка закінчується 1-го листопада. І через те, що паспорт і ІПН мені віддали так пізно, змінити прізвище по теперішньому основному вже не вийде, бо вони вже зараннє підготували наказ про закінчення строку моєї аспірантури. А так як це держструктура, то змінювати нічого не будуть, і культурно послали мене з моїми проблемами до мого другого роботодавця (підприємства Б). Так що такий варіант не проходить...
Зрозуміло. Тоді звільняйтесь в двох місцях за старим прізвищем, а потім прийом на роботу за новим прізвищем і все буде гарно.#ok#

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Татьяна ТС писав:
Olia123 писав:
Татьяна ТС писав: Вважаю, що потрібно все робити послідовно: міняти прізвище за основним і сумісництвом, це по одному наказу.
Основне місце роботи зараз - це аспірантура, яка закінчується 1-го листопада. І через те, що паспорт і ІПН мені віддали так пізно, змінити прізвище по теперішньому основному вже не вийде, бо вони вже зараннє підготували наказ про закінчення строку моєї аспірантури. А так як це держструктура, то змінювати нічого не будуть, і культурно послали мене з моїми проблемами до мого другого роботодавця (підприємства Б). Так що такий варіант не проходить...
Зрозуміло. Тоді звільняйтесь в двох місцях за старим прізвищем, а потім прийом на роботу за новим прізвищем і все буде гарно.#ok#
Ок, дякую, так і зроблю.

Катерина7777
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 95
З нами з: 01 лютого 2012, 07:47
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Катерина7777 »

Подскажите пожалуйста, как мне себя оформить? Работаю глав. бухом на предприятии, мой директор открывает еще одно предприятие, там я тоже буду гл. бухом.Как провести совместилельство,запись в трудовой, нужно подавать в ЦЗ какие-то сведенья по совместителю. ?? Спасибо!

AElena
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 07 листопада 2013, 15:43
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення AElena »

Подскажите, как решить вопрос.
У нас есть внешний совместитель, на пол-ставки. Случайно выясняю, что с основного места работы он давно уволился! А у меня всё это время проходил, как совместитель, и на неполное рабочее время!
Будут ли за это какие-то санкции? Как выйти из положения?
Ко всему прочему, он считает, что это место работы автоматически стало основным! Но трудовая книжка лежит у него дома.

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

AElena писав:Подскажите, как решить вопрос.
У нас есть внешний совместитель, на пол-ставки. Случайно выясняю, что с основного места работы он давно уволился! А у меня всё это время проходил, как совместитель, и на неполное рабочее время!
Будут ли за это какие-то санкции? Как выйти из положения?
Ко всему прочему, он считает, что это место работы автоматически стало основным! Но трудовая книжка лежит у него дома.
Ничего страшного не произошло. Вы не можете читать его мысли и знать о том, что он давно уволился. Ответственность лежит на работнике и автоматически ничего не происходит. Оформляйте его приказом тогда, когда он принесет вам трудовую книжку. Тем более, это нельзя сделать задним числом, т.к. нужно уведомлять налоговую заранее о приеме на основную работу. Так ему и объясните.

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”