Прием совместителя на основное место работы

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
bondar3077
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 25 березня 2014, 10:26
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення bondar3077 »

Записи в трудовой:
1. 01.03.2011 Принят на основное место работы
2. 01.03.2011 Принят по совместительству
Откуда первым увольнять 17.12.2014г????

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

Во-первых, о приёме на работу по совместительству запись в трудовой делать не обязательно.
А во-вторых... если запись уже сделана и он увольняется в один день, то соблюдите ту же последовательность, что и при приёме на работу...

Лагню4ка
Гуру
Гуру
Повідомлень: 85
З нами з: 20 листопада 2014, 11:40
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лагню4ка »

Ирчик, как же Вы все-таки решили проблему с переводом на основное? У меня теперь такая ситуация. 2 фирмы. Работник на одной - основной, на другой - совместитель. Надо поменять местами.
Вот и думаю.
1. Уволен с основного приказом о переводе на другую фирму. Соотв. запись в трудовой.
2. Принят на основное место. Соответствующая запись в трудовой.
3. И типа какой-то приказ об изменении в штатном ( было 0,5 стало 1)?
Как вы думаете?

fiшka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 03 листопада 2014, 19:34
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення fiшka »

Добрый день. Директор предприятия увольняется с основного места работы ( а у на работает по совместительству) и его нужно принять к нам на основное место работы. Думаю, если уволить , а потом принять , то придется переделывать кучу документов Уставных..
Можем ли мы перевести его с совместителя на основное место работы?

vale_riya
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 28 листопада 2014, 13:05
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення vale_riya »

Подскажите,пожалуйста,паспортист работал на полной ставке в штате ПОЛНЫЙ рабочий день.Но с 1.04.2015, в связи с уменьшением объёмов работ, его решили перевести на 0,5 должностного оклада без сокращения рабочего времени, т.е. оставить на ПОЛНЫЙ рабочий день.Такие действия разрешены законодательно?Мне известно, что если сокращается ставка,значит должно сокращаться и рабочее время сотрудника#wall#

ANFISA2015
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 03 травня 2015, 22:34
Дякував (ла): 12 разів

Повідомлення ANFISA2015 »

fiшka писав:Добрый день. Директор предприятия увольняется с основного места работы ( а у на работает по совместительству) и его нужно принять к нам на основное место работы. Думаю, если уволить , а потом принять , то придется переделывать кучу документов Уставных..
Можем ли мы перевести его с совместителя на основное место работы?
Подскажите, Вы что-нибудь выяснили по этому вопросу?Сама запарилась уже искать информацию по данному вопросу. Вариантов масса просто.Ну увольнять никак нет желания, просто приказом о переводе на основное место хочу.Меня вообще перед фактом поставили,что с января на основании протокола...есть директор, кот.не получал зарплату и носили в налоговую письма по этому поводу,а потом еще и оказалось,что его еще не уволили с другой организации.Вот и пришлось его как совместителем "типа"зачислить, а теперь спрыгнуть не могу(

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Шановні бухгалтери і кадровики, потрібна ваша допомога в вірному документальному оформленні ситуації: одночасне переведення з сумісництва на основне місце роботи і зміна прізвища.
Справа така. По перше число листопада включно я числюсь в організації (хай зветься вона А), що є основним моїм місцем роботи. На іншому підприємстві (Б) працюю за сумісництвом єдиним бухгалтером. З 2-го листопада мені треба перевестись на підприємстві Б з сумісництва на основне місце. В вересні я змінила прізвище, а в організації А зміну прізвища в документах робити вже не будуть. Але мені в будь-якому випадку треба змінити прізвище на підприємтсві Б, а також там же перевестись з сумісництва на основне місце.
Звідси в мене гора питань, в яких я пов’язла і не можу розібратись.
1. Поки я на підприємстві Б по сумісництву, я на ньому прізвище не міняю, оскільки запис про це в трудовій книжці може здійснити лише підприємтво-основне місце роботи? Вірно?
2. Допрацювую з старим прізвищем, а з 2-го листопада приймаю себе на основне місце роботи вже з новим прізвищем. Виходить, що наказу по підприємству Б на зміну прізвища не буде, так?
3. Я роблю запис в трудовій книжці про зміну прізвища 2-им листопада (без наказу на зміну прізвища, оскільки я заново прийнялась вже з новим?).
4. Потрібно подати 1-ОПП. Спочатку до нього хотіла прикладати наказ на зміну прізвища. Але в моєму випадку його нема, то що, прикласти наказ на звільнення мене з сумісництва і прийняття під новим прізвищем на основне місце роботи?
5. Оскільки 2-ге листопада понеділок, то яким числом вірно писати наказ на звільнення з сумісництва? 30 жовтня (пятниця) чи 1 листопада (неділя)?

Дякую всім, хто дочитав до кінця)

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Olia123 писав:Шановні бухгалтери і кадровики, потрібна ваша допомога в вірному документальному оформленні ситуації: одночасне переведення з сумісництва на основне місце роботи і зміна прізвища.
Справа така. По перше число листопада включно я числюсь в організації (хай зветься вона А), що є основним моїм місцем роботи. На іншому підприємстві (Б) працюю за сумісництвом єдиним бухгалтером. З 2-го листопада мені треба перевестись на підприємстві Б з сумісництва на основне місце. В вересні я змінила прізвище, а в організації А зміну прізвища в документах робити вже не будуть. Але мені в будь-якому випадку треба змінити прізвище на підприємтсві Б, а також там же перевестись з сумісництва на основне місце.
Звідси в мене гора питань, в яких я пов’язла і не можу розібратись.
1. Поки я на підприємстві Б по сумісництву, я на ньому прізвище не міняю, оскільки запис про це в трудовій книжці може здійснити лише підприємтво-основне місце роботи? Вірно?
2. Допрацювую з старим прізвищем, а з 2-го листопада приймаю себе на основне місце роботи вже з новим прізвищем. Виходить, що наказу по підприємству Б на зміну прізвища не буде, так?
3. Я роблю запис в трудовій книжці про зміну прізвища 2-им листопада (без наказу на зміну прізвища, оскільки я заново прийнялась вже з новим?).
4. Потрібно подати 1-ОПП. Спочатку до нього хотіла прикладати наказ на зміну прізвища. Але в моєму випадку його нема, то що, прикласти наказ на звільнення мене з сумісництва і прийняття під новим прізвищем на основне місце роботи?
5. Оскільки 2-ге листопада понеділок, то яким числом вірно писати наказ на звільнення з сумісництва? 30 жовтня (пятниця) чи 1 листопада (неділя)?

Дякую всім, хто дочитав до кінця)
Де вересень, а де листопад, два місяці різниці.
Спочатку треба змінити прізвище, а потім всі інші дії. А прізвище в довідці про реєстраційний номер (код) міняли?

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Свідоцтво про шлюб за вересень. А паспорт робили місяць, і віддали лише на минулому тижні. ІПН змінила вчора. Що ви маєте на увазі під "спочатку змінити прізвище"? На основній роботі теперішній я його раніше змінити не могла, бо не було на руках ще паспорта і ІПН, а зараз вже не зміню, на те є певні обставини. А прізвище в трудовій книжці, як я прочитала в законодавстві може змінювати лише підприємство-основне місце роботи. Тобто залишається дочекатись, коли підприємство Б стане основним, і тоді провести зміну прізвища.

Так що питання залишаються відкритими. Допоможіть, будь ласка, розібратись.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Olia123 писав:Свідоцтво про шлюб за вересень. А паспорт робили місяць, і віддали лише на минулому тижні. ІПН змінила вчора.
Вважаю, що потрібно все робити послідовно: міняти прізвище за основним і сумісництвом, це по одному наказу.

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”