Накази

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Мученик писав:Доброго дня! На роботу прийняли працівника на 0,5 ставки в якого буде зарплата 2100, при тому, що в працівників, які працюють на повну ставку зп - 3900 грн. Підкажіть, будь ласка, як в наказі про прийом на роботу вказати оклад?
в приказе так и пишите что принят на 0,5 оклада, а вот как будете делать штатное напишите зарплату по этому работнику 4200 грн и 0,5 ставка и оклад 2100 грн

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Маруся10 писав:
Мученик писав:Доброго дня! На роботу прийняли працівника на 0,5 ставки в якого буде зарплата 2100, при тому, що в працівників, які працюють на повну ставку зп - 3900 грн. Підкажіть, будь ласка, як в наказі про прийом на роботу вказати оклад?
в приказе так и пишите что принят на 0,5 оклада, а вот как будете делать штатное напишите зарплату по этому работнику 4200 грн и 0,5 ставка и оклад 2100 грн
Я пишу не так. Пишу : прийняти на умовах неповного робочого часу (Х год в день або Х днів в місяць) та оплаті згідно відпрацьованого часу та штатного розкладу.

Мученик
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 23 квітня 2018, 21:36
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Мученик »

Дякую за відповіді) А чи можна залишити таку зарплату по цьому працівнику, не підвищуючи оклади іншим працівникам, які займають таку ж посаду?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Мученик писав:Дякую за відповіді) А чи можна залишити таку зарплату по цьому працівнику, не підвищуючи оклади іншим працівникам, які займають таку ж посаду?
главное что бы ваши оклады были прописаны в приказе, штатном - это решает ваша организация, можно все

Мученик
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 23 квітня 2018, 21:36
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Мученик »

Маруся10 писав:
Мученик писав:Дякую за відповіді) А чи можна залишити таку зарплату по цьому працівнику, не підвищуючи оклади іншим працівникам, які займають таку ж посаду?
главное что бы ваши оклады были прописаны в приказе, штатном - это решает ваша организация, можно все
Дякую)

kiara_a
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 26 січня 2016, 14:16
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення kiara_a »

Добрый день

Помогите,пожалуйста составить правильно приказ.
Ситуация следующая. Позвонил ПФУ спросили почему у директора зарплата в феврале меньше минимальной и тут я поняла,что забыла в отчете отметить , что он брал за свой счет. #wall# Они сказали,что не будут приходить с проверкой но нужно принести объяснительную и копию приказа. А вот с кадровой документацией у нас на предприятие и беда. Не знаю вообще как правильно составить этот приказ,что директор и он же и бухгалтер берет 3д за свой счет. Помогите,пожалуйста.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

kiara_a писав:Добрый день

Помогите,пожалуйста составить правильно приказ.
Ситуация следующая. Позвонил ПФУ спросили почему у директора зарплата в феврале меньше минимальной и тут я поняла,что забыла в отчете отметить , что он брал за свой счет. #wall# Они сказали,что не будут приходить с проверкой но нужно принести объяснительную и копию приказа. А вот с кадровой документацией у нас на предприятие и беда. Не знаю вообще как правильно составить этот приказ,что директор и он же и бухгалтер берет 3д за свой счет. Помогите,пожалуйста.
http://bfmac.com/obraztsy-i-shablony-za ... raina.html
а вот и совсем "свое": https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst22851.aspx

Aljona
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 144
З нами з: 25 квітня 2012, 08:34
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Aljona »

kiara_a писав:Добрый день

Помогите,пожалуйста составить правильно приказ.
Ситуация следующая. Позвонил ПФУ спросили почему у директора зарплата в феврале меньше минимальной и тут я поняла,что забыла в отчете отметить , что он брал за свой счет. #wall# Они сказали,что не будут приходить с проверкой но нужно принести объяснительную и копию приказа. А вот с кадровой документацией у нас на предприятие и беда. Не знаю вообще как правильно составить этот приказ,что директор и он же и бухгалтер берет 3д за свой счет. Помогите,пожалуйста.
как вариант, можно оформить распоряжением по предприятию, что "1. Відбуваю у відпустку без збереження заробітної плати терміном на 3 клендарних дні з .... по ....
2. На час моєї відпустки виконання моїх обов*язків покладаю на ...." Если нет необходимости возлагать обязанности на другого сотрудника, то можно под номером 2 прописать что "На період своєї відпустки залишаю за собою право підписувати всі внутрішні документи. Ну вот как-то так.

kiara_a
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 26 січня 2016, 14:16
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення kiara_a »

Aljona писав:
kiara_a писав:Добрый день

Помогите,пожалуйста составить правильно приказ.
Ситуация следующая. Позвонил ПФУ спросили почему у директора зарплата в феврале меньше минимальной и тут я поняла,что забыла в отчете отметить , что он брал за свой счет. #wall# Они сказали,что не будут приходить с проверкой но нужно принести объяснительную и копию приказа. А вот с кадровой документацией у нас на предприятие и беда. Не знаю вообще как правильно составить этот приказ,что директор и он же и бухгалтер берет 3д за свой счет. Помогите,пожалуйста.
как вариант, можно оформить распоряжением по предприятию, что "1. Відбуваю у відпустку без збереження заробітної плати терміном на 3 клендарних дні з .... по ....
2. На час моєї відпустки виконання моїх обов*язків покладаю на ...." Если нет необходимости возлагать обязанности на другого сотрудника, то можно под номером 2 прописать что "На період своєї відпустки залишаю за собою право підписувати всі внутрішні документи. Ну вот как-то так.
Спасибо,так и сделаю)

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Маруся10 писав:
Мученик писав:Дякую за відповіді) А чи можна залишити таку зарплату по цьому працівнику, не підвищуючи оклади іншим працівникам, які займають таку ж посаду?
главное что бы ваши оклады были прописаны в приказе, штатном - это решает ваша организация, можно все
Не погоджуюсь. У Вашому випадку повинна бути розроблена кваліфікаційна схема ( таблиця) як хочете її назвіть.
Тоді ви ставите коєфіцієни від___ до___ на посаду. Тоді оклади можуть різнитись. А так можете нарватися на штрафи. На семінарах вже такі випадки розповідали. Наприклад: якась фірма має 10 водіїв. У всіх водіїв 1 кл - оклад 4000, а у водія 1 кл, який возить директора- 10000. Ось і нарахували за кожного штраф по 32000 за кваліфікаційне неспіввідношення з-ти. Вже точно не памятаю формулювання штрафу, але якось так.

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”