Табель обліку робочого часу

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Tasa писав:Із видаленої теми
Ольга Вольська писав:Доброго дня! Вас турбує бухгалтер управління Державного казначейства у м. Херсоні. Підскажіть, будь ласка, як правильно відобразити у табелі робочого часу 8 травня 2017р, якщо співробітник в цей день знаходиться у відпустці. Чи потрібно йому виходити на роботу 13 травня 2017р?
8 так і ставите у табелі - відпустка
Ви 13 - працюєте за графіком через перенос робочих днів ? І коли в нього кінець відпустки ?
Якщо він вже вийде з відпустки - він має працювати, як і всі 13 числа

cemafor
Гений
Гений
Повідомлень: 341
З нами з: 17 червня 2014, 11:55
Дякував (ла): 152 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення cemafor »

Подскажите, пж, сколько часов ставить сотруднику на кануне праздничного, по приказу работает 6 часов/ день, чтобы оплата за месяц была ровно 0,75 оклада? Спасибо

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

cemafor писав:Подскажите, пж, сколько часов ставить сотруднику на кануне праздничного, по приказу работает 6 часов/ день, чтобы оплата за месяц была ровно 0,75 оклада? Спасибо
у тех, кто работает неполный рабочий день нет сокращения рабочего дня на 1 час накануне праздничного, т.е. ставите 6 часов

MARENA
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 08 липня 2011, 06:52
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення MARENA »

IRYNA11 писав:
YuliyaDol писав:
Маруся10 писав: и мне natali.mirchenko@yandex.ua
уже #bye#
Доброго дня!
А можна ще мені : ira-s1185@mail.ru
Наперед веливе спасибі!!!!!
Доброго дня, будь ласка, скиньте і мені посилання, бо теж маю проблему з заповненням табеля робочого часу. Буду вдячна!

MARENA
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 08 липня 2011, 06:52
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення MARENA »

MARENA писав:
IRYNA11 писав:
YuliyaDol писав: уже #bye#
Доброго дня!
А можна ще мені : ira-s1185@mail.ru
Наперед веливе спасибі!!!!!
Доброго дня, будь ласка, скиньте і мені посилання, бо теж маю проблему з заповненням табеля робочого часу. Буду вдячна!
моя адреса marushkina.e@gmail.com

weo
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 07 квітня 2017, 15:51
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення weo »

Подскажите, пожалуйста, у меня при шестидневной рабочей неделе в этом месяце получается 158 отработанных часов, хотя положено 152. Что делать, уменьшать или можно так отставить?

ИРИНА_ОК
Оракул
Оракул
Повідомлень: 241
З нами з: 29 січня 2013, 06:25
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 75 разів

Повідомлення ИРИНА_ОК »

weo писав:Подскажите, пожалуйста, у меня при шестидневной рабочей неделе в этом месяце получается 158 отработанных часов, хотя положено 152. Что делать, уменьшать или можно так отставить?
Не пойму как у вас так получилось, но все равно уменьшать.

weo
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 07 квітня 2017, 15:51
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення weo »

ИРИНА_ОК писав:
weo писав:Подскажите, пожалуйста, у меня при шестидневной рабочей неделе в этом месяце получается 158 отработанных часов, хотя положено 152. Что делать, уменьшать или можно так отставить?
Не пойму как у вас так получилось, но все равно уменьшать.
С понедельника по пятницу-7 часов, суббота-5 часов. Вот и получается если суммировать 158.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

weo писав:
ИРИНА_ОК писав:
weo писав:Подскажите, пожалуйста, у меня при шестидневной рабочей неделе в этом месяце получается 158 отработанных часов, хотя положено 152. Что делать, уменьшать или можно так отставить?
Не пойму как у вас так получилось, но все равно уменьшать.
С понедельника по пятницу-7 часов, суббота-5 часов. Вот и получается если суммировать 158.
152 години в місяць при 5-денному робочому тижні, 17 квітня - не робочий день, після Пасхи.
Якщо у вас 17,04 не робочий день, то повинно бути 153 години при 6-денному робочому тижні.

weo
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 07 квітня 2017, 15:51
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення weo »

Татьяна ТС писав:
weo писав:
ИРИНА_ОК писав: Не пойму как у вас так получилось, но все равно уменьшать.
С понедельника по пятницу-7 часов, суббота-5 часов. Вот и получается если суммировать 158.
152 години в місяць при 5-денному робочому тижні, 17 квітня - не робочий день, після Пасхи.
Якщо у вас 17,04 не робочий день, то повинно бути 153 години при 6-денному робочому тижні.
Как может быть 153,если в апреле 5 суббот?

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”