Нет отдела кадров и нет ответственного!?Чем грозит?

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Да все мы люди. Автор темы попала в неприятную ситуацию и просила у коллег совета, как выйти из положения. Да, вопрос скользкий, но поскольку Вы мужчина, то некоторых "женских штучек" понять не можете. В данном случае вопрос не стоял о компетенции глав.буха или менеджера, это был чисто "человеческий фактор". Мы здесь все бухгалтеры, поэтому пытались поддержать свою коллегу.

SOM
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 04 липня 2012, 06:24

Повідомлення SOM »

Дивні ви люди... Злі... От уявіть жінку-менеджера, яку наказом хочуть зобов"язати робити роботу, яку вона вже давно робить... НІЧОГО В РЕЧЕННІ ВАМ НЕ РІЖЕ?)))
Уявіть прірву між статусами "менеджер з адмін справ" та "ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР"... Про що може йти мова? Лише про цілеспрямовано направлені діх головного бухгалтера зачавити співробітницю з певних причин. Яка біда у дописувачки?
Втім, я не маю наміру сперечатися з Вами, адже й мене там не було й нема. Але сама ситуація , описана авторкою гілки, настільки неправдоподібна, що зразу кидаються в око недомовки. Хай там як, але все не так, як описала авторка, а правди ніхто з нас не знає.

IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

Шановні колеги.
Прошу бути толерантними до кожного користувача, ми всі різні й маємо свою точку зору на кожне питання, тому давайте не будемо забувати, що ми працівники здебільшого з вищою освітою на широким кругозором, а не бабці під под'їздом....й кожен може вільно висловювати свої роздуми на ту чи іншу тему, але бажано не переходячи на особистості....
Стосовно автора та самої теми є багато запитань, але без участі автора подальше обговорення перейде не в професійну площину "питання-відповідь-порада", а в демагогію....
Якщо дискусія буде продовжуватися в даному стилі, я буду змушена закрити тему на півгодини.

[center]Всіх користувачів, які хочуть поговорити "за життя" щиро запрошую до Бесідки[/center]

Тема закривається до появи автора

SOM
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 04 липня 2012, 06:24

Повідомлення SOM »

я-- дівчинка?)) ото розсміявся)) Я -- колишній головний інженер колишньої будівельної організації м. Києва, що зводила висотні монолітно-каркасні будинки (на жаль, усе "колишньої", бо криза сталася). Чому так гостро й відреагував, бо тема мені дещо близька. Я знаю про відповідальність та чіткість розподілу повноважень не з чужих вуст. Знаю, наскільки важливий кожен підпис і наявність кожного малесенького папірчика, коли стається щось з людиною на будові. Й те, що частково відповідальною за все хочуть зробити людину, яка у силу своєї освіти, раніше виконуваних вповноважень просто не може цього робити, бо не має на це права! Я в першому пості писав, що інспектор з кадрів -- не не прибиральниця, якій за наказом у посадову інструкцію вписали ще одну сусідську ділянку для прибирання-- повинні бути офіційно підтверджені знання законодавчих актів, норм, правил і т.д. Також я знаю, як друга керівна особа, що за допомогою махінацій можна значно здешевити роботу будівельників, сменшити ФОП за допомогою липових угод, варіантів з оформленням, невідповідності ато й у відсутності до певного часу цифр... Та не мені ВАМ, БУХГАЛТЕРАМ це розказувати))

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”