Штатное расписание

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Anzhela Guseva
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 07 жовтня 2015, 12:31
Дякував (ла): 136 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Anzhela Guseva »

Tasa писав:
Anzhela Guseva писав:Подскажите, пожалуйста, как быть!!!Может ли сотрудник перевестись на 0,5 ст. по собственному желанию? и потом сократить эти оставшиеся 0,5 штатной ед. ?
Не зовсім зрозуміле питання...
Сам працівник не може вирішувати - затвердження штатного розпису на підприємстві не його прерогатива ))))
Вирішує керівництво, видається наказ - затверджується штатне...
Працівник, у зв'язку з сімейними обставинами не може працювати на повну ставку.Він пише заяву. Чи можу я за його вимогою його перевести?А потім за непотрібністю 0,5 ст, яка залишилась прибрати її з штатного розпису?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Anzhela Guseva писав:Працівник, у зв'язку з сімейними обставинами не може працювати на повну ставку.Він пише заяву. Чи можу я за його згодою його перевести?А потім за непотрібністю 0,5 ст, яка залишилась прибрати її з штатного розпису?
Вам все одно треба вносити зміни у штатне, тоді можете переводити на півставки...
А от щодо прибрати потім ці 0,5 ставки... вирішувати вам - ви ж наче йдете назустріч працівнику...

Anzhela Guseva
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 07 жовтня 2015, 12:31
Дякував (ла): 136 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Anzhela Guseva »

Tasa писав:
Anzhela Guseva писав:Працівник, у зв'язку з сімейними обставинами не може працювати на повну ставку.Він пише заяву. Чи можу я за його згодою його перевести?А потім за непотрібністю 0,5 ст, яка залишилась прибрати її з штатного розпису?
Вам все одно треба вносити зміни у штатне, тоді можете переводити на півставки...
А от щодо прибрати потім ці 0,5 ставки... вирішувати вам - ви ж наче йдете назустріч працівнику...

Добре, а якщо працівника переведемо за його вимогою на 0,5 ст, а в штатному залишимо повну одиницю?чим це загрожує?що з цим робить?в центр зайнятості, обов'язково звертатись?чи можна просто залишити її висіти?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Anzhela Guseva писав: Добре, а якщо працівника переведемо за його вимогою на 0,5 ст, а в штатному залишимо повну одиницю?чим це загрожує?що з цим робить?в центр зайнятості, обов'язково звертатись?чи можна просто залишити її висіти?
Я б щоб убезпечити себе - внесла зміни і намалювала 0,5 шт.одиниці.... Хоча з іншого боку - може у вас якась людина "займе" інші 0,5 ставки...
В центр зайнятості не потрібно...

Anzhela Guseva
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 07 жовтня 2015, 12:31
Дякував (ла): 136 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Anzhela Guseva »



Я б щоб убезпечити себе - внесла зміни і намалювала 0,5 шт.одиниці.... Хоча з іншого боку - може у вас якась людина "займе" інші 0,5 ставки...
В центр зайнятості не потрібно...[/quote]



В налоговую надо ли подавать какие-то докумети?или достаточно приказа по сокращению за 2 мес.и смена штатного роз.?

elena_ma
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 05 вересня 2015, 14:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення elena_ma »

Подскажите, если с 0,5 ставки переводим на целую ставку, нужно за 2 месяца или можно не придерживаться этого срока?

Ру
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 12 січня 2017, 09:08

Повідомлення Ру »

Підкажіть, будь ласка, керівництво може перевести працівників з повної ставки на 0,5 без їхньої ж згоди(без заяви працівника)? Чи лише після 2 міс після видання наказу про переведення на 0,5 ставки?

Alisa2014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 11 грудня 2014, 09:10
Дякував (ла): 217 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Alisa2014 »

Только после наказа, и желательно наказ с подписью каждого работника о том, что они ознакомлены

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

elena_ma писав:Подскажите, если с 0,5 ставки переводим на целую ставку, нужно за 2 месяца или можно не придерживаться этого срока?
Если работник согласен, пусть пишет заявление и можно не придерживаться никаких сроков. Если не согласен, тогда его нужно ознакомить заранее.

RED FOX
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 526
З нами з: 02 жовтня 2012, 05:40
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 223 рази

Повідомлення RED FOX »

новичок11 писав:Здравствуйте!, у меня возник вопрос в связи с приёмом на работу инвалида на полставки. Подскажите как правильно оформить документы. Как правильно указать в штатном расписании его штатную единицу, 1 или 0,5?
И в наказе на приём на работу, как правильно указать что, сотрудник принимается на 0,5 ставки, или может прописать что не полный рабочий день?
Добрый день. подскажите, если оформить инвалида на пол ставки,в штатном расписании будет 0,5 ед, а по предприятию необходимо 1 ед( численность более 20 чел), грозит ли это штрафами , т.к.в штате нет полной единицы? спасибо.

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”