Штатное расписание

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Shim
Гений
Гений
Повідомлень: 356
З нами з: 17 лютого 2016, 17:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Shim »

Holod писав:Підкажіть, будь-ласка, якщо працівнику встановити надбавку за виконання додаткових обов'язків (суміщення професій), то чи повинен цей працівник бути оформленим внутрішнім сумісником чи достатньо просто надбавки? На мій погляд посада, за яку встановлена надбавка повинна бути в штатному розписі.
Суміщення професій (посад) здійснюється на тому самому підприємстві в основний робочий час у той самий проміжок робочого часу, що відведений для основної роботи за рахунок збільшення інтенсивності праці та обсягу виконуваної роботи при незмінній тривалості робочого часу.
При цьому окремий трудовий договір з працівником не укладається, лише видається по підприємству наказ про допущення працівника до роботи за суміщенням.
У штатному розписі підприємства ці посади мають бути визначені як окремі штатні одиниці з відповідними посадовими інструкціями.
У табелі обліку робочого часу робота за суміщенням професій (посад) не відображається — для нарахування доплати за суміщення достатньо виданого наказу.
Запис у трудову книжку про роботу за суміщенням не вноситься. Працівникові доплачують доплату до посадового окладу згідно зі ст.105 КЗпП України.

НатальяГеннадьевна
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 16 листопада 2016, 11:39

Повідомлення НатальяГеннадьевна »

Здравствуй, подскажите, пожалуйста ФОПу (кафе) на едином налоге нужно оформлять штатное расписание (штат 7чел.)?

RED FOX
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 526
З нами з: 02 жовтня 2012, 05:40
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 223 рази

Повідомлення RED FOX »

НатальяГеннадьевна писав:Здравствуй, подскажите, пожалуйста ФОПу (кафе) на едином налоге нужно оформлять штатное расписание (штат 7чел.)?
я даже на одного наемного оформляю

Pava
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 19 січня 2017, 10:25
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Pava »

Здравствуйте! Нужна помощь помогите пожалуйста. Человек работает на должности Комплектувальник товарів, мне нужно его должность поменять и назначить монтажником.
Как правильно это сделать подскажите ? Мне сначала его должность сократить а ввести новую монтажник. Помогите. Заранее спасибо большое.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Pava писав:Здравствуйте! Нужна помощь помогите пожалуйста. Человек работает на должности Комплектувальник товарів, мне нужно его должность поменять и назначить монтажником.
Как правильно это сделать подскажите ? Мне сначала его должность сократить а ввести новую монтажник. Помогите. Заранее спасибо большое.
виводиться посада така-то к-сть 1 оклад такий-то
вводиться посада така-то к-сть 1 оклад такий-то
разом за штатним розписом
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1069
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

RED FOX писав:
НатальяГеннадьевна писав:Здравствуй, подскажите, пожалуйста ФОПу (кафе) на едином налоге нужно оформлять штатное расписание (штат 7чел.)?
я даже на одного наемного оформляю
и я тоже оформляю, 2 наемных

Pava
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 19 січня 2017, 10:25
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Pava »

Здравствуйте! Помогите пожалуйста запуталась полностью. Хочу привести в порядок штатное расписание и указать правильные должности сотрудников.
1. Числится "офисный служащий хоз. хозяйства" хочу его перевести на должность "монтажника".
2. "Сборщик изделий" на Монтажник - сборщик".
Как это правильно оформить?
1. Приказ ввод и вывод за два месяца нужно предупредить ? или Приказ о вводе новой редакции штатного расписания на основании чего? и нужно предупреждать за два месяца или заявление о согласии работника и не нужно предупр. за 2мес.?
2. Уведомление в налоговую подается или нет?
Штатных единиц новых нет просто нужно привести и перевести все в соответствие. Как все правильно оформить?
Помогите пожалуйста как правильно все по очереди нужно сделать голова кругом информации много сложить в кучу не могу.
Спасибо всем большое за помощь кто ответит.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Pava писав:Здравствуйте! Помогите пожалуйста запуталась полностью. Хочу привести в порядок штатное расписание и указать правильные должности сотрудников.
1. Числится "офисный служащий хоз. хозяйства" хочу его перевести на должность "монтажника".
2. "Сборщик изделий" на Монтажник - сборщик".
Как это правильно оформить?
1. Приказ ввод и вывод за два месяца нужно предупредить ? или Приказ о вводе новой редакции штатного расписания на основании чего? и нужно предупреждать за два месяца или заявление о согласии работника и не нужно предупр. за 2мес.?
2. Уведомление в налоговую подается или нет?
Штатных единиц новых нет просто нужно привести и перевести все в соответствие. Как все правильно оформить?
Помогите пожалуйста как правильно все по очереди нужно сделать голова кругом информации много сложить в кучу не могу.
Спасибо всем большое за помощь кто ответит.
Я б не стала аж так сильно ускладнювати все...
Зробила б наказ керівника "про приведення штатного розпису до законодавчо установлених і тдтд - тут вже як вам підкаже ваша фантазія
І на основі цього наказу видала б новий штатний розпис з відповідними назвами посад...
А далі - привнсти у відповідність записи у трудових
Ось непогано написано
http://www.kadrovik.ua/content/zmina-na ... a-profesiy

Pava
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 19 січня 2017, 10:25
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Pava »

А уведомление в налоговую нужно подавать? В связи с изменениями должностей?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Pava писав:А уведомление в налоговую нужно подавать? В связи с изменениями должностей?
Ні.

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”