Счет -фактура

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

IN_NOCHKA писав:У нас написано, що ми рахунки виставляємо на початку місяця. Я так і робила, рахунок віддавала десь в 10 числах.
Если в договоре аренды сказано , что оплата за аренду производится не позднее , например , 10 числа текущего месяца , то на мой взгляд совершенно безразлично , что написано в счете - действителен он 2 дня или 22 , договор имеет преимущественную силу по отношению к счету .

Irina-3011
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 877
З нами з: 21 липня 2011, 13:46
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 437 разів

Повідомлення Irina-3011 »

Срок действия счета (сч-фактуры) нигде законодательно не прописан. Многие, чтобы избежать таких случаев, как у вас, вбивают прямо в договор, что выставленный счет следует оплатить в течении .... дней (за каждый непроплаченный день начисляется пеня). Ну а как еще можно бороться с неадекватными людьми?...

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Срок действия счета (сч-фактуры) нигде законодательно не прописан. Многие, чтобы избежать таких случаев, как у вас, вбивают прямо в договор, что выставленный счет следует оплатить в течении .... дней (за каждый непроплаченный день начисляется пеня). Ну а как еще можно бороться с неадекватными людьми?... ____________________

Я теж думала що там адекватні люди - а це мережа косметичних магазинів - я коли почала казати цьому "фін.діру" що якщо він та його підлеглі не знають азів бух.обліку то магазин може залишитись без світла, бо ми його відключимо. Моя директриса коли це чула вона давилась сміхом і бідна ледь не впала зі стула. А потім каже "А як ми їх будемо відключати від мережі??" Тут уже і мене поперло. Я як уявила як ми будемо ходити по території складу і шукати де там які проводи.... дві фіфи які з курсу електрики знають тільки вкл/викл і все.#rolf# #rolf# #rolf#

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Подскажите пожалуйста, предприниматель сдает в аренду нежилое помещение в договоре написано: "Обовязковою умовою для сплати коштів орендарем є підписаний сторонами Акт наданих послуг за попередній місяць строку оренди". Оплачивает арендатор на р/с предпринимателя в назначении пишет : оплата за аренду согласно договора б/н от20.01.13 г. Тоесть счет на оплату можно не выписывать, выписать только акт?

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Да, но в платежном поручении лучше указывать по какому договору (либо акту) производите оплату.

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Арендатор сказал, что ему не надо акт выписывать, так как он оплачивает на основании договора. Как его понимать?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

zxcvbnm писав:Арендатор сказал, что ему не надо акт выписывать, так как он оплачивает на основании договора. Как его понимать?
а у вас договоре прописана сразу вся сумма арендной платы на весть период действия договора?

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Люлик писав:
zxcvbnm писав:Арендатор сказал, что ему не надо акт выписывать, так как он оплачивает на основании договора. Как его понимать?
а у вас договоре прописана сразу вся сумма арендной платы на весть период действия договора?
В договоре написано: "Договірний розмір місячної орендної плати за користування приміщенням становить 10000,00 грн."

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

zxcvbnm писав:Арендатор сказал, что ему не надо акт выписывать, так как он оплачивает на основании договора. Как его понимать?
Может ему и не нужны документы подтверждающие доходы, а Вам они нужны для расходов. Иных путей нет.

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Marlboro писав:
zxcvbnm писав:Арендатор сказал, что ему не надо акт выписывать, так как он оплачивает на основании договора. Как его понимать?
Может ему и не нужны документы подтверждающие доходы, а Вам они нужны для расходов. Иных путей нет.

У меня доходы а у него расходы.Это арендует помещение банк.

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”