АКТ ВЫПОЛНЕННЫХ РАБОТ В СТРОИТЕЛЬСТВЕ

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

Добрый день коллеги, очень прошу помощи, у меня строительная организация (ЧП) 2 человека штат, выполняют подрядные работы, я пока в строительстве не очень понимаю, в основном работала с торговлей, с чего начинать? как сделать акт выполненных работ ? как затраты под этот акт подогнать? помогите пожалуста кто работает в этой отрасли

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

очень прошу мне помочь, прочитала, что есть ПО АВК-5, где можно сделать смету, но я думаю, что бухгалтер ее не сделает, кто должен ее делать? Подборку в справочниках 911 по строительству почитала, ну мне бы с кем-то из бухгалтеров по строительству пообщаться,девочки помогите, зарабатывать как-то нада на жизнь, бросить не могу, буду учиться, с вашей помощью

Меламори
УченикУченик
Повідомлень: 0
З нами з: 21 січня 2012, 06:32
Подякували: 5 разів

Повідомлення Меламори »

Есть такое ПО. Но... сметное дело... очень "интересная штука". Тяжело это выучить сугубо по книжкам. Это надо знать какой норматив и коэффициент "впихнуть" и какой ДБН использовать. мы не держим штатного сметчика. Обычно выполняя работы для заказчика - мы стараемся найти "общий язык" со сметчиком этой организации и даже заплатив ему денюжку организовываем смету в АВК. АВКашные сметы ОБЯЗАТЕЛЬНЫ для бюджетных организаций... для взаиморасчетов между частным компаниями может "пройти" и коммерческий акт. (если иное не оговорено договором)...

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

Меламори писав:Есть такое ПО. Но... сметное дело... очень "интересная штука". Тяжело это выучить сугубо по книжкам. Это надо знать какой норматив и коэффициент "впихнуть" и какой ДБН использовать. мы не держим штатного сметчика. Обычно выполняя работы для заказчика - мы стараемся найти "общий язык" со сметчиком этой организации и даже заплатив ему денюжку организовываем смету в АВК. АВКашные сметы ОБЯЗАТЕЛЬНЫ для бюджетных организаций... для взаиморасчетов между частным компаниями может "пройти" и коммерческий акт. (если иное не оговорено договором)...
а каким нормативным актом прописано, что смета не объязательна? вот директор сейчас мне дал 3 документа : итоговую ведомость ресурсов, акт (КБ2) и справку о выполненных работах (КБ3), как все это сотворялось не знаю, пытаюсь состыковать из своим бухучетом, что из всего этого проверяет налоговая? а что можно им не показывать?

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

НЕ обовязкове формування форми КБ 2В, КБ 3. Тобто акт виконаних робі для небюджетної сфери може бути довільної форми. Але ми її складаємо , бо у нас вимагає замовник. Податкова у мене просила форму КБ 2В , я їм не дала, бо сказала, що у мене не має , бо вона не обовязкова, А форму КБ 3 показала.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

І ще , як ви можете будувати зі штатом у два чоловіка, Ваші акти для контрагента будуть сумнівними, можуть зняти з витрат їм .

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

Альона1 писав:І ще , як ви можете будувати зі штатом у два чоловіка, Ваші акти для контрагента будуть сумнівними, можуть зняти з витрат їм .
мы пока делаем стяжку полов, гипсокартонные перегородки, это мало 2 человека?

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

Альона1 писав:НЕ обовязкове формування форми КБ 2В, КБ 3. Тобто акт виконаних робі для небюджетної сфери може бути довільної форми. Але ми її складаємо , бо у нас вимагає замовник. Податкова у мене просила форму КБ 2В , я їм не дала, бо сказала, що у мене не має , бо вона не обовязкова, А форму КБ 3 показала.
где это прописано, а то у нас без бумажки мы букашки

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ
Л И С Т06.05.2010 N 2/12-20/4993

Міністерство регіонального розвитку та будівництва розглянуло листа редакції щодо застосування типових форм первинних облікових документів у будівництві "Акт приймання виконаних будівельних робіт" (типова форма N КБ-2в) та "Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати" (типова форма N КБ-3), затверджених наказом Мінрегіонбуду від 4 грудня 2009 року N 554 (v0554661-09) , і роз'яснює.
Зазначені типові форми підлягають обов'язковому застосуванню при проведенні взаєморозрахунків за виконані роботи між замовниками та виконавцями робіт з будівництва (підрядною організацією), що здійснюється за рахунок бюджетних коштів та коштів підприємств, установ і організацій державної форми власності.
По об'єктах, будівництво яких здійснюється за рахунок інших джерел фінансування, типові форми застосовуються відповідно до умов договору підряду.
У випадку здійснення робіт з будівництва господарським способом рішення щодо необхідності застосування типових форм приймається замовником з дотриманням вимог нормативно-правових та законодавчих актів, що регулюють ці питання. При здійсненні поточного ремонту господарським способом застосування типових форм не обов'язкове.
Періодичність подання підрядником типових форм визначається у договорі підряду (пункти 98, 99 та 102 Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2005 N 668 (668-2005-п) , підпункт 3.3.8 Правил визначення вартості будівництва ДБН Д.1.1-1-2000 (v0174241-00) ) . Практикою проведення взаєморозрахунків за виконані роботи з будівництва, як правило, прийнято щомісячне оформлення таких документів.
У типових формах первинних облікових документів у будівництві зазначаються обсяги та вартість будівельних робіт, виконаних підрядною організацією у звітному періоді в межах договору підряду, укладеного із замовником. До будівельних робіт належать будівельні, монтажні, пусконалагоджувальні та інші роботи, що виконуються підрядними організаціями під час нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту будівель та споруд. Зазначені типові форми можуть слугувати підставою для складання звітної документації підрядної організації.
Порядок урахування зворотних сум у первинних облікових документах у будівництві не змінено. Роз'яснення із цього питання наведено на стор. 60 - 61 збірника офіційних документів та роз'яснень "Ціноутворення у будівництві", N 2, лютий 2008.
Приклад оформлення типових форм при виконанні будівельних робіт із застосуванням матеріалів поставки замовника наведено на стор. 27 - 38 збірника офіційних документів та роз'яснень "Ціноутворення у будівництві", N 2, лютий 2010.
Вартість виконаних підрядними організаціями робіт із будівництва визначається відповідно до Правил визначення вартості будівництва ( ДБН Д.1.1-1-2000 (v0174241-00) ) . При укладанні договору підряду замовник з підрядником обумовлюють вид договірної ціни, умови та порядок проведення розрахунків за обсяги виконаних робіт тощо (підпункт 3.3.5 ДБН Д.1.1-1-2000 (v0174241-00) ) .
Вартісні показники, що наводяться у типових формах N КБ-2в (v0554661-09) , визначаються залежно від виду прийнятої договірної ціни на підставі обсягів виконаних будівельних робіт, норм витрат матеріально-технічних та трудових ресурсів та обґрунтованих поточних цін на них і повинні відображати витрати, понесені підрядною організацією.
Кількість примірників первинних облікових документів у будівництві визначається договором підряду.Перший заступник Міністра А.Беркута

http://www.licasoft.com.ua/index.php/2011-11-25-09-52-38/novosti-zaknodatelstva-ukrainy/rss-dik/2765-2-3.html

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

т.е. я делаю акт произвольной формы и к нему КБ3 или это потом по ситуации если попросят?

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”