Авансовый отчет

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Мурашка писав:подскажите..работник был в командировке,аванс не выдавали.отчитывается через 10 дней после ее окончания.и что мне с ним делать??налоги??
відповідно до пп. 170.9.2 ПКУ звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, подається до закінчення п’ятого банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку:

а) завершує таке відрядження;

б) завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок особи, що видала кошти під звіт.

За наявності надміру витрачених коштів їх сума повертається платником податку до каси або зараховується на банківський рахунок особи, що їх видала, до або під час подання звіту.

Дія зазначених вище пунктів «а» і «б» поширюється також на витрати, пов’язані з відрядженням чи виконанням деяких цивільно-правових дій, що оплачені з використанням корпоративних платіжних карток, дорожніх,


Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Мурашка писав:подскажите..работник был в командировке,аванс не выдавали.отчитывается через 10 дней после ее окончания.и что мне с ним делать??налоги??
Если Вы собираетесь включать в расходы эти затраты и выдавать потраченную сумму работнику нужно переписать отчет датой не позже пяти дней после окончания командировки. Нет возможности переписать - нигде их не показывать и не возвращать.

Мурашка
Гений
Гений
Повідомлень: 300
З нами з: 10 квітня 2012, 04:12
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 66 разів

Повідомлення Мурашка »

Девочки,а подскажите есть ли ограничения для взятия в расходы стоимость проживания в отеле???Дирик приехал с командировки и стоимость его проживания меня очень смутила....

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Мурашка писав:Девочки,а подскажите есть ли ограничения для взятия в расходы стоимость проживания в отеле???Дирик приехал с командировки и стоимость его проживания меня очень смутила....
Ну Я думаю если заглянуть в бухг. наших депутатов которые отдыхают за счет бюдж. средств, то стоимость проживания директора в командировке Вас уже не смущала б.
Интересненько и на сколько дир отчитался за прож.?

Поч. статью:
http://www.dtkt.com.ua/show/3cid11225.html

Мурашка
Гений
Гений
Повідомлень: 300
З нами з: 10 квітня 2012, 04:12
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 66 разів

Повідомлення Мурашка »

Валюша с писав:
Мурашка писав:Девочки,а подскажите есть ли ограничения для взятия в расходы стоимость проживания в отеле???Дирик приехал с командировки и стоимость его проживания меня очень смутила....
Ну Я думаю если заглянуть в бухг. наших депутатов которые отдыхают за счет бюдж. средств, то стоимость проживания директора в командировке Вас уже не смущала б.
Интересненько и на сколько дир отчитался за прож.?

Поч. статью:
http://www.dtkt.com.ua/show/3cid11225.html
12 тыс за 4 дня..

EllinSun
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 734
З нами з: 23 грудня 2011, 06:12
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 322 рази

Повідомлення EllinSun »

Мурашка писав:Девочки,а подскажите есть ли ограничения для взятия в расходы стоимость проживания в отеле???Дирик приехал с командировки и стоимость его проживания меня очень смутила....
приказ нужен, как и на суточные. а ограничения только в бюджете

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Мурашка писав:
Валюша с писав:
Мурашка писав:Девочки,а подскажите есть ли ограничения для взятия в расходы стоимость проживания в отеле???Дирик приехал с командировки и стоимость его проживания меня очень смутила....
Ну Я думаю если заглянуть в бухг. наших депутатов которые отдыхают за счет бюдж. средств, то стоимость проживания директора в командировке Вас уже не смущала б.
Интересненько и на сколько дир отчитался за прож.?

Поч. статью:
http://www.dtkt.com.ua/show/3cid11225.html
12 тыс за 4 дня..
Спасибо, что ответили.
Судя по программе "Ревизор", то за 3 тис. в сутки еще можешь попасть на "шо попало". #g_crazy#

Мурашка
Гений
Гений
Повідомлень: 300
З нами з: 10 квітня 2012, 04:12
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 66 разів

Повідомлення Мурашка »

Валюша с писав:
Мурашка писав:
Валюша с писав: Ну Я думаю если заглянуть в бухг. наших депутатов которые отдыхают за счет бюдж. средств, то стоимость проживания директора в командировке Вас уже не смущала б.
Интересненько и на сколько дир отчитался за прож.?

Поч. статью:
http://www.dtkt.com.ua/show/3cid11225.html
12 тыс за 4 дня..
Спасибо, что ответили.
Судя по программе "Ревизор", то за 3 тис. в сутки еще можешь попасть на "шо попало". #g_crazy#
точно#smile3#

Светлана С.
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 07 квітня 2011, 12:02
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Светлана С. »

Подскажите, можно ли включать расходы на проживание в АО, если у предприятие не заключен договор с арендодателем жилья?

Ronivesta
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 124
З нами з: 30 травня 2012, 07:28
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Ronivesta »

командировочные?

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”