Правильно чи оформлена поворотна накладна

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
ravlik
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 23 квітня 2013, 04:13
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ravlik »

Добрий день, шановні колеги! Підкажіть, будь ласка, покупець робить поворотну накладну, в ній поворотний товар з різних його прибуткових(моїх видаткових) накладних, більше 25 найменувань і все від різних чисел. Поворотних накладних більше 30 штук і все саме такі. Чи Правильно оформленна Поворотна накладна з боку покупця : навіть в голові не вкладається, що доведеться робити більше 100 РК .Заранее спасибі за ответ.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Сочувствую, но правильно.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Возврат товара - выписка РК к той НН, в которой фигурировал возвращенный товар.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

РК Ви будете робити до ПН, а не до видаткових. А ПН може бути і одна - якщо була передоплата наприклад. У будь якому випадку - є ПН - є РК,
А як вони вам відвантажили товар по одній накладній на повернення чи десятьом - це не принципово. Я повертаю по ВН окремо, так мені зручніше, мені колись повернули гамузом - ну не битися ж з ними

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

ravlik писав:Добрий день, шановні колеги! Підкажіть, будь ласка, покупець робить поворотну накладну, в ній поворотний товар з різних його прибуткових(моїх видаткових) накладних, більше 25 найменувань і все від різних чисел. Поворотних накладних більше 30 штук і все саме такі. Чи Правильно оформленна Поворотна накладна з боку покупця : навіть в голові не вкладається, що доведеться робити більше 100 РК .Заранее спасибі за ответ.
вам надо будет все одно коректировать ндс с тех налоговых накладных с каких была зделана отгрузка.Когда мне дают такую накладную,Я всегда беру и сама делаю возврат и коректировки, апотом промто передаю што б подписали мои возвратные накладные ну и конешно коректировки.

ravlik
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 23 квітня 2013, 04:13
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ravlik »

Спасибо((((

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”