Расходная накладная

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
Светлана Анатольевна Ш.
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 11 грудня 2018, 15:36
Дякував (ла): 26 разів

Повідомлення Светлана Анатольевна Ш. »

Доброго дня, дорогі бухгалтери!

Допоможіть розібратись з таким моментом.

Виписала Видаткову накладну клієнту. Про Покупця вказала тільки повну юридичну назву (адресу, ЄДРПОУ та інші реквізити не вказувала). Свої реквізити (Продавця) вказала повністю.

Тепер покупець хоче заміну документів, щоб я повністю вказала його реквізити у видатковій накладній. Не хочу спорити, але чим це регулюється взагалі, як на мене - це не обовязково (хоча мені не складно)

А ви як робите? і що вважаєте за нормативну базу ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Светлана Анатольевна Ш. писав:Доброго дня, дорогі бухгалтери!

Допоможіть розібратись з таким моментом.

Виписала Видаткову накладну клієнту. Про Покупця вказала тільки повну юридичну назву (адресу, ЄДРПОУ та інші реквізити не вказувала). Свої реквізити (Продавця) вказала повністю.

Тепер покупець хоче заміну документів, щоб я повністю вказала його реквізити у видатковій накладній. Не хочу спорити, але чим це регулюється взагалі, як на мене - це не обовязково (хоча мені не складно)

А ви як робите? і що вважаєте за нормативну базу ?

Закон про бух.облік та фін.звітність, стаття 9
Обовязкові реквізити:
- назва документа (форми); дата складання; назву підприємства, від імені якого складено документ;
-зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції;
-посади осіб, відповідальних за здійснення господарської
-операції і правильність її оформлення;
-особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Все інше - на ваш розсуд.

ЗІ ну з покупцем як не крути - треба дружити

Tayana
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 18 березня 2016, 09:12
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Tayana »

Кэт писав:Подскажите, если предприятие помимо оптовой торговли занимается еще и розничной торговлей и на продажу товара покупателям выдаются фискальные чеки РРО, надо в этом случает еще какую-то сводную за день расходную накладную по конечному потребителю печатать для себя?
Нічого такого не друкую. І не бачу змісту в такій накладній.

Anzhela Guseva
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 07 жовтня 2015, 12:31
Дякував (ла): 136 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Anzhela Guseva »

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста. Как правильно оформить дооценку товара в 1с? По выставленному счету покупателем оплачено 30% , реализация прошла полностью. Сейчас "вылезли" курсовые разницы. Нужно сделать корректировку. Как? Очень буду благодарна за помощь

And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

Anzhela Guseva писав:Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста. Как правильно оформить дооценку товара в 1с? По выставленному счету покупателем оплачено 30% , реализация прошла полностью. Сейчас "вылезли" курсовые разницы. Нужно сделать корректировку. Как? Очень буду благодарна за помощь
різниця, що виникне, в обліку визнають іншими операційними доходами (Кт 719), зробіть Операцією в 1с.
оформіть акт коригування ціни.

Anzhela Guseva
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 07 жовтня 2015, 12:31
Дякував (ла): 136 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Anzhela Guseva »

And писав:
Anzhela Guseva писав:Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста. Как правильно оформить дооценку товара в 1с? По выставленному счету покупателем оплачено 30% , реализация прошла полностью. Сейчас "вылезли" курсовые разницы. Нужно сделать корректировку. Как? Очень буду благодарна за помощь
різниця, що виникне, в обліку визнають іншими операційними доходами (Кт 719), зробіть Операцією в 1с.
оформіть акт коригування ціни.
Дякую. Але де його знайти? Раніше робили корректировку замовлення, але на неотписаний товар (по отписаному так не получаеться).

And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

Скрытый текст
Anzhela Guseva писав:
And писав:
Anzhela Guseva писав:Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста. Как правильно оформить дооценку товара в 1с? По выставленному счету покупателем оплачено 30% , реализация прошла полностью. Сейчас "вылезли" курсовые разницы. Нужно сделать корректировку. Как? Очень буду благодарна за помощь
різниця, що виникне, в обліку визнають іншими операційними доходами (Кт 719), зробіть Операцією в 1с.
оформіть акт коригування ціни.
Дякую. Але де його знайти? Раніше робили корректировку замовлення, але на неотписаний товар (по отписаному так не получаеться).
акт коригування ціни в 1c вы не найдете, делаете в Word, а в 1с проводите Операцией.

victorii
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 13 лютого 2018, 15:57
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення victorii »

добрый вечер!
в расходной накладной можно не указывать коды УКТ ЗЭД?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

victorii писав:добрый вечер!
в расходной накладной можно не указывать коды УКТ ЗЭД?
Я їх взагалі указую тільки в податкових накладних. І відповідь на Ваше питання - можна.#agree#

tango
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 08 грудня 2015, 10:36
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення tango »

Добрый день.Подскажите, пожалуйста, если счёт оплачен двумя частями в разных месяцах ( товар отгружен после первой предоплаты) , то как выписывать расходную? Каким числом?

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”