выставление счета на клиента

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
Cinderella
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 12 листопада 2013, 11:23
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Cinderella »

Добрый день коллеги!
Поставщик(ФОП) выставил нам счёт за простой авто без НДС, нам необходимо этот счёт перевыставить на клиента. Подскажите пож. выставлять с НДС или без НДС?

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

А почему поставщик без НДС, он не плательщик?
Вы выставляете с НДС.

Cinderella
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 12 листопада 2013, 11:23
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Cinderella »

Поставщик ФОП единщик 2я группа, но простой выставляет без НДС. Но так как я перевыставляю, то должна выставить на клиента с НДС? Я правильно Вас поняла?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Cinderella писав:Поставщик ФОП единщик 2я группа, но простой выставляет без НДС. Но так как я перевыставляю, то должна выставить на клиента с НДС? Я правильно Вас поняла?
если вы плательщик НДС-то за небольшим исключением (льготные операции)-вы все счета выставляете с НДС.

Cinderella
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 12 листопада 2013, 11:23
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Cinderella »

Тюша писав:
Cinderella писав:Поставщик ФОП единщик 2я группа, но простой выставляет без НДС. Но так как я перевыставляю, то должна выставить на клиента с НДС? Я правильно Вас поняла?
если вы плательщик НДС-то за небольшим исключением (льготные операции)-вы все счета выставляете с НДС.
а если выставить с формулеровкой "штраф за простой авто"?

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

В таком случае НДС не будет, правда налоговая долго была (может и сейчас) против. Кто бы сомневался.
Нужно что-бы во всех договорах (с клиентом, а так же с ФОПом) было прописано, что за простой сплачивается именно штрафная санкция.

Cinderella
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 12 листопада 2013, 11:23
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Cinderella »

Marlboro писав:В таком случае НДС не будет, правда налоговая долго была (может и сейчас) против. Кто бы сомневался.
Нужно что-бы во всех договорах (с клиентом, а так же с ФОПом) было прописано, что за простой сплачивается именно штрафная санкция.
а может подскажете статью НКУ , где будет написано ,что штр.санкции без НДС? А то я уже затупила конкретно...

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Как-то так: http://blog.liga.net/user/dskurikhin/article/11647.aspx
Суть конечно кристально ясна - просто нет обьекта налогообложения.
Штраф не подпадает под определение поставки так как не предполагает оказание услуг (работ) или передачу каких-либо товаров (активов).
Но, конечно же, баба яга против.

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Чи включається до бази оподаткування грошова винагорода (демередж), яку сплачує судновласнику фрахтівник за простій судна під вантажними оп…
Термін «демередж» (від фр. demeurer – затримуватися) найчастіше використовується у торговельному мореплавстві як грошова сума, що підлягає сплаті фрахтувальником судновласникові за простій судна під вантажно-розвантажувальними операціями понад час, передбачений у договорі морського перевезення. Розмір демереджу визначається угодою сторін, при відсутності угоди – згідно зі ставками, прийнятими у відповідному порту. У випадку відсутності таких ставок розмір плати за простій судна визначається витратами на утримання судна і його екіпажу.
У деяких випадках під терміном «демередж» слід розуміти час затримки судна під вантажними операціями після використання контрсталійного часу до закінчення навантаження й розвантаження судна.
У морських контейнерних перевезеннях демередж – оплата за наднормативне (понад безкоштовний час) використання контейнерного обладнання протягом часу з моменту вивезення його з вантажем з території порту до моменту повернення порожнього контейнера в порт або на контейнерний термінал.
Отже, за своєю економічною суттю демередж – це санкція за наднормативний простій.
Узагальнюючою податковою консультацією щодо включення до бази оподаткування ПДВ та складу витрат коштів, отриманих як сума штрафу за затримку оплати чи постачання товарів/послуг, затвердженою наказом ДПС України від 06.07.2012 №590, визначено, що суми коштів, отримані як сума штрафу та/або неустойки чи пені, втрат від інфляцій за весь період прострочення грошового зобов’язання, 3 відсотки річних від простроченої суми (або інший відсоток встановлений договором), які покупець сплачує постачальнику у разі затримки оплати за товари/послуги, не змінюють базу оподаткування ПДВ поставлених товарів/послуг. Тобто, сума, яку сплачує судновласнику фрахтівник за простій судна під вантажними операціями понад час (демередж), не змінює базу оподаткування ПДВ поставлених послуг.
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Cinderella
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 12 листопада 2013, 11:23
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Cinderella »

Marlboro писав:Как-то так: http://blog.liga.net/user/dskurikhin/article/11647.aspx
Суть конечно кристально ясна - просто нет обьекта налогообложения.
Штраф не подпадает под определение поставки так как не предполагает оказание услуг (работ) или передачу каких-либо товаров (активов).
Но, конечно же, баба яга против.
спасибо огромное.

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”