Монтаж оборудования для бюджетников

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Коллеги, прошу помощи в таком вопросе:
очередная грандиозная идея от руководства - хотим принять участие в тендере на поставку оборудования для бюджетников с одним "но"...в тендерной документации лот звучит как "поставка оборудования", а фактически нужно выполнить еще и его монтаж. своими силами мы монтаж не делаем, привлекаем спец.организацию, т.е. на выходе я буду иметь реализацию товара, а с другой стороны покупку и акт на монтаж. должен ли в этом случае монтаж оформляться согласно ДБН Д. 1.1-1-2000? возможно ли вообще включение стоимости этих работ в себестоимость оборудования, если в договоре с покупателем не будет оговорен "монтаж"? интересует вопрос именно в связи с поставкой бюджетникам.
заранее всем спасибо! #thank2#

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Принять участие в тендере-это ещё не выиграть. Заранее не волнуйтесь. 98% тендеров-куплены. если у Вас всё таки получиться, можно проводить как вы описывали, главное, чтобы у Вас всё было оформлено правильно, так как наверняка придёт проверка КРУ.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

ar4ik писав:Принять участие в тендере-это ещё не выиграть. Заранее не волнуйтесь. 98% тендеров-куплены. если у Вас всё таки получиться, можно проводить как вы описывали, главное, чтобы у Вас всё было оформлено правильно, так как наверняка придёт проверка КРУ.
честно говоря, мы еще ни один тендер не проиграли, который руководству был интересен #wink# поэтому и готовлюсь заранее.
ситуация, на мой взгляд, плоха тем, что с заказчиком операция будет оформляться исключительно расходной накладной.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Оформіть як виробництво і продасте як готовий виріб. Думаю, це не найбільший клопіт при роботі з бюджетними організаціями #g_haha#

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Evelina писав:
ar4ik писав:Принять участие в тендере-это ещё не выиграть. Заранее не волнуйтесь. 98% тендеров-куплены. если у Вас всё таки получиться, можно проводить как вы описывали, главное, чтобы у Вас всё было оформлено правильно, так как наверняка придёт проверка КРУ.
честно говоря, мы еще ни один тендер не проиграли, который руководству был интересен #wink# поэтому и готовлюсь заранее.
ситуация, на мой взгляд, плоха тем, что с заказчиком операция будет оформляться исключительно расходной накладной.
Знакомо до боли. Не волнуйтесь, я так оформляла. КРУ под запрос предоставляла приходные и акт на монтаж. Цены были правильные, вопросов не возникло. Удачи!

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

ar4ik писав:Знакомо до боли. Не волнуйтесь, я так оформляла. КРУ под запрос предоставляла приходные и акт на монтаж. Цены были правильные, вопросов не возникло. Удачи!
Простите за навязчивость...монтаж у Вас был согласно ДБН оформлен? был весь ворох бумаг?

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Ми теж продаємо обладнання з монтажем. В лоті звучить тільки "обладнання". А в Договорі прописується, що Постачальник зобов"язується встановити обладнання, здійснити запуск та провести навчання. Ми це робимо власним силами, тому з бюджетниками підписуємо тільки накладну та акт введення в експлуатацію. В розрахунок ціни монтаж (оскільки власними силами) не включаю. Вони самі будуть зацікавлені в вказуванні в Договорі, що Ви маєте зробити монтаж і запуск обладнання, а не вигружаєте ім на склад купу матеріалів. Ваші обов"язки пропишуть повністю. У нас перевіряли тендера і прокуратура і податкова міліція, ніяких проблем такого плану не було. Але зараз ситуація з бюджетними грошима катастрофічна, тендери проводять, обладнання беруть, а грошей не платять. І перспективи туманні.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Agatha, в том то и дело, что принципиальная позиция бюджетников - никаких документов на монтаж не должно быть. у меня есть мысли почему они так сопротивляются документальному оформлению...и меня очень смущает такая ситуация.

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

А акт введення в експлуатацію? Ви ж даєте гарантію на обладнання? Попросіть зразок Договору, який підписується після таких тендерів. Скільки % монтажні роботи становлять? Я так розумію, головне питання чи можна включити монтажні роботи для розрахунку 10% ?

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Agatha писав:А акт введення в експлуатацію? Ви ж даєте гарантію на обладнання? Попросіть зразок Договору, який підписується після таких тендерів. Скільки % монтажні роботи становлять? Я так розумію, головне питання чи можна включити монтажні роботи для розрахунку 10% ?
Акт теж під питанням. (можливо для мене тільки підпишуть). Зразок договору вже є: тільки поставка. Монтажні роботи -приблизно 5% вартості обладнання.
Головне питання: що я буду робити, якщо бюджетники "здійснять" монтаж власними силами...наприклад.

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”