Монтаж оборудования для бюджетников

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Я не пам"ятаю методики розрахунку 10%. Ми часто виграємо тендери "опосередковано". Так от ЖОДНОГО разу ні один посередник не просив в мене митної вартості, а ми прямі імпортери. Їм при перевірці 10% перевіряють від нашої відпускної ціни, тобто лише їхню націнку. Тобто, наприклад, наших 50% націнки, а їхніх 7%. І кількість посередників не обмежується.
Завтра на роботі гляну, згідно чого розраховується обмеження націнки.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

А хіба Ви виконані роботи не робитимете в програмі АВК чи ІВК, ну ми зажди робимо і акт і кошорис і КБ- 2в і КБ-3( внас казначействі в нас до оплати без цих документів не беруть), і для виконання для бюджету прибуток можна закладати тільки 2,84% , і правильно після виграшу тендера заключите договір і там же все буде прописано. А з приводу проплати то дуже все плачевно, хоча якщо в керівництва є підв'язки то проплатять.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Evelina писав:
ar4ik писав:Знакомо до боли. Не волнуйтесь, я так оформляла. КРУ под запрос предоставляла приходные и акт на монтаж. Цены были правильные, вопросов не возникло. Удачи!
Простите за навязчивость...монтаж у Вас был согласно ДБН оформлен? был весь ворох бумаг?
Да, всё оформлялось правильно, с КБ и т.д. По поводу если они что-то ещё проведут, это уже не ваши проблемы, не волнуйтесь, главное, чтобы у вас всё было в порядке

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

LyudMila76 писав:А хіба Ви виконані роботи не робитимете в програмі АВК чи ІВК
я бюджетникам монтаж не делала, с коммерческими стоимость в упрощенном варианте согласовываем и закрываем обычным актом. работа в АВК - это ведь будет мой кусок работы...#g_mad#

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Evelina писав:
LyudMila76 писав:А хіба Ви виконані роботи не робитимете в програмі АВК чи ІВК
я бюджетникам монтаж не делала, с коммерческими стоимость в упрощенном варианте согласовываем и закрываем обычным актом. работа в АВК - это ведь будет мой кусок работы...#g_mad#
Так то госпрозрахункові організації, а з бюджетом згідно ДБН і в програмі. Ми в себе робили іншим підприємствам акти, які робили для бюджету, бо без цього в нас ніяк

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Немного не в тему, но неприятная новость для посредников в сфере гос.закупок:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=44974
Останній етап проходження:Закон прийнято (04.04.2013)

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

И еще есть ПРОЕКТ "Порядку проведення перевірок державних закупівель Державною фінансовою інспекцією..."
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/94073

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”