Вимоги до оформлення актів наданих послуг

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
сімйон
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 18 травня 2011, 06:39

Повідомлення сімйон »

Доброго дня. При виписці актів наданих послуг я вказую, що акт складений на підставі рах.№_ від _________Чи є це помилкою??Один з контрагентів трактує, що це не є правильно, оскільки має бути вказано № договору.Яким документом я можу керуватись.Дякую

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

сімйон писав:Доброго дня. При виписці актів наданих послуг я вказую, що акт складений на підставі рах.№_ від _________Чи є це помилкою??Один з контрагентів трактує, що це не є правильно, оскільки має бути вказано № договору.Яким документом я можу керуватись.Дякую
ст 9 ЗУ про БУ: Первинні та зведені облікові документи можуть бути
складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі
обов'язкові реквізити:
назву документа (форми);
дату і місце складання;
назву підприємства, від імені якого складено документ;
зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру
господарської операції;
посади осіб, відповідальних за здійснення господарської
операції і правильність її оформлення;
особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати
особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.


вимоги вказувати саме договір немає, можете писати далі на так як ви пишите.

сімйон
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 18 травня 2011, 06:39

Повідомлення сімйон »

Дякую за відповідь.Я ім так і відповіла.і ще їх спитала якими документами вони керюються.і вимагають вказувати номер договору.Поки що Мовчать.

Нина
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 143
З нами з: 04 серпня 2009, 09:05
Дякував (ла): 140 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Нина »

А я думаю ваши контрагенты правы. Счет выписывается на основании Акта выполненных работ. А вот А кт на основании Договора.Счета на аванс можно выписывать и без Акта , а вот окончательный счет исходя из чего вы выписываете?

VITAA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1206
З нами з: 11 травня 2011, 03:27
Дякував (ла): 560 разів
Подякували: 522 рази

Повідомлення VITAA »

Нина писав:А я думаю ваши контрагенты правы. Счет выписывается на основании Акта выполненных работ. А вот А кт на основании Договора.Счета на аванс можно выписывать и без Акта , а вот окончательный счет исходя из чего вы выписываете?
Вы наверное что-то путаете, как счет может выписываться на основании Акта. В счете или договоре(если значимая зделка)указана сумма согласно которой заказчик решает свои фин возможности , а только потом делают услуги которые подтверждаются актом.

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

Нина писав:А я думаю ваши контрагенты правы. Счет выписывается на основании Акта выполненных работ. А вот А кт на основании Договора.Счета на аванс можно выписывать и без Акта , а вот окончательный счет исходя из чего вы выписываете?
ну давайте я вас тогда совсем запутаю - а если счет нужно выписать ранее чем заключен договор и услуга начала оказываться также раньше договора , тогда вы как выписываете ? (ведь законодательством это не запрещено), что ж от клиента отказываться- нет, акт будет только после завершения услуги

сімйон
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 18 травня 2011, 06:39

Повідомлення сімйон »

Наше підприємство надає послуги і по договору клієнти оплату здійснюють авансом на поточний місяць на підставі рахунку де вказано вид послуг і період.Так закриваю і акт.Іноді послуга разова і ми договір не заключаємо.Виписую рахунок і закриваю актом.Покищо фірма яка вимагає від нас вказувати № договору так і не відповіла, на якій підставі вони вимагать вказувати ці дані.

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

сімйон писав:Наше підприємство надає послуги і по договору клієнти оплату здійснюють авансом на поточний місяць на підставі рахунку де вказано вид послуг і період.Так закриваю і акт.Іноді послуга разова і ми договір не заключаємо.Виписую рахунок і закриваю актом.Покищо фірма яка вимагає від нас вказувати № договору так і не відповіла, на якій підставі вони вимагать вказувати ці дані.
вы все делаете правильно и ничего не нарушаете.

сімйон
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 18 травня 2011, 06:39

Повідомлення сімйон »

Всім дякую за відповіді.

Незнайка92
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 07 серпня 2014, 12:54
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Незнайка92 »

Считается ли действительным акт выполненных работ, если он "непрезентабельного вида"?
У одних наших контрагентов очень сложно добиться актов. Они нам их дали, но они ВЫРВАНЫ из папки с кольцами. Вся информация видна, но вид...этот документ действителен?
Спасибо.

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”