Вимоги до оформлення актів наданих послуг

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

Незнайка92 писав:Считается ли действительным акт выполненных работ, если он "непрезентабельного вида"?
У одних наших контрагентов очень сложно добиться актов. Они нам их дали, но они ВЫРВАНЫ из папки с кольцами. Вся информация видна, но вид...этот документ действителен?
Спасибо.
действительный если не нарушена информация по перечню выше (дата. подпись и т.д),
наличие лишних дырок акту не вредит

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Фірма надає охоронні послуги, вартість охорони згідно договору встановлена за календарний місяць. При складанні акту наданих послуг я вказую: одиниця - послуга,
кількість - 1,
ціна - 1000,00 грн
вартість - 1000, 00 грн.

У мене питання, якщо охорона здійснювалась не цілий місяць, а частину, як правильно відобразити в акті наданих послуг:
І варіант
одиниця - послуга,
кількість - 1,
ціна - 516 грн
вартість - 516 грн.

ІІ варіант
одиниця - послуга,
кількість - 0,516
ціна - 1000
вартість - 516 грн.



Хтось
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 142
З нами з: 29 серпня 2012, 00:57
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 171 раз

Повідомлення Хтось »

Яночка писав:Фірма надає охоронні послуги, вартість охорони згідно договору встановлена за календарний місяць. При складанні акту наданих послуг я вказую: одиниця - послуга,
кількість - 1,
ціна - 1000,00 грн
вартість - 1000, 00 грн.

У мене питання, якщо охорона здійснювалась не цілий місяць, а частину, як правильно відобразити в акті наданих послуг:
І варіант
одиниця - послуга,
кількість - 1,
ціна - 516 грн
вартість - 516 грн.

ІІ варіант
одиниця - послуга,
кількість - 0,516
ціна - 1000
вартість - 516 грн.

если в договоре указано стоимость услуги за мес, а по факту меньше месяца, тогда логично дробить кол-во, чтоб не было вопросов связанных с разницей в стоимости одной и той же услуги за равные периоды, но в разные мес.

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”