Правила оформления первичной документации

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

svitlass писав:
Ninok писав:Счета за сентябрские ком услуги и аренду выставили 15.10.12 в акте вып.работ.дату не ставят,мол ставте какую вам угодно??Какую дату мне ставить в акте вып работ???Каким числом проводить в 1Сэти услуги???И в расходы какого месяца мне ставить эти суммы ???
якщо за сентябрь, то я б поставила 30/09 і провела за 09
Т.е. в сентябре провести и подшить счёт от октября акт туда же просто закрыть 30.09,верно???????

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Ninok писав:
svitlass писав:
Ninok писав:Счета за сентябрские ком услуги и аренду выставили 15.10.12 в акте вып.работ.дату не ставят,мол ставте какую вам угодно??Какую дату мне ставить в акте вып работ???Каким числом проводить в 1Сэти услуги???И в расходы какого месяца мне ставить эти суммы ???
якщо за сентябрь, то я б поставила 30/09 і провела за 09
Т.е. в сентябре провести и подшить счёт от октября акт туда же просто закрыть 30.09,верно???????
то рахунок виписаний вереснем , чи без дати?

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

LyudMila76 писав:
Ninok писав:Счета за сентябрские ком услуги и аренду выставили 15.10.12 в акте вып.работ.дату не ставят,мол ставте какую вам угодно??Какую дату мне ставить в акте вып работ???Каким числом проводить в 1Сэти услуги???И в расходы какого месяца мне ставить эти суммы ???
Ну як це коли хочете , а ПН є чи не має, якщо не має то простіше, робіть як Вам зручніше, тільки дати повинні співпадпти і у них і у Вас, якщо рахунок виписаний жовтнем , то акт і акт буде жовтнем.
Пн нет...т.е.лучше делать всё одним числом???А как быть с расходами???Их включать в сентябрь????

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

LyudMila76 писав:
Ninok писав:
svitlass писав: якщо за сентябрь, то я б поставила 30/09 і провела за 09
Т.е. в сентябре провести и подшить счёт от октября акт туда же просто закрыть 30.09,верно???????
то рахунок виписаний вереснем , чи без дати?
Счёт за сентябр.услуги выписанный от 15.10.12 а на акте они дату не ставят...

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Ninok писав:
LyudMila76 писав:
Ninok писав:Счета за сентябрские ком услуги и аренду выставили 15.10.12 в акте вып.работ.дату не ставят,мол ставте какую вам угодно??Какую дату мне ставить в акте вып работ???Каким числом проводить в 1Сэти услуги???И в расходы какого месяца мне ставить эти суммы ???
Ну як це коли хочете , а ПН є чи не має, якщо не має то простіше, робіть як Вам зручніше, тільки дати повинні співпадпти і у них і у Вас, якщо рахунок виписаний жовтнем , то акт і акт буде жовтнем.
Пн нет...т.е.лучше делать всё одним числом???А как быть с расходами???Их включать в сентябрь????
Я б робила одним числом і включила у витрати за вересень.

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

LyudMila76 писав:
Ninok писав:
LyudMila76 писав: Ну як це коли хочете , а ПН є чи не має, якщо не має то простіше, робіть як Вам зручніше, тільки дати повинні співпадпти і у них і у Вас, якщо рахунок виписаний жовтнем , то акт і акт буде жовтнем.
Пн нет...т.е.лучше делать всё одним числом???А как быть с расходами???Их включать в сентябрь????
Я б робила одним числом і включила у витрати за вересень.
Вот и я так хочу сделать...

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Ninok писав:
svitlass писав:
Ninok писав:Счета за сентябрские ком услуги и аренду выставили 15.10.12 в акте вып.работ.дату не ставят,мол ставте какую вам угодно??Какую дату мне ставить в акте вып работ???Каким числом проводить в 1Сэти услуги???И в расходы какого месяца мне ставить эти суммы ???
якщо за сентябрь, то я б поставила 30/09 і провела за 09
Т.е. в сентябре провести и подшить счёт от октября акт туда же просто закрыть 30.09,верно???????
ну звичайно тупо, що рах виписаний жовтнем, але ? вам треба витрат за 3 кв, я б зробила так

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

Да!мне надо включить в сентябрь....

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Из удаленной темы От: 7 марта 2013 г. 13:56:37
Оля-ля писав:Подскажите, пожалуйста. Директор принёс документы на приход товара за наличку:
1) товарный чек без печати, ФОП расписался и написал "Работаю б/п";
2) ксерокопия свидетельства о госрегистрации;
3) ксерокопия свидетельства единого налога, в нём написано: ставка единого налога 15% (не могу определить группу, ведь если это первая группа, то приходовать товар не желательно, т.к. я покажу эту сумму в 1ДФ и ФОПа могут наказать за то, что осуществил продажу юр.лицу).
Достаточно ли документов от ФОПа и как определить в какой он группе?
оляля писав:якщо ставка 15 % - друга група:
Стаття 293. Ставки єдиного податку
293.1. Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі - мінімальна заробітна плата), та у відсотках до доходу (відсоткові ставки).

293.2. Фіксовані ставки єдиного податку встановлюються сільськими, селищними та міськими радами для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

1) для першої групи платників єдиного податку - у межах від 1 до 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;

2) для другої групи платників єдиного податку - у межах від 2 до 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.
Иташа писав: 1 группа от 1-10%; 2 группа от 2 % - 20% от минималки.
Пенсионер писав:Можно принять без печати, печать только для налоговых накладных.
Koostik7 писав:Я принимаю и без печатей.

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”