Реквизит в расходной накладной

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

я розумію це тобто якщо написано м.Київ, то це і є місце складання, правильно? Мої аудитори в актах пишуть місце скалданная: м.Львів і говорять що тільки так правильно. Це вони перебдівають?

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

оляля писав:я розумію це тобто якщо написано м.Київ, то це і є місце складання, правильно? Мої аудитори в актах пишуть місце скалданная: м.Львів і говорять що тільки так правильно. Це вони перебдівають?
на мою думку, так, перебдівають (#g_crazy# дуже дивне українське слово#g_crazy# )

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Це знають навіть малі діти - що краще перебдіть, чим недобдіти. Вони - перебдівають, якось так

Levenya
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2016
З нами з: 12 грудня 2011, 09:40
Дякував (ла): 1458 разів
Подякували: 1168 разів

Повідомлення Levenya »

оляля писав:я розумію це тобто якщо написано м.Київ, то це і є місце складання, правильно? Мої аудитори в актах пишуть місце скалданная: м.Львів і говорять що тільки так правильно. Це вони перебдівають?
У протоколах теж просто пишуть м.Київ. Без фрази "місце складання". Теж притримуюсь думки, що це "перебдіння" (#g_crazy# а слово класне)

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

оляля писав:Прийшов журнал ВБО, спецвипуск Первинні документи. Переглянула і от за що зачепилась: вони не настоюють на тому, щоб, скажімо , в акті була присутня фраза : Місце складання. Тобто вважають що достатньо написати м.Київ. Хто що думає?
Это основы делопроизводства дают понятие о том что такое реквизит и как, и где его указывать. Мы ж не пишем "Дата складання:" или "Назва виду документу:" и т.д., все что перечислено в т.ч. и "Місце складання " есть составом необходимых реквизитов ( обязательные данные) для указания в документе.

Nata Liebevoll
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 07 листопада 2012, 03:00
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Nata Liebevoll »

Аря писав:должность и фамилия, имя и отчество (полностью) под линией будет
на линии - роспись этого лица
Подскажите, пожалуйста, где прописано что имя и отчество должно быть полностью, а то у нас практически везде во входящей первичке инициалы?

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Nata Liebevoll писав:
Аря писав:должность и фамилия, имя и отчество (полностью) под линией будет
на линии - роспись этого лица
Подскажите, пожалуйста, где прописано что имя и отчество должно быть полностью, а то у нас практически везде во входящей первичке инициалы?
Із ЗУ Про бух. облік:
Первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов'язкові реквізити:

назву документа (форми);

дату і місце складання;

назву підприємства, від імені якого складено документ;

зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції;

посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення;

особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

не думаю, что во всех документах надо писать имя и отчество.
Из Приказа Государственный стандарт Государственный комитет по вопросам технического регулирования и потребительской политики
"Унифицированная система организационно-распорядительной документации. Требования к оформлению документов ДСТУ 4163-2003" № 55 от 07.04.2003
"5.23 Підпис складається з назви посади особи, яка підписує документ (повної, якщо документ надруковано не на бланку, скороченої - на документі, надрукованому на бланку), особистого підпису, ініціалу(-ів) і прізвища.
Приклади
1 Голова Державного комітету статистики України Підпис Ініціал(и), прізвище
2 Голова Підпис Ініціал(и), прізвище
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Venera
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1422
З нами з: 11 серпня 2011, 14:23
Дякував (ла): 739 разів
Подякували: 557 разів

Повідомлення Venera »

Подскажите в таком вопросе.
Расходная накладная от неплательщика НДС - как правильно заполнить суммы:
Всього: 100,00
НДС: Без НДС (или 0,00 )
Разом із ПДВ: 100,00 (или разом без ПДВ)?



Ruby
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 03 березня 2012, 03:07
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ruby »

Нам дали неплательщики такую формулировку:
Разом без ПДВ: 100,00 грн.
ПДВ:
Всього з ПДВ: 100,00 грн.

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”