Заполнение расходного кассового ордера

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
Анни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 876
З нами з: 05 жовтня 2011, 06:57
Дякував (ла): 2700 разів
Подякували: 675 разів

Повідомлення Анни »

Подскажите, как ПРАВИЛЬНО заполнить РКО при сдаче выручки в банк?#blush#

Видати ___ кому? указывать кассира или банк?
Підстава --- Торгівельна виручка --или как?
...
Додаток __ я выяснила - указывается квит. банка № дата
Одержав __ обязательно писать прописью от руки или можно печатать?
...
Підпис одержувача ___- как я понимаю кассир?
за __ указывать документ (паспорт кассира)?

Вот такие возникли вопросы, которые не нашли ответа при прочтении Порядка 637 #dntknw#

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Приклад заповнення ВКО для здачі готівки в банк
Видати матеріально-відповідальній особі, інакще можуть бути нюанси.
Підстава - саме та, яка є (здача готівки в банк). Для різних підстав - зручніше різні ордери, бо будуть різні заяви.
В Додатку можна писати квитанції з датою ордера. Номери їх ще не відомі на момент виписки ордера. Кількість їх така ж, як кількість заяв на внесення коштів.
Одержав писати словами відруки ( інакще можуть бути нюанси)
Підпис та документ одержувача - того, хто одержав, звичайно, і це не обов'язково касир.

Можливі нюанси: гроші не дійшли на рахунок, з кого питати?

glavbux
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 19 жовтня 2011, 11:38
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 46 разів

Повідомлення glavbux »

Вегда пишу так:
выдать: банк
основание: сдача наличности в банк
додаток: номер квитанции банка
одержав: пусто
подпись и документ одержувача: пусто
подписи: только директор и гл.бух.
Проверяли и налоговая и КРУ - никаких нареканий. Сказали, если одержав подпишется кто-то, то должен быть типа авансовый, но это же не подотчет. А назначение: выручка от услуг, торговая выручка, депонированная з/пл. - видно в квитанции банка, которая подшивается к РКО.

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Постанова № 637, 15.12.2004
3.5. У разі видачі окремим фізичним особам готівки (у тому числі працівникам підприємства) за видатковим касовим ордером або видатковою відомістю касир вимагає пред'явити паспорт чи документ, що його замінює, записує його найменування і номер, ким і коли він виданий. Фізична особа розписується ...
3.6. Видачу готівки касир проводить тільки особі, зазначеній у видатковому касовому ордері або видатковій відомості.
3.7. Приймання одержаної з банку готівки в касу та видача готівки з каси для здавання її до банку оформляються відповідними касовими ордерами (прибутковим або видатковим) з відображенням такої касової операції в касовій книзі.
Документом, що свідчить про здавання виручки до банку, є відповідна квитанція до прибуткового документа банку на внесення готівки, ...

Аватар користувача
Орлов
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 968
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 190 разів

Повідомлення Орлов »

3.10.
...
У касових ордерах, які оформляються на загальну суму
проведених підприємством касових операцій (видача готівки за
видатковими відомостями, спеціальними платіжними засобами,
здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та
оприбуткування її в касі тощо), реквізит "Одержав" або "Прийнято
від" не заповнюється.
{ Абзац п'ятий пункту 3.10 глави 3 із
змінами, внесеними згідно з Постановою Національного банку N 573
( z0279-11 ) від 22.12.2010 }
С уважением А.Орлов

dura Lex, sed Lex
(Закон суров, но это Закон)

Анни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 876
З нами з: 05 жовтня 2011, 06:57
Дякував (ла): 2700 разів
Подякували: 675 разів

Повідомлення Анни »

Сплошные разногласия... как же все-таки правильно? или в любом случае при проверке придерутся?
п. 3.5 Постанови 637 = авансовый?
п. 3.6 вродебы подтверждает, что нужно впмсывать кассира (или кто сдает деньги в банк)
а п.3.7 вообще ничего не проясняет - да выписываем ВКО, да проводим кассовую операцию, да подкалываем квитанцию...

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4963 рази

Повідомлення оляля »

Я керуюся абз.5 п.3.10 положення: - про те що у касових ордерах на загальну суму реквізит одержав або прийнято від не заповнюється.
Видно - МВО, бо її вказують в квитанції (отримувасч ТзОВ ч/з такого то), підстава - здача виручки в банк, і три підписи - директор, гол.бухг і касир.

Анни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 876
З нами з: 05 жовтня 2011, 06:57
Дякував (ла): 2700 разів
Подякували: 675 разів

Повідомлення Анни »

Орлов писав:
3.10.
...
У касових ордерах, які оформляються на загальну суму
проведених підприємством касових операцій (видача готівки за
видатковими відомостями, спеціальними платіжними засобами,
здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та
оприбуткування її в касі тощо), реквізит "Одержав" або "Прийнято
від" не заповнюється.
{ Абзац п'ятий пункту 3.10 глави 3 із
змінами, внесеними згідно з Постановою Національного банку N 573
( z0279-11 ) від 22.12.2010 }
У меня вопрос
ВИДАТИ - что мы пишем ФИО или банк?

Аватар користувача
Орлов
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 968
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 190 разів

Повідомлення Орлов »

Имхо, все зависит от того кто здает деньги в банк.
Если кассир - выписывается РКО, в котором

выдать: пусто
основание: приблизительно так: сдано в банк по квит № от
додаток: пусто
одержав: пусто
подпись и документ одержувача: пусто
подписи: только директор и гл.бух.

или, что не принципиально, так:

выдать: пусто
основание: приблизительно так: сдано в банк
додаток: Квитанция № от
одержав: пусто
подпись и документ одержувача: пусто
подписи: только директор и гл.бух.

Если деньги в банк сдаются не кассиром,

То уполномоченному работнику деньги выдаются в подотчет с сответствующим оформлением расходного кассового ордера,
он их сдает в банк, после чего составляет авансовый отчет, к которому прикладывает квитанцию банка
С уважением А.Орлов

dura Lex, sed Lex
(Закон суров, но это Закон)

Анни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 876
З нами з: 05 жовтня 2011, 06:57
Дякував (ла): 2700 разів
Подякували: 675 разів

Повідомлення Анни »

СПАСИБО!!!
Прояснилось#dance#
хотя "Можливі нюанси" по Ладе

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”