Видаткова накладна

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

При складанні видаткової накладної місце складання: зазначається саме склад,об'єкт де було отримано товар чи офіс де виписано виписано видаткову накладну?#russian#

Учусь
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 11 серпня 2011, 07:22
Подякували: 4 рази

Повідомлення Учусь »

Gella писав: При складанні видаткової накладної місце складання: зазначається саме склад,об'єкт де було отримано товар чи офіс де виписано виписано видаткову накладну?#russian#
А у вас склад и офис в разных городах?

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Так. Юридична і фізична адреси різні. А склад орендований.

Venera
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1422
З нами з: 11 серпня 2011, 14:23
Дякував (ла): 739 разів
Подякували: 557 разів

Повідомлення Venera »

Gella писав: При складанні видаткової накладної місце складання: зазначається саме склад,об'єкт де було отримано товар чи офіс де виписано виписано видаткову накладну?#russian#
А где в расходной накладной такой реквизит, как:"місце складання"? По-моему там указывается только "Поставщик" со всеми его реквизитами и все!

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

я і є постпчальник

Учусь
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 11 серпня 2011, 07:22
Подякували: 4 рази

Повідомлення Учусь »

Gella писав:Так. Юридична і фізична адреси різні. А склад орендований.
В ст.9 Закона о бухучете сказано, что обязательный реквизит первичного документа - место составления.
Если склад и офис в одном городе, то вопросов нет- я пишу город.
Если склад в другом городе. Контрагент ведь не может уехать со склада без документов, значит считаю, что документы делают на складе. Пишу город, в котором находится склад. Улицу не пишу.

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

На рахунок місяця складання почетайте статтю 138.2, 44.1 ПКУ та статтю 9 Бухгалтерського обліку в якому зазначено що обов'язковим реквізитом є місце складання документа.

Учусь
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 11 серпня 2011, 07:22
Подякували: 4 рази

Повідомлення Учусь »

Venera писав:
Gella писав:я і є постпчальник
Я понимаю, но зачем в РН указывать "місце складання"?
Я указываю только все реквизиты и юр.адрес!

В связи с тем, что налоговая вспомнила, что Закон о бухгалтерском учете содержит перечень обязательных реквизитов и среди этих реквизитов есть место составления. Некоторые, очень порядочные бухгалтера стали требовать, чтобы им указывали этот реквизит в расходной накладной( ОНА ПОПАДАЕТ ПОД ОПРЕДЕЛЕНИЕ ПЕРВИЧНЫЙ ДОКУМЕНТ). Им сказали, что без этого реквизита налоговая не принимает товары на расходы.Вот я некоторым и выписываю. Требование в принципе законное. Только закон принят в 2000г и всем было все равно. А сейчас вытаскивают любой повод для штрафов. Народ подстраховывается.

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Якщо покупці хочуть щоб зазначали то мені краще зазначити. Тим більше податкова поповнює казну любими До....ками до документівю#russian#

Galina V
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1081
З нами з: 15 жовтня 2010, 01:40
Дякував (ла): 190 разів
Подякували: 246 разів

Повідомлення Galina V »

Про затвердження Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку
Наказ Міністерства фінансів України
від 24 травня 1995 року N 88
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
5 червня 1995 р. за N 168/704
Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Міністерства фінансів України
від 7 червня 2010 року N 372,
від 8 листопада 2010 року N 1327
Відповідно до Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 1993 року N 147, НАКАЗУЮ



2.4. Первинні документи повинні мати такі обов'язкові реквізити: найменування підприємства, установи, від імені яких складений документ, назва документа (форми), дата і місце складання, зміст та обсяг господарської операції, одиниця виміру господарської операції (у натуральному та/або вартісному виразі), посади і прізвища осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення, особистий чи електронний підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”