Счет -фактура

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
masha 1982
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 06 грудня 2011, 02:51
Дякував (ла): 75 разів

Повідомлення masha 1982 »

Подскажите пожалуйста,поменялся ли бланк счет- фактуры.И где можно скачать образец заполнения.У нас есть программа Бест Звит демо версия можно ли в ней сделать счет-фактуру.
Заранее благодарна.

lara777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1089
З нами з: 20 березня 2012, 07:18
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 354 рази

Повідомлення lara777 »

masha 1982 писав:Подскажите пожалуйста,поменялся ли бланк счет- фактуры.И где можно скачать образец заполнения.У нас есть программа Бест Звит демо версия можно ли в ней сделать счет-фактуру.
Заранее благодарна.
Бланк не менялся. Счет-фактура не является бухгалтерским документом.

МитинаАлла
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2756
З нами з: 05 червня 2012, 03:58
Дякував (ла): 573 рази
Подякували: 2321 раз

Повідомлення МитинаАлла »

Предприятие вновь открывшееся - туроператор. Св-ва НДС нет. когда выставляем счет на оплату, то сумму указываем полную, НДС - 0 или как?

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Да строчки НДС для вас не существует, без НДС и итого равны.

МитинаАлла
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2756
З нами з: 05 червня 2012, 03:58
Дякував (ла): 573 рази
Подякували: 2321 раз

Повідомлення МитинаАлла »

ок. спс. я так и предполагала

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Как правильно посчитать стоимость услуг, если они оказаны за неполный месяц? Стоимость за месяц делить на количество дней в конкретном месяце или на среднее число дней (30,44)? В июле делим на 31?

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

Яночка писав:Как правильно посчитать стоимость услуг, если они оказаны за неполный месяц? Стоимость за месяц делить на количество дней в конкретном месяце или на среднее число дней (30,44)? В июле делим на 31?
стоимость на количество дней в месяце (котором предоставлялась услуга) * на кол-во дней оказания услуги

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Просвітіть мене темну.
Наше підприємство здає приміщення в оренду. Є кілька орендаторів. Два місяці тому назад з"явився новий орендатор. Я йому вже виставила 3 р/ф і там є така фраза "Р/ф дійсний до ....."
Один р/ф дата виписки і "дійсний до.." співпадають 1.11.12. У двох інших дата "дійсний до..." стоїть до 25.12.12. Вони нам не заплатили по жодному. Коли ми почали їм телефонувати і питати "Де гроші по виписаним рахункам". Від відповідей я була в шоці. По-першому вони не можуть сплатити бо р/ф наче не дійсний дата стоїть 1.11.12, а по двом іншим дата ще не підійшла. Довелось поскандалити з фін.диром - він мені намагався довести що дата "дійсний до...." ДУЖЕ важлива і на неї обов"язково потрібно орієтуватись. Я йому сказала що ця дата важлива для тих хто бронює якийсь товар на складі або в інших подібних випадках., а оренди ця дата не стосується.

У мене питання хто з нас правий??

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

IN_NOCHKA писав:Просвітіть мене темну.
Наше підприємство здає приміщення в оренду. Є кілька орендаторів. Два місяці тому назад з"явився новий орендатор. Я йому вже виставила 3 р/ф і там є така фраза "Р/ф дійсний до ....."
Один р/ф дата виписки і "дійсний до.." співпадають 1.11.12. У двох інших дата "дійсний до..." стоїть до 25.12.12. Вони нам не заплатили по жодному. Коли ми почали їм телефонувати і питати "Де гроші по виписаним рахункам". Від відповідей я була в шоці. По-першому вони не можуть сплатити бо р/ф наче не дійсний дата стоїть 1.11.12, а по двом іншим дата ще не підійшла. Довелось поскандалити з фін.диром - він мені намагався довести що дата "дійсний до...." ДУЖЕ важлива і на неї обов"язково потрібно орієтуватись. Я йому сказала що ця дата важлива для тих хто бронює якийсь товар на складі або в інших подібних випадках., а оренди ця дата не стосується.

У мене питання хто з нас правий??
Правы , конечно , вы ! А в договоре аренды у вас зафиксирован срок оплаты за аренду или нет ?

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

У нас написано, що ми рахунки виставляємо на початку місяця. Я так і робила, рахунок віддавала десь в 10 числах.

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”