Поделюсь горьким опытом...

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Marlboro писав:
оляля писав:У кожного свій стиль роботи: хтось працює на грані фолу і прагне відстоювати думку в суді, хтось - намагається працювати так, щоб до суду не треба було йти. Особисто мені більше імпонує другий варіант
Я и не говорю, что не надо писать ИНН где надо и где не надо.
А лишь указал, что штраф в этом случае не правомерный.
tomassa писав:Вы в своём репертуаре... Навеяло на один очень давний анекдот
Дело в том, что если не будет таких как я, то мир заполнять такие запуганные как Вы, и это будет не хорошо )
Без обид, просто замечание о том, что оппозиция всегда нужна.
я говорила про штрафи? я вважаю, що потрібно робити так, щоб не було навіть думок про штрафи.
Ну а залякані.... даруйте, це вже переходить межі. Обережний не значить заляканий

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Та никуда я не пошел, я топчуся на месте, в процессе осознания )))

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Бюгюльмэ писав:Та никуда я не пошел, я топчуся на месте, в процессе осознания )))
Но ведь все равно переделаете кассу за три года, я прав? ;)

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

може не права, але де в РКО об"єкт оподаткування? згодна з зарплатою, актом виконаних робіт.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Marlboro писав:
Бюгюльмэ писав:Та никуда я не пошел, я топчуся на месте, в процессе осознания )))
Но ведь все равно переделаете кассу за три года, я прав? ;)
Переделывать не буду. Обдумываю сейчас как поступать с РКО на будущее.

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

оляля писав:може не права, але де в РКО об"єкт оподаткування? згодна з зарплатою, актом виконаних робіт.
Например, я выплачиваю по РКО физлицу-не работнику предприятия арендную плату... Вот вам документ на выплату дохода...

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Один РКО - один штраф.
Стопицот РКО за три года - и казна уже не пустует )

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

при оформлении РКО работникам предприятия в 1С8.2 "Бухгалтерия" (в частности) ИНН выставляется по умолчанию в скобочках рядом с ФИО... в ведомостях на зарплату также... А при оформлении РКО не работникам предприятия почему-то ИНН не выставляется... Теперь выставляю вручную... Не в смысле ручками, а в смысле прям в программе в корректировочном режиме...

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

tomassa писав:
Ст. НКУ 119.3. Оформлення документів, які містять інформацію про об’єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків без зазначення реєстраційного номера облікової картки платника податків, або з використанням недостовірного реєстраційного номера облікової картки платника податків, крім випадків, визначених пунктом 119.2 цієї статті, -

тягне за собою накладення штрафу у розмірі 170 гривень.
Я понимаю этот пункт так, что надо что бы инн был в документах по начислению дохода (ведомостях по зарплате, актах выполненных работ , если договор ГПХ, договор на мат. помощь, и др. подобных), а не в тех, где отражается выплата. Выплата она ж всегда на основании чего-то.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

tomassa писав:
оляля писав:може не права, але де в РКО об"єкт оподаткування? згодна з зарплатою, актом виконаних робіт.
Например, я выплачиваю по РКО физлицу-не работнику предприятия арендную плату... Вот вам документ на выплату дохода...
Ст. НКУ 70.12. Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті) використовуються органами державної влади та органами місцевого самоврядування, юридичними особами незалежно від організаційно-правових форм, включаючи установи Національного банку України, банки та інші фінансові установи, біржі, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, фізичними особами - підприємцями, а також фізичними особами в усіх документах, які містять інформацію про об’єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків, зокрема у разі:
Це ваша цитата.
Об"єкт - дохід. Він буде Вами визначений в акті виконаних робіт. А по РКО - це вже виплата цього доходу. може чогось не розумію, але де це в вищенаведеній цитаті.

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”