Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

Unnak писав:Доброго дня, не включила в звіт за червень єсв нарахування нового співробітника, виявила зараз, коли формую 1 дф, як зробити уточнення, в яких додатках? Ніколи не робила, допоможіть, будь ласка
треба в звіті за липень добавити цього працівника-місяць 06,тип нарахувань 2(+) і суми

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Підскажіть, вірно чи ні?

1).на 1 співробітника за червень формую табл.6
і 2).дод. 5 , що його прийнято в червні
і повністю всі нарахування по 1 співробітнику, тільки в переліку не можу поставити галочку додаткова в медку, чи вірно початкова?

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

zoltan писав:
Unnak писав:Доброго дня, не включила в звіт за червень єсв нарахування нового співробітника, виявила зараз, коли формую 1 дф, як зробити уточнення, в яких додатках? Ніколи не робила, допоможіть, будь ласка
треба в звіті за липень добавити цього працівника-місяць 06,тип нарахувань 2(+) і суми
а дод.5 в 07 мці за 06 не потрібно подавати?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

Unnak писав:Підскажіть, вірно чи ні?

1).на 1 співробітника за червень формую табл.6
і 2).дод. 5 , що його прийнято в червні
і повністю всі нарахування по 1 співробітнику, тільки в переліку не можу поставити галочку додаткова в медку, чи вірно початкова?
1. треба за червень подати додаткову (скасовуюча) (добавите табл 5 про прийняття) 2 - за липень так я писав вище

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

zoltan писав:
Unnak писав:Підскажіть, вірно чи ні?

1).на 1 співробітника за червень формую табл.6
і 2).дод. 5 , що його прийнято в червні
і повністю всі нарахування по 1 співробітнику, тільки в переліку не можу поставити галочку додаткова в медку, чи вірно початкова?
1. треба за червень подати додаткову (скасовуюча) (добавите табл 5 про прийняття) 2 - за липень так я писав вище
Ще підскажіть, скасовуючий за 06, це повністю повторити всі ціфри за 06 + дод.5 на нового співробітника?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

Unnak писав:
zoltan писав:
Unnak писав:Підскажіть, вірно чи ні?

1).на 1 співробітника за червень формую табл.6
і 2).дод. 5 , що його прийнято в червні
і повністю всі нарахування по 1 співробітнику, тільки в переліку не можу поставити галочку додаткова в медку, чи вірно початкова?
1. треба за червень подати додаткову (скасовуюча) (добавите табл 5 про прийняття) 2 - за липень так я писав вище
Ще підскажіть, скасовуючий за 06, це повністю повторити всі ціфри за 06 + дод.5 на нового співробітника?
даєте "додаткова" за червень ,де заносите код,прізвище і дату прийому на роботу і вам сформується 5 табл за червень

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

zoltan писав:
Unnak писав:
zoltan писав:1. треба за червень подати додаткову (скасовуюча) (добавите табл 5 про прийняття) 2 - за липень так я писав вище
Ще підскажіть, скасовуючий за 06, це повністю повторити всі ціфри за 06 + дод.5 на нового співробітника?
даєте "додаткова" за червень ,де заносите код,прізвище і дату прийому на роботу і вам сформується 5 табл за червень
Тільки одну табл. 5 і все?
Як це зробити в медку?

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

У мене ще питання, якщо я покажу в звіті за липень співробітника, якого пропустила в червні, дані в звіті 1 ДФ за 2 кв. не будуть співпадати з даними ЄСВ, за квартал в 1 ДФ буде + 1 ЗП нового співробітника, а за червень в ЄСВ його немає, чи можу я за червень в скасовуючому звіті здати дод.5 + табл. 6 за червень? Як це вірно зробити, щоб не було невідповідності в звітах?

IrinD
Гений
Гений
Повідомлень: 334
З нами з: 21 січня 2015, 19:41
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 95 разів

Повідомлення IrinD »

Подскажите пожалуйста. В отчете по ЕСВ за июнь допустила ошибку. В 6 таблице по совместителю ошибочно поставила 1 о наявности трудовой книжки, а нужно было поставить 0. Теоретически мне рассказали, что мне нужно сделать за июнь скасовуючу таблицу 6, в которой полностью повторить все что было написано в уже сданой ошибочной таблице 6, и початкову таблицу 6 с правильными данными. Это я более-менее поняла. А вот дальше для меня темный лес - сказали, что на эти две шестых таблицы нужно сделать один перелик таблиц, в котором отметить что к нему подаются две шестые таблицы. Вот тут у меня сразу 2 вопроса. Первый - какой тип отчета ставить на перелике таблиц: початкова или скасовуюча?
Второй - как поставить отметку о том что подается 2 шестых таблицы, у меня программа там ставит Х и все.
И вообще как влепить 2 шестых таблицы (одну початкову и одну скасовуючу ) в один пакет?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

IrinD писав:Подскажите пожалуйста. В отчете по ЕСВ за июнь допустила ошибку. В 6 таблице по совместителю ошибочно поставила 1 о наявности трудовой книжки, а нужно было поставить 0. Теоретически мне рассказали, что мне нужно сделать за июнь скасовуючу таблицу 6, в которой полностью повторить все что было написано в уже сданой ошибочной таблице 6, и початкову таблицу 6 с правильными данными. Это я более-менее поняла. А вот дальше для меня темный лес - сказали, что на эти две шестых таблицы нужно сделать один перелик таблиц, в котором отметить что к нему подаются две шестые таблицы. Вот тут у меня сразу 2 вопроса. Первый - какой тип отчета ставить на перелике таблиц: початкова или скасовуюча?
Второй - как поставить отметку о том что подается 2 шестых таблицы, у меня программа там ставит Х и все.
И вообще как влепить 2 шестых таблицы (одну початкову и одну скасовуючу ) в один пакет?
1-звіт "скасовуючий " за червень ,2- якщо у фрізвіті то автоматично сформує 2 таб,6, а якщо в іншій п-мі то треба створювати таб6 "скасовуючу" і "початкову"

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”