Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

Lyudmila.10 писав:
Яна З писав:
Lyudmila.10 писав:Середньооблікова кількість штатних працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню:

До категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, належать:
.....
5) особи, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років;

Теперь что, по всем работникам высчитывать когда кому на пенсию?
ну можно как вариант в карточке работника поставить дату рождения, может оно само затянет???#g_crazy#
А может не заморачиваться с ними? Кто как делает, откликнитесь!
ну у меня всего 20 человек, потому не составило труда вычислить, что вышло, то и поставила#blush#

Петровна
Гений
Гений
Повідомлень: 420
З нами з: 06 січня 2012, 01:23
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 196 разів

Повідомлення Петровна »

Lyudmila.10 писав:
Яна З писав:
Lyudmila.10 писав:Середньооблікова кількість штатних працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню:

До категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, належать:
.....
5) особи, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років;

Теперь что, по всем работникам высчитывать когда кому на пенсию?
ну можно как вариант в карточке работника поставить дату рождения, может оно само затянет???#g_crazy#
А может не заморачиваться с ними? Кто как делает, откликнитесь!
Я учла только девочек, у которых дети до 6 лет. Об остальном заморачиваться не собираюсь. Я думаю, что за это не расстреляют

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Lyudmila.10 писав:А может не заморачиваться с ними? Кто как делает, откликнитесь!
проверила каждого сотрудника) правда у меня их не много. как автоматизировать на будущее, пока не думала. надеюсь, что этот бред в ближ.будущем пересмотрят и отменят. судя по этому отчету, нам (бухгалтерам) ПФ должен доплачивать, ведь теперь мы выполняем часть их работы.

motik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 240
З нами з: 18 січня 2012, 07:42
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 86 разів

Повідомлення motik »

Девочки,кто как думает по поводу :Категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню
1. До категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, належать:
1) один з батьків або особа, яка їх замінює і:
має на утриманні дітей віком до шести років;
У меня декретчица по уходу до трех лет.Выделять ее в эту категорию, или только ,если з/п больше 3-х минимальных.

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

а як з тим АРМ працювати ??? Створила я звіт.. а далі як перенести в арт мастер і здати ???#g_cray2#

Inna49
Гений
Гений
Повідомлень: 404
З нами з: 31 січня 2012, 01:10
Дякував (ла): 393 рази
Подякували: 139 разів

Повідомлення Inna49 »

utya писав:а як з тим АРМ працювати ??? Створила я звіт.. а далі як перенести в арт мастер і здати ???#g_cray2#
Вам нужно сохранить отчет и нажать кнопку"экспорт",указав путь сохранение файла,затем импортируете в АРТ-звит обычным способом......хотя Вы и и в АРТ-звите можете его создать,подписать и отправить

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

Все розібралася.. трохи ПФ розізлив ... але після того як я сказала що принесу звіт вручну.. то допомогли

Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

motik писав:Девочки,кто как думает по поводу :Категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню
1. До категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, належать:
1) один з батьків або особа, яка їх замінює і:
має на утриманні дітей віком до шести років;
У меня декретчица по уходу до трех лет.Выделять ее в эту категорию, или только ,если з/п больше 3-х минимальных.
виділяєте, у звіті все одно не видно, кого ви показали#g_crazy#

Практик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 01 квітня 2011, 11:37
Дякував (ла): 244 рази
Подякували: 859 разів

Повідомлення Практик »

Методтчка ПФУ

Реквізит 15. Кількість днів перебування у трудових /ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця.

Відсутність даних про суми заробітної плати за звітний місяць (перебування повний місяць у відпустці: черговій, без збереження заробітної плати і т.д.) не впливає на обов’язковість заповнення цього реквізиту.

Если на предприятии есть работники, которые были за свой счет весь месяц или прогуляли весь месяц - их надо вносить в таб.6 з/п=0 ; гр.15-календарные дни месяца в штате предприятия

Практик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 01 квітня 2011, 11:37
Дякував (ла): 244 рази
Подякували: 859 разів

Повідомлення Практик »

Петровна писав:
Lyudmila.10 писав:
Яна З писав: ну можно как вариант в карточке работника поставить дату рождения, может оно само затянет???#g_crazy#
А может не заморачиваться с ними? Кто как делает, откликнитесь!
Я учла только девочек, у которых дети до 6 лет. Об остальном заморачиваться не собираюсь. Я думаю, что за это не расстреляют
Бухгалтерская неделя № 5 (2013)

".... не исключено, что к этому показателю надо относиться как к обязательному реквизиту."

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”