Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
buketik
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1261
З нами з: 27 вересня 2011, 06:25
Дякував (ла): 2000 разів
Подякували: 2348 разів

Повідомлення buketik »

Вопрос уважаемому inkognito!
Наше предприятие имеет КВЕД30.119Підприємство суднобудівної промисловості), по которому в шапке отчета по ЕСВ введена отдельная строчка, в которой необходимо поставить галочку, #help# Галочка не ставится! Медок-демо версия.

Жорик
Оракул
Оракул
Повідомлень: 299
З нами з: 01 листопада 2011, 03:09
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 249 разів

Повідомлення Жорик »

buketik писав:Вопрос уважаемому inkognito!
Наше предприятие имеет КВЕД30.119Підприємство суднобудівної промисловості), по которому в шапке отчета по ЕСВ введена отдельная строчка, в которой необходимо поставить галочку, #help# Галочка не ставится! Медок-демо версия.
Попробуйте следующее:
Головне меню -> Довідники -> Картка підприємства -> Пенсійний Фонд -> Тип організації -> Підприємство суднобудівної промисловості

Сохранить. В самом отчете -> оновити поля (F5).

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

Ир4ик писав:
Жорик писав: 2. В Таблице 1 не проставились нули в "працівники, яким встановлено інвалідність" и "кіль-сть осіб, які виконували роботи за дог. ЦПХ". Проставил ручкой прочерки в распечатанные бланки.
вышло у меня так:
середьооблікова кількість штатних працівників - 5 (3 с книжками, 1 совместитель, 1 в отпуске по уходу за ребенком)
Совместители не включаются.
3.2.2. При обчисленні середньооблікової кількості штатних працівників облікового складу враховуються всі категорії працівників облікового складу, зазначені у пунктах 2.4, 2.5 цієї Інструкції, крім працівників, які перебувають у відпустках у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною до досягнення нею віку, передбаченого чинним законодавством або колективним договором підприємства, включаючи тих, які усиновили новонароджену дитину безпосередньо з пологового будинку (підпункти 2.5.8 - 2.5.9 Інструкції). Облік цих категорій працівників ведеться окремо.
- Наказ Державного комітету статистики України
від 28 вересня 2005 року N 286

Жорик
Оракул
Оракул
Повідомлень: 299
З нами з: 01 листопада 2011, 03:09
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 249 разів

Повідомлення Жорик »

ren, т. е. если у меня 3 с книжкми, 1 совместитель, 1 с книжкой, но в отпуске по уходу за ребенком, то я должен был показать
"середньооблікова кількість штатних працівників" - 3 (3 с книжками)
"штатна чисельність працівників" - 4 (3 с книжками, 1 в отпуске по уходу за ребенком)

а в "кількість застрахованих осіб у звітному періоді - 4 (3 с книжками, 1 совместитель)

так получается?

buketik
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1261
З нами з: 27 вересня 2011, 06:25
Дякував (ла): 2000 разів
Подякували: 2348 разів

Повідомлення buketik »

Жорик писав:
buketik писав:Вопрос уважаемому inkognito!
Наше предприятие имеет КВЕД30.119Підприємство суднобудівної промисловості), по которому в шапке отчета по ЕСВ введена отдельная строчка, в которой необходимо поставить галочку, #help# Галочка не ставится! Медок-демо версия.
Попробуйте следующее:
Головне меню -> Довідники -> Картка підприємства -> Пенсійний Фонд -> Тип організації -> Підприємство суднобудівної промисловості

Сохранить. В самом отчете -> оновити поля (F5).
УРЯ-Я-Я-Я-Я!! Получилось!!!#yahoo# #yahoo# #yahoo#
ЖОРИКУ Гранд мерси! И с днем влюленных, любимых и любящих!!!!!!!!!!!

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1843 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

buketik
Нужно в карточке предприятия на закладке Пенсійний фонд в поле "Тип організації" выбрать "Підприємство суднобудівної промисловості"
Эх, опоздал.

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

Жорик писав:ren, т. е. если у меня 3 с книжкми, 1 совместитель, 1 с книжкой, но в отпуске по уходу за ребенком, то я должен был показать
"середньооблікова кількість штатних працівників" - 3 (3 с книжками)
"штатна чисельність працівників" - 4 (3 с книжками, 1 в отпуске по уходу за ребенком)

а в "кількість застрахованих осіб у звітному періоді - 4 (3 с книжками, 1 совместитель)

так получается?
середьооблікова кількість штатних працівників - 4 (3 с книжками, 1 совместитель, 1 в отпуске по уходу за ребенком - его не считаем)
штатна чисельність працівників - 5 (все числятся в штате)
кількість застрахованих осіб - 4 (3 с книжками, 1 совместитель) - должно сходится с табл.6

думаю так, может кто-то исправит )

Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

ren писав:
Жорик писав:ren, т. е. если у меня 3 с книжкми, 1 совместитель, 1 с книжкой, но в отпуске по уходу за ребенком, то я должен был показать
"середньооблікова кількість штатних працівників" - 3 (3 с книжками)
"штатна чисельність працівників" - 4 (3 с книжками, 1 в отпуске по уходу за ребенком)

а в "кількість застрахованих осіб у звітному періоді - 4 (3 с книжками, 1 совместитель)

так получается?
середьооблікова кількість штатних працівників - 4 (3 с книжками, 1 совместитель, 1 в отпуске по уходу за ребенком - его не считаем)
штатна чисельність працівників - 5 (все числятся в штате)
кількість застрахованих осіб - 4 (3 с книжками, 1 совместитель) - должно сходится с табл.6

думаю так, может кто-то исправит )
середньооблікова 3 - тільки з книжками, сумісники не входять
штатна - 4 - ті, що з книжками + по догляду з дитиною
застрахованих - 4 - з книжками+сумісники - дані табл.6

buketik
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1261
З нами з: 27 вересня 2011, 06:25
Дякував (ла): 2000 разів
Подякували: 2348 разів

Повідомлення buketik »

inkognito писав:buketik
Нужно в карточке предприятия на закладке Пенсійний фонд в поле "Тип організації" выбрать "Підприємство суднобудівної промисловості"
Эх, опоздал.
Усе равно-СПАСИБО!!!#g_pinkgla И с праздником!

elen1962
Гений
Гений
Повідомлень: 383
З нами з: 12 квітня 2011, 05:54
Дякував (ла): 175 разів
Подякували: 104 рази

Повідомлення elen1962 »

Подскажите,пожалуйста, почему у меня не тянет в табл.1 с табл.6 данные автоматически( додаток 4) ? Проверяла : табл.6 -без помилок, все "галочки" в правке стоят, что перенести. Версию скачивали в ПФ. Что делать? Вношу в табл. № 1 сумму з/ плату и взноса руками - выдает, что ошибка.Т.е. не видит табл.6.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”