Отчет по ЕСВ (часть-2)

Питання по ЄСВ
MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

Nadiy писав:
MariNka92 писав:
Nadiy писав: вам потрібно перездати звіт- сьогодні!!!
зразок заповнення дивіться мал.4 http://zpkadry.com.ua/ua/journal/zpkadry/article/231
Дякую. Я зрозуміла, що маю переробити табл.1 і табл.6. Але який тип ставити - скасовуюча?
ви просто подаєте новий звіт, сьогодні ж 20, зараховується останній поданий
Тобто, просто скопіювати звіт, тип - початкова, змінити дані в табл.1 і табл. 6, інші таблиці залишити незміненими? А не задвоїть?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

MariNka92 писав:
Nadiy писав:
MariNka92 писав: Дякую. Я зрозуміла, що маю переробити табл.1 і табл.6. Але який тип ставити - скасовуюча?
ви просто подаєте новий звіт, сьогодні ж 20, зараховується останній поданий
Тобто, просто скопіювати звіт, тип - початкова, змінити дані в табл.1 і табл. 6, інші таблиці залишити незміненими? А не задвоїть?
так, не задвоїть


MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

Nadiy писав:
MariNka92 писав:
Nadiy писав: ви просто подаєте новий звіт, сьогодні ж 20, зараховується останній поданий
Тобто, просто скопіювати звіт, тип - початкова, змінити дані в табл.1 і табл. 6, інші таблиці залишити незміненими? А не задвоїть?
так, не задвоїть
А ще підкажіть - якщо сума доходу за останній місяць відпустки менше мінімальної з/п, то колонку 19 і 21 заповняти?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

MariNka92 писав:
Nadiy писав:
MariNka92 писав: Тобто, просто скопіювати звіт, тип - початкова, змінити дані в табл.1 і табл. 6, інші таблиці залишити незміненими? А не задвоїть?
так, не задвоїть
А ще підкажіть - якщо сума доходу за останній місяць відпустки менше мінімальної з/п, то колонку 19 і 21 заповняти?
ні

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Звіт не приймають: невідповідний формат даних в полі " номер облікової картки ОЗ"
Де це виправити?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Снежынка писав:Звіт не приймають: невідповідний формат даних в полі " номер облікової картки ОЗ"
Де це виправити?
перевірте ІПН, можливо пропустили цифру

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

buhgalter Tanya писав:
Inna Medvetska писав:
buhgalter Tanya писав: ну если уволился, а не переводом, то как в приказе-"за власним бажанням"
він був зовнішній сумісник і 30,04 він звільнився з основного місця роботи, а з 01.05 виходить моє підприємство стало для нього основним
ну получается вы его не уволняли, значит и в табл 5 не показываете. он просто по приказу переведен с совместителя на осн. место работы.
а як тоді бути з повідомленням про прийняття на роботу? адже я його подала і позначила там його працівник з категорією "1" з 01.05. тому фактично виходить що в квітні яповинна показати звільнення, а в травні прийняття

Nikatoriya
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 13 травня 2015, 13:10
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Nikatoriya »

Начала сдавать есв, вылезли проблемы с кодами. Все исправила, пересдаю. И вижу что по одному флп стоял код пфу 28000. Чем я думала когда заполняла карточку - не знаю. 6 месяцев туда отправляла отчеты! Кто подскажет что нужно делать в такой ситуации??? Код этот вообще непонятно откуда взялся. Сдаю через медок.

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Nadiy писав:
Снежынка писав:Звіт не приймають: невідповідний формат даних в полі " номер облікової картки ОЗ"
Де це виправити?
перевірте ІПН, можливо пропустили цифру
ІПН працівників?

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Уважаемые коллеги, подскажите как быть. Прошляпила новость об изменении кодов ПФУ и подала со старыми кодами еще 3-го мая. Все принято. Думаю, если сдать с новым кодом ПФУ не задвоит ли данные? Или пусть так и будет....

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”