Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
EllinSun
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 734
З нами з: 23 грудня 2011, 06:12
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 322 рази

Повідомлення EllinSun »

Jennis248 писав:Если сотрудник находился в отпуске без сохранения з/п весь месяц, как его считать в среднеучетную численность и в к-во застрахованных? И нужно ли его показывать в табл.6, если з/п за месяц не было, ЕСВ не удерживался?
показывать нужно. заполняете столбик "14. количество календарных дней без сохранения зарплаты". и в среднеучетную численность и в к-во застрахованных

Аватар користувача
Хмель
Гений
Гений
Повідомлень: 453
З нами з: 17 листопада 2011, 00:25
Дякував (ла): 288 разів
Подякували: 160 разів

Повідомлення Хмель »

а если ошибка в Додатке к табл. 1 в сальдо по сч. 65 #blush#
исправлять? как? или оставить?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Хмель писав:а если ошибка в Додатке к табл. 1 в сальдо по сч. 65 #blush#
исправлять? как? или оставить?
я б не виправляла - це інформаційна таблиця, я думаю, що на неї ніхто недивиться
перевірки тепер вони проводять, якшо є якісь уточнення

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

Пришла квитанция, что документ НЕ ПРИНЯТО : "Таблиця 6 аркуш 2 з типом форми «початкова» містить більше ніж один рядок. Початковий документ звіту з ознакою «Коригуючий/скасовуючий» подається на одну застраховану особу." И так же про скасовуючу.

Так все же- на одну или на всех?

ПС это я пытаюсь исправить 6 табл. и добавить 5 табл.

Levenya
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2016
З нами з: 12 грудня 2011, 09:40
Дякував (ла): 1458 разів
Подякували: 1168 разів

Повідомлення Levenya »

marinna_90 писав:Пришла квитанция, что документ НЕ ПРИНЯТО : "Таблиця 6 аркуш 2 з типом форми «початкова» містить більше ніж один рядок. Початковий документ звіту з ознакою «Коригуючий/скасовуючий» подається на одну застраховану особу." И так же про скасовуючу.

Так все же- на одну или на всех?

ПС это я пытаюсь исправить 6 табл. и добавить 5 табл.
Верите, если читать их порядок - то на всех. Но судя по квитанции - на одного... Вы не пробовали им позвонить?

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

В таб.1 код основного вида эконом.деятельности поставила КВЭД-2005
У регистратора перерегистрировались. Нужно ли подавать новый отчет. Если нужно, то что менять.

ninela
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 05 червня 2012, 02:39
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 60 разів

Повідомлення ninela »

marinna_90 писав:Пришла квитанция, что документ НЕ ПРИНЯТО : "Таблиця 6 аркуш 2 з типом форми «початкова» містить більше ніж один рядок. Початковий документ звіту з ознакою «Коригуючий/скасовуючий» подається на одну застраховану особу." И так же про скасовуючу.

Так все же- на одну или на всех?

ПС это я пытаюсь исправить 6 табл. и добавить 5 табл.

Що у вас неправильно в таблиці,6 і таблиці 5.? якщо ІПН, то створююте скасовуючу таб.6 на ту особу в якої не правильний іПП потім робите початкову із правильним ІПП, так само таблиця 5- скасовуюча і початкова і сам додаток 4 ( де написано перелік таблиць)
Якщо добавить таб,5 то робите "додаткову"

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

Таблицу 5 по увольняемым не подавала. а в табл 6 указывала дни, за которые не выплачивалась зп, хотя таковых не было.

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

Levenya писав:
marinna_90 писав:Пришла квитанция, что документ НЕ ПРИНЯТО : "Таблиця 6 аркуш 2 з типом форми «початкова» містить більше ніж один рядок. Початковий документ звіту з ознакою «Коригуючий/скасовуючий» подається на одну застраховану особу." И так же про скасовуючу.

Так все же- на одну или на всех?

ПС это я пытаюсь исправить 6 табл. и добавить 5 табл.
Верите, если читать их порядок - то на всех. Но судя по квитанции - на одного... Вы не пробовали им позвонить?
Да что-то они не горят желанием меня консультировать, гоняют по кругу и все.

ninela
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 05 червня 2012, 02:39
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 60 разів

Повідомлення ninela »

marinna_90 писав:Таблицу 5 по увольняемым не подавала. а в табл 6 указывала дни, за которые не выплачивалась зп, хотя таковых не было.


Таблицю 5, потрібно обовязково подать вона подається разом із звітом за вересень , але це буде окремий звіт", тобто додаток 4 "перелік таблиць" і таб. 5 "додакова" а таб.6, я так зрозуміла, що ставили в 14.кол."кількість кал.днів без збереження зарплати"? чи як?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”