Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
Автошкола
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 604
З нами з: 16 грудня 2011, 02:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Автошкола »

marinna_90 писав:Скажите. а если я в отчете не указываю сроки выплаты з/п. то что мне за это будет?#sigh#
Думаю буде попередження, а взагалі потрібно відповідати на поставлені питання....

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

Автошкола писав:
marinna_90 писав:Скажите. а если я в отчете не указываю сроки выплаты з/п. то что мне за это будет?#sigh#
Думаю буде попередження, а взагалі потрібно відповідати на поставлені питання....
просто не хочу ввязываться, могу написать как по закону...

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

marinna_90 писав:
Автошкола писав:
marinna_90 писав:Скажите. а если я в отчете не указываю сроки выплаты з/п. то что мне за это будет?#sigh#
Думаю буде попередження, а взагалі потрібно відповідати на поставлені питання....
просто не хочу ввязываться, могу написать как по закону...
Куда не хотите ввязываться? Напишите 7 и 22 число. Это крайний срок.

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

Напишу как положено-7 и 22, а окажется. что в этом месяце вообще не платили, платили в след..

А если у меня 1 штатник, 3 внештатника, то я пишу "середнььоблікова кількість штатних працівників-1", а "кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховувані виплати-4". Правильно?

Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

marinna_90 писав:Напишу как положено-7 и 22, а окажется. что в этом месяце вообще не платили, платили в след..

А если у меня 1 штатник, 3 внештатника, то я пишу "середнььоблікова кількість штатних працівників-1", а "кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховувані виплати-4". Правильно?
внештатники - соместители, ЦПХ???

а так правильно

graff25
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 19 лютого 2013, 01:35
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 136 разів

Повідомлення graff25 »

НАТАША-58 писав:Учетная запись админ - требует пароль.
Сейчас включу медиума:
1. Пароль пустой.
2. Если пароль не пустой - обратитесь к вашему админу (тому кто ставил вам винду).

graff25
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 19 лютого 2013, 01:35
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 136 разів

Повідомлення graff25 »

marinna_90 писав:Скажите. а если я в отчете не указываю сроки выплаты з/п. то что мне за это будет?#sigh#
Формально - вы даёте повод для внеплановой проверки ревизионным отделом, так как не заполнили обязательные поля отчёта (умышленно или намерено). Конечно, скорее всего никто не пойдёт, но повод дали. Тоесть, если раньше повода у ПФУ небыло, то теперь он есть.

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

Яна З писав:
marinna_90 писав:Напишу как положено-7 и 22, а окажется. что в этом месяце вообще не платили, платили в след..

А если у меня 1 штатник, 3 внештатника, то я пишу "середнььоблікова кількість штатних працівників-1", а "кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховувані виплати-4". Правильно?
внештатники - соместители, ЦПХ???

а так правильно
совместители

Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

marinna_90 писав:
Яна З писав:
marinna_90 писав:Напишу как положено-7 и 22, а окажется. что в этом месяце вообще не платили, платили в след..

А если у меня 1 штатник, 3 внештатника, то я пишу "середнььоблікова кількість штатних працівників-1", а "кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховувані виплати-4". Правильно?
внештатники - соместители, ЦПХ???

а так правильно
совместители
тогда все верно - штатные - 1, середньооблікова -1, к-ість застрахованих -4

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Скажіть хтось відшкодовує пільгові пенсії пенсійному? якщо да , то на підставі яких документів і чи дають повідомлення якісь.

Фактичні витрати на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцеві полпження п. б-з ст 13 ЗУ " Про пенсійне забезпечення.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”