Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
Lyudmila100
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 180
З нами з: 10 березня 2011, 12:58
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення Lyudmila100 »

Yulia писав:Только в этом месяце обнаружила, что существует таб. 5 в отчете по ЄСВ, которую , как я поняла, надо заполнять при увольнении работников... естественно раньше я её не заполняла. Как теперь исправить ошибку?? И какие штрафные санкции за это?
У меня с декрета вышла еще в 2011 году. И только ввели табл.5 В пенсионном сдавала, а мне сказали в следующем месяце, а потом оказалось , что нужно было, когда я сдавала. Так вот сдача отчета была просрочена. Сделала приложение4 и к нему приложила отчет 5, а отчет за отчетный месяц как обычно. Сказали, что за отчет 5 нет штрафа. И не нужно весь отчет скасовувати. Разве, что вы еще сроки не просрочили. Иначе будет штаф. Но возожно в этом году что-то поменялось. Они сами порой не знают как трактовать, только через время задним числом. Надеюсь понятно написала.

Lyudmila100
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 180
З нами з: 10 березня 2011, 12:58
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення Lyudmila100 »

А_нна писав:При проверке - 170 грн. Тогда только скасуйте таблицу 6, а потом новую с разбивкой.
Если я сделаю скасовуючу, то будет штраф. Так вот его хочется избежать. Есть возможность перенести отпуск в декабрь, т.к. это у ФЛП.
Спасибо, вы подтвердили, что штраф будет. Поэтому перенесу скорей всего на декабрь.

Venera
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1422
З нами з: 11 серпня 2011, 14:23
Дякував (ла): 739 разів
Подякували: 557 разів

Повідомлення Venera »

А_нна писав:
Venera писав:
Yulia писав:Только в этом месяце обнаружила, что существует таб. 5 в отчете по ЄСВ, которую , как я поняла, надо заполнять при увольнении работников... естественно раньше я её не заполняла. Как теперь исправить ошибку?? И какие штрафные санкции за это?
Я при принятии тоже...Если я не ошибаюсь - такую ошибку уже не исправляют, поскольку работник уволен...
Нет, надо показать в таблице все равно, штраф при проверке будет 170 грн. Сдайте новые отчеты по дате приема и по дате увольнения.
В смысле новые отчеты? Или Вы имеете ввиду отобразить в отчете,например, за июнь - информацию в таблице 5?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Venera писав:
А_нна писав:
Venera писав: Я при принятии тоже...Если я не ошибаюсь - такую ошибку уже не исправляют, поскольку работник уволен...
Нет, надо показать в таблице все равно, штраф при проверке будет 170 грн. Сдайте новые отчеты по дате приема и по дате увольнения.
В смысле новые отчеты? Или Вы имеете ввиду отобразить в отчете,например, за июнь - информацию в таблице 5?
Я робила тільки таблицю 5, "скасовуючу" і "початкову", правда помилка була в коді працівника, переробляла за 6 місяців, штрафу не було.

Venera
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1422
З нами з: 11 серпня 2011, 14:23
Дякував (ла): 739 разів
Подякували: 557 разів

Повідомлення Venera »

LyudMila76 писав:
Venera писав:
А_нна писав: Нет, надо показать в таблице все равно, штраф при проверке будет 170 грн. Сдайте новые отчеты по дате приема и по дате увольнения.
В смысле новые отчеты? Или Вы имеете ввиду отобразить в отчете,например, за июнь - информацию в таблице 5?
Я робила тільки таблицю 5, "скасовуючу" і "початкову", правда помилка була в коді працівника, переробляла за 6 місяців, штрафу не було.
А тут випадок - скасовувати немає чого. Людина взагалі не знала про таблицю 5...
Я просто стикалася з випадками, коли людина було звільнена,наприклад, в березні, а в квітні підприємство нарахувало цій людині бонуси. То коли я в Пенсійному показала це нарахування - Пенсійний не прийняв, сказали, що такої застрахованої особи вже не має. Ну правда там внеску не було...
В любому випадку, я б нічого з таблицями 5 не робила, знайдуть при перевірці - буде штраф. А самому признати звіти невірними, не хочеться...

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Venera писав:
А тут випадок - скасовувати немає чого. Людина взагалі не знала про таблицю 5...
Я просто стикалася з випадками, коли людина було звільнена,наприклад, в березні, а в квітні підприємство нарахувало цій людині бонуси. То коли я в Пенсійному показала це нарахування - Пенсійний не прийняв, сказали, що такої застрахованої особи вже не має. Ну правда там внеску не було...
В любому випадку, я б нічого з таблицями 5 не робила, знайдуть при перевірці - буде штраф. А самому признати звіти невірними, не хочеться...
З попередніх повідомлень, я зрозуміла, що Ви просто не показали, в таблиці 5- звільнення працівника, а так виходить взагалі нічого, а як же стаж, зар.плата по людині є, а самої людини не має, трошки ризиковано.

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

Yulia писав:Только в этом месяце обнаружила, что существует таб. 5 в отчете по ЄСВ, которую , как я поняла, надо заполнять при увольнении работников... естественно раньше я её не заполняла. Как теперь исправить ошибку?? И какие штрафные санкции за это?
5.6. У разі якщо в таблиці 5 додатка 4 ( za014-10 ) до цього
Порядку страхувальник не зазначив застраховану особу, з якою було
укладено або розірвано трудовий договір за попередній період, він
подає разом із звітом за поточний звітний період звіт за
попередній період, який містить: титульний аркуш (перелік таблиць
звіту), дані на цю застраховану особу із зазначенням статусу
таблиці 5 - додаткова.
ПОРЯДОК формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

Venera
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1422
З нами з: 11 серпня 2011, 14:23
Дякував (ла): 739 разів
Подякували: 557 разів

Повідомлення Venera »

LyudMila76 писав:
Venera писав:
А тут випадок - скасовувати немає чого. Людина взагалі не знала про таблицю 5...
Я просто стикалася з випадками, коли людина було звільнена,наприклад, в березні, а в квітні підприємство нарахувало цій людині бонуси. То коли я в Пенсійному показала це нарахування - Пенсійний не прийняв, сказали, що такої застрахованої особи вже не має. Ну правда там внеску не було...
В любому випадку, я б нічого з таблицями 5 не робила, знайдуть при перевірці - буде штраф. А самому признати звіти невірними, не хочеться...
З попередніх повідомлень, я зрозуміла, що Ви просто не показали, в таблиці 5- звільнення працівника, а так виходить взагалі нічого, а як же стаж, зар.плата по людині є, а самої людини не має, трошки ризиковано.
Та то не я#smile3# а Yulia
Машуня, золото)

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1638
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 823 рази
Подякували: 684 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Романтика писав:
Yulia писав:Только в этом месяце обнаружила, что существует таб. 5 в отчете по ЄСВ, которую , как я поняла, надо заполнять при увольнении работников... естественно раньше я её не заполняла. Как теперь исправить ошибку?? И какие штрафные санкции за это?
5.6. У разі якщо в таблиці 5 додатка 4 ( za014-10 ) до цього
Порядку страхувальник не зазначив застраховану особу, з якою було
укладено або розірвано трудовий договір за попередній період, він
подає разом із звітом за поточний звітний період звіт за
попередній період, який містить: титульний аркуш (перелік таблиць
звіту), дані на цю застраховану особу із зазначенням статусу
таблиці 5 - додаткова.
ПОРЯДОК формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
В июне 2012 года таким образом исправляла непоказанное увольнение сотрудницы в марте.Штрафа не было
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

ИРИС
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 10 квітня 2013, 05:32
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ИРИС »

Подскажите как исправить такую ошибку: в табл.6 вместо графы отпуска без содержания, количество дней поставила в графу временной нетрудоспособности. Все суммы правильные.
И еще вопрос: по ГПХ нужно указывать количество дней прибывания в труд. отношениях?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”