«Єдиний внесок для роботодавців: нарахування, доплати та мінімалка...»

Питання по ЄСВ
Olchik0701
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 23 жовтня 2017, 11:36
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Olchik0701 »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, у нас оформлен сотрудник по основному месту работы на 0,5 ставки (трудовая у нас). Нужно ли доплачивать ему до минималки ЕСВ?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13676
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27914 разів

Повідомлення Яков »

Olchik0701 писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста, у нас оформлен сотрудник по основному месту работы на 0,5 ставки (трудовая у нас). Нужно ли доплачивать ему до минималки ЕСВ?
нужно
Зображення

cemafor
Гений
Гений
Повідомлень: 341
З нами з: 17 червня 2014, 11:55
Дякував (ла): 152 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення cemafor »

подскажите, пожалуйста, сотрудница віходит из отпуска по уходу за ребенком до 6-ти лет 27,11, с єтого же числа она берет отпуск за свой счет до конца ноября, т.е. зарплаті за ноябрь нет, нужно ли ей начислять ЕСВ?
спасибо

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

Яков писав:
Olchik0701 писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста, у нас оформлен сотрудник по основному месту работы на 0,5 ставки (трудовая у нас). Нужно ли доплачивать ему до минималки ЕСВ?
нужно
А якщо працівника прийнято на постійне місце на 0,5 ставки з 03.11.17. Я, так розумію, донарахуваня за листопад до 704 грн не проводиться? За неповний місяць перебування у трудових відносинах обмежень у питанні НЕДОНАРАХУВАННЯ до мінімального внеску нема?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8523
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Гоша писав:А якщо працівника прийнято на постійне місце на 0,5 ставки з 03.11.17. Я, так розумію, донарахуваня за листопад до 704 грн не проводиться? За неповний місяць перебування у трудових відносинах обмежень у питанні НЕДОНАРАХУВАННЯ до мінімального внеску нема?

Не проводиться.

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Всім привіт!
Скажіть чи вірно я розумію. Працівник пішов на лікарняний в середині листопада. Лікарняного ще не приніс оскільки ще далі хворіє.
1)В листопаді нараховую зарплату за фактично відпрацьований час.
2)ЄСВ не донараховую до мінімалки.
3) В грудні коли вже буде лікарняне нароховую і тоді визначаю суму донарахування ЄСв?
Дякую

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Gella писав:Всім привіт!
Скажіть чи вірно я розумію. Працівник пішов на лікарняний в середині листопада. Лікарняного ще не приніс оскільки ще далі хворіє.
1)В листопаді нараховую зарплату за фактично відпрацьований час.
2)ЄСВ не донараховую до мінімалки.
3) В грудні коли вже буде лікарняне нароховую і тоді визначаю суму донарахування ЄСв?
Дякую
#help#

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Gella писав:
Gella писав:Всім привіт!
Скажіть чи вірно я розумію. Працівник пішов на лікарняний в середині листопада. Лікарняного ще не приніс оскільки ще далі хворіє.
1)В листопаді нараховую зарплату за фактично відпрацьований час.
2)ЄСВ не донараховую до мінімалки.
3) В грудні коли вже буде лікарняне нароховую і тоді визначаю суму донарахування ЄСв?
Дякую
#help#
Я делаю не так.
1. В ноябре начисляем факт. зарплату. ЕСВ до начисляю до минималки, т.к. не понятно, будет ли больничный или нет и в каком размере.
2. В декабре, когда будет больничный, в отчете за декабрь минусую строку 13на сумму ноябрьского больничного листа (период начисления - ноябрь). отдельной строкой пойдет ноябрський больничный.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13676
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27914 разів

Повідомлення Яков »

Gella писав:Всім привіт!
Скажіть чи вірно я розумію. Працівник пішов на лікарняний в середині листопада. Лікарняного ще не приніс оскільки ще далі хворіє.
1)В листопаді нараховую зарплату за фактично відпрацьований час.
2)ЄСВ не донараховую до мінімалки.
3) В грудні коли вже буде лікарняне нароховую і тоді визначаю суму донарахування ЄСв?
Дякую
Да. Единственный "нюанс": желательно точно знать дату "открытия" больничного, а то может получиться день-два расхождений...
Зображення

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

КамЛ писав:
Gella писав:
Gella писав:Всім привіт!
Скажіть чи вірно я розумію. Працівник пішов на лікарняний в середині листопада. Лікарняного ще не приніс оскільки ще далі хворіє.
1)В листопаді нараховую зарплату за фактично відпрацьований час.
2)ЄСВ не донараховую до мінімалки.
3) В грудні коли вже буде лікарняне нароховую і тоді визначаю суму донарахування ЄСв?
Дякую
#help#
Я делаю не так.
1. В ноябре начисляем факт. зарплату. ЕСВ до начисляю до минималки, т.к. не понятно, будет ли больничный или нет и в каком размере.
2. В декабре, когда будет больничный, в отчете за декабрь минусую строку 13на сумму ноябрьского больничного листа (период начисления - ноябрь). отдельной строкой пойдет ноябрський больничный.
В грудні мінусуєте в звіті?

Відповісти

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”