«Додаток 4 по Єдиному внеску для роботодавців»

Питання по ЄСВ
Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Valentina писав: Якову пришли сегодня квит № 2 по отчету ЕСВ. Но, у него не юрики, а физики. может быть в этом причина
Кто то писал . что по юрикам и в Ел. кабинете только 3 числа появилась форма. Но, я сдавала 3 числа, форма новая, а квит № 2 до сих пор нет.
я подавала отчеты 03.09 были только первые квитанции, сег с утра отправила их повторно и пришли вторые квитанции (со смайликами), не начислений, не в входящих и исходящих документах нигде их нет, зато есть смайлик :) там где пишут что завантаження вдале чи не вдале...
полагаю что нужно будет их копировать и заново отправлять...

Кто получил вторые квитанции отпишитесь они нормальные???
У меня по всем разным районам везде смайлики....

ritamarg911
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 26 грудня 2017, 14:47
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення ritamarg911 »

#g_cray2#
Подала додаток 4 і незаповнила в 5 таблиці графу 16 ( Документ-підстава...Звільнився працівник)
Як виправити? Перший раз помилка з цією таблицею(((

Aljona
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 144
З нами з: 25 квітня 2012, 08:34
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Aljona »

ritamarg911 писав:#g_cray2#
Подала додаток 4 і незаповнила в 5 таблиці графу 16 ( Документ-підстава...Звільнився працівник)
Як виправити? Перший раз помилка з цією таблицею(((
Необходимо повторно сформировать и подать отчет в полном объеме. Действующим считается последний отчет, поданный до окончания срока подачи отчетности за данный период#smile3#

ritamarg911
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 26 грудня 2017, 14:47
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення ritamarg911 »

Aljona писав:
ritamarg911 писав:#g_cray2#
Подала додаток 4 і незаповнила в 5 таблиці графу 16 ( Документ-підстава...Звільнився працівник)
Як виправити? Перший раз помилка з цією таблицею(((
Необходимо повторно сформировать и подать отчет в полном объеме. Действующим считается последний отчет, поданный до окончания срока подачи отчетности за данный период#smile3#
З 5ю теж так можна #drinks# ?
А я думала, що це варіант виключно для 6ї таблиці

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Dfcbkbcf писав:
Valentina писав: Якову пришли сегодня квит № 2 по отчету ЕСВ. Но, у него не юрики, а физики. может быть в этом причина
Кто то писал . что по юрикам и в Ел. кабинете только 3 числа появилась форма. Но, я сдавала 3 числа, форма новая, а квит № 2 до сих пор нет.
я подавала отчеты 03.09 были только первые квитанции, сег с утра отправила их повторно и пришли вторые квитанции (со смайликами), не начислений, не в входящих и исходящих документах нигде их нет, зато есть смайлик :) там где пишут что завантаження вдале чи не вдале...
полагаю что нужно будет их копировать и заново отправлять...

Кто получил вторые квитанции отпишитесь они нормальные???
У меня по всем разным районам везде смайлики....
Я подавала 3 числа. Квит. № 2 так и не пришла. Повторно пока не подавала. Звонила на гор.линию сегодня утром, сказали не подавать повторно, если есть кв.№ 1. Ждать...

ИЛОНА
Оракул
Оракул
Повідомлень: 203
З нами з: 09 лютого 2011, 01:36
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 89 разів

Повідомлення ИЛОНА »

fin_o писав:
Dfcbkbcf писав:
Valentina писав: Якову пришли сегодня квит № 2 по отчету ЕСВ. Но, у него не юрики, а физики. может быть в этом причина
Кто то писал . что по юрикам и в Ел. кабинете только 3 числа появилась форма. Но, я сдавала 3 числа, форма новая, а квит № 2 до сих пор нет.
я подавала отчеты 03.09 были только первые квитанции, сег с утра отправила их повторно и пришли вторые квитанции (со смайликами), не начислений, не в входящих и исходящих документах нигде их нет, зато есть смайлик :) там где пишут что завантаження вдале чи не вдале...
полагаю что нужно будет их копировать и заново отправлять...

Кто получил вторые квитанции отпишитесь они нормальные???
У меня по всем разным районам везде смайлики....
Я подавала 3 числа. Квит. № 2 так и не пришла. Повторно пока не подавала. Звонила на гор.линию сегодня утром, сказали не подавать повторно, если есть кв.№ 1. Ждать...
Я подавала 2 числа по физлицу и до сих пор 2 квит. нет

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 889
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Надійшла інформація від одного з відділень пенсійного фонду. Ситуація наступна: в ПФ програмне запезпечення ОНОВЛЕНЕ, але при цьому ПФ звіти не отримує. Значить десь косяки на шлюзах податкової, раз вони їм звіти не переправляють. 2 роки тому ситуація була кардинально протилежна - тоді в ПФ оновлення не було...
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

У мене ситуація така. З арт-звіту подані єсв. ще раз той самий звіт подавала, прийшла кв. 2 з зауваженнями. Зі смайликом.
Те що подавала через кабінет - висить тільки з кв. 1.

Я спочатку думала, що з табл. 5 нахомутала, але там де табл. 5 не було ситуація аналогічна
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1434
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

Capitoshechka писав:Надійшла інформація від одного з відділень пенсійного фонду. Ситуація наступна: в ПФ програмне запезпечення ОНОВЛЕНЕ, але при цьому ПФ звіти не отримує. Значить десь косяки на шлюзах податкової, раз вони їм звіти не переправляють. 2 роки тому ситуація була кардинально протилежна - тоді в ПФ оновлення не було...
В эл. каб. отчеты есть.Значит - податкова.

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Natalenna писав:У мене ситуація така. З арт-звіту подані єсв. ще раз той самий звіт подавала, прийшла кв. 2 з зауваженнями. Зі смайликом.
Те що подавала через кабінет - висить тільки з кв. 1.

Я спочатку думала, що з табл. 5 нахомутала, але там де табл. 5 не було ситуація аналогічна
А, В "ЗАУВАЖЕННІ", что написано, или просто смайлик и отчет не принят, или принят? Просто у меня такого не было, поэтому и интересно.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”