Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
darthnihilus
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 10 жовтня 2013, 10:04
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення darthnihilus »

Драсти.
Помогите если сможете.
У нас сотрудник работал до 16 числа по договору, потом её приняли как держслужбовця с 17-го. В пятой таблице (совещался с нашим ПФ) поставил её два раза, один конец договора - без т.к. по 16, вторая строка начало труд відн - с т.к. с 17-го, соотв. в 7 таблице её внёс с здс07 или какой там початок 17, кінець 30, к-ть днів -14, норма 30. в 6 таблице записал её с первой категорией, к-ть днів перебування - 16, и ещё одна строка с категорией 25 к-ть днів перебування - 14.
И значится, при проверке всплывает какая-то дурацкая ошибка (медок 181) по этому сотруднику, мол, "Кількість днів в колонці "К-ть календ. днів перебування у труд.\ЦП відносинах..." більше ніж в одному з рядків за звітний місяць".
Что это за *** такой и лечится ли он?

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

inkognito писав:Вербик
Если контроли есть, значит они согласованы с ПФУ, и внедрены по его требованию. Что за паника спрашивается?

iri_na
Еще раз для тех, кто не читал сообщения ранее: не важно с какой программы отправлены документы. Все выполняется на приемной части МД+ПФУ. Чего Вы ожидаете от своего ПО, когда ожидать чуда нужно от контролирующих органов, - не понятно.
И я тоже так думаю, разницы нет с какой программы отправлять, чуда не будет. Я отправила 2-раза, чтоб проверить другую программу.
Хочу отказаться от Медка. Значит отчет у меня и второй примет, а он такой же как первый. Первый автоматом будет считаться не правильным, а правильный второй.
ВСЕМ СПАСИБО.

Влад70
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 04 жовтня 2013, 10:09
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 9 разів

Повідомлення Влад70 »

darthnihilus писав:Драсти.
Помогите если сможете.
У нас сотрудник работал до 16 числа по договору, потом её приняли как держслужбовця с 17-го. В пятой таблице (совещался с нашим ПФ) поставил её два раза, один конец договора - без т.к. по 16, вторая строка начало труд відн - с т.к. с 17-го, соотв. в 7 таблице её внёс с здс07 или какой там початок 17, кінець 30, к-ть днів -14, норма 30. в 6 таблице записал её с первой категорией, к-ть днів перебування - 16, и ещё одна строка с категорией 25 к-ть днів перебування - 14.
И значится, при проверке всплывает какая-то дурацкая ошибка (медок 181) по этому сотруднику, мол, "Кількість днів в колонці "К-ть календ. днів перебування у труд.\ЦП відносинах..." більше ніж в одному з рядків за звітний місяць".
Что это за *** такой и лечится ли он?
Кількість днів перебування в трудових відносинах проставляється тільки в одному з рядків.
Поставьте 30 дней в любом из них, а другой оставьте пустой. Категории ЗО Вы, надеюсь, разные поставили. А на таблицу 7 должно быть попередження, но это не страшно.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Ир4ик писав:Я отправляла из Медка 02.10, квитанций 2 нет, может повторно отчет сбросить?
я тоже 2-го отправляла через Медок.. 2 кв нету..
думаю подождать до понед, а потом звонить им всем и если что повторный раз отправлять..

SevaL
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2013, 00:43
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення SevaL »

И отправляла 2-го, тоже квитанции № 2 нет.А у меня с понедельника отпуск! И шо теперь, в отпуск не ходить?#g_cray2#

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Сегодня в ресурсах:

Більшість підприємств і підприємців сьогодні здають звітність в електронній формі, а з переходом адміністрування по ЄСВ до Міндоходів податковий сервіс дав збій. Так, платники ЄСВ, які відправили в Міндоходів електронну звітність по ЄСВ за вересень 2013 року, до сих пір не отримали квитанцію про те, що звіт прийнято.

Як з’ясувалося, Міндоходів ще не завершив регламентовані процедури по адмініструванню, пов’язані з передачею бази даних та обміном даними між Міндоходів та ПФУ. Наразі звітність по ЄСВ надсилається до Пенсійного фонду, й тільки після перевірки ним звітності дані надсилатимуть до Міндоходів. Саме з цим і пов’язана затримка квитанції про прийняття звіту.

Як пам’ятаємо, не так давно була ситуація, коли сервер Податкової не працював три дні, але тоді звіти вважали зданими, навіть коли другу квитанцію було отримано пізніше. Оскільки таке явище, як неотримання другої квитанції носить масовий характер, то Міндоходів має відреагувати на це.

Лимончик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2477
З нами з: 25 січня 2012, 03:14
Дякував (ла): 5794 рази
Подякували: 3610 разів

Повідомлення Лимончик »

"Як пам’ятаємо, не так давно була ситуація, коли сервер Податкової не працював три дні, але тоді звіти вважали зданими, навіть коли другу квитанцію було отримано пізніше. Оскільки таке явище, як неотримання другої квитанції носить масовий характер, то Міндоходів має відреагувати на це".


пам’ятаємо, пам’ятаємо, але досі не можемо звикнути до таких пакращань...вже токсикоз настає...#fool#

Глеб
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 03 листопада 2010, 03:58
Подякували: 4 рази

Повідомлення Глеб »

Подскажите. ТОВ" единый налог" Нет деятельности. Писалось письмо в Пф в начале года и отчеты не подавались. То теперь что куда писать что нет деятельности. Или пустышки подавать.?
Заранее всем спасибо. Если это вопрос поднимался бросьте ссылочку я в 175 страницах переписки не нашел.

aLisa1910
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 553
З нами з: 19 грудня 2011, 08:22
Дякував (ла): 212 разів
Подякували: 324 рази

Повідомлення aLisa1910 »

Добрый день всем! Отчёты отправляла один 03.10 по второму предприятию 04.10 -по обеим фирмам квитанции №2 сегодня пришли.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

aLisa1910 писав:Добрый день всем! Отчёты отправляла один 03.10 по второму предприятию 04.10 -по обеим фирмам квитанции №2 сегодня пришли.
Я отправила 02.10.13. Квит.№ 2 нет (((

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”