Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
Басти
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1807
З нами з: 11 лютого 2012, 07:15
Дякував (ла): 737 разів
Подякували: 2025 разів

Повідомлення Басти »

Denis27 писав:Что делать? Сдал 4 очета, а на пятом вот такая ерунда

2622433348271ZZZZZZZ12102013184842E04HD.PFZ
Текст:
Протокол імпорту файлу '2622433148271ZZZZZZZ12102013184842E04HD.PFZ':
Файл оброблений 12.10.2013 в 18:51:59
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
Вхідне повідомлення. Невірний формат повідомлення Відсутній або пошкоджений зашифрований блок. Файл: '2622433148271ZZZZZZZ12102013184842E04HD(#).PFZ' Код: 15 Помилка перевірки сертифіката кореневим сертифікатом АЦСК

І'мя файла:
2622433148271ZZZZZZZ12102013184842E04HD.PFZ
Текст:
08

Дата обробки: 12.10.2013 18:51:52
Файл: 2622433348271ZZZZZZZ12102013184842E04HD.PFZ


Виникла помилка при перевірці підписів, накладених на електронний документ.
Надано електронний документ, який зашифровано некоректними ключовими носіями, що не підтримуються центром обробки електронних звітів.
Зателефонуйте до вашого акредитаційного центру сертифікації ключів та\або вашого посередника.
Переформуйте і надішліть його повторно до центру обробки електронних звітів Міністерства доходів і зборів України.



Попробуйте подать карточку присоединения к ПФУ,не обращая внимания,что написано ПФУ, отправляется в Мндох.
Там будут проверены сертификаты,и отчет подайте снова.
Он примется.

Flory
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 28 січня 2012, 14:05
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 31 раз

Повідомлення Flory »

Flory писав:Может у кого была аналогичная ситуация: Работник 9 уволился с основного места, а с 10-го принят как совместитель на то же предприятие. В табл. 6 отображен двумя строчками. В первой как основной (с трудовой книжкой)и оплатой за 9 к.д., а во второй - без галочки, за остальные дни месяца (ФИО совадает, хотя ж он с новым таб. номером). В 15-й колонке Медок ругается, если ставлю 9 и 21 день соответственно. Выдает ошибку по этому работнику. Сохраняет без ошибок, если оставляю или 9 или 21. Как все же показать, что он был в трудов-х отношениях все 30 дней?
#help#

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Flory писав:
Flory писав:Может у кого была аналогичная ситуация: Работник 9 уволился с основного места, а с 10-го принят как совместитель на то же предприятие. В табл. 6 отображен двумя строчками. В первой как основной (с трудовой книжкой)и оплатой за 9 к.д., а во второй - без галочки, за остальные дни месяца (ФИО совадает, хотя ж он с новым таб. номером). В 15-й колонке Медок ругается, если ставлю 9 и 21 день соответственно. Выдает ошибку по этому работнику. Сохраняет без ошибок, если оставляю или 9 или 21. Как все же показать, что он был в трудов-х отношениях все 30 дней?
#help#
Вы заполнили табл.5 - 2 строки ? дата увольнения, дата приема, категория : работник с труд./ без трудовой...

llsa
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 13 листопада 2011, 07:33
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення llsa »

Коллеги, подскажите. пож, что не так в отчете? пришла квит 2 с ошибкой 23:
Квитанція 2:

Квитанція про приймання та обробку електронного звіту (друга квитанція)

23

Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (додаток 4)

Дата початку завантаження файлу: 12.10.2013 00:32:00
Файл: 1013538183420ZZZZZZZ12102013003504E04HD.ZIP
Дата реєстрації звіту в Реєстрі застрахованих осіб: 12.10.2013 00:32:00
Номер реєстрації звіту в Реєстрі застрахованих осіб: 215441

Результат обробки: файл відхилено.
Помилка: Некоректне значення дати та часу в імені файлу електронного звіту або це значення перевищує дату обробки звіту.

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Flory писав:
Unnak писав:підкажіть,хто знає,чи можу я зробити звіт єсв зробити в медку і відправити БЕЗКОШТОВНИМИ ключами ДПС ЗВІТНІСТЬ?
Якщо можу відпр. звіт в демо версії медка ,то які налаштування потрібно зробити в самій програмі?
http://www.buhgalter911.com/ShowArticle ... ommentshdr
У мене вже встановлена програма медок,я з неї печатав звіт ЄСВ на бумазі і здавав в ПФ, я не розумію,підкажіть як діяти
1) звіт формуємо в медку, він же зберігається в dbf файлі
2) звіт відправляємо з медка,як підписати безкоштовними ключами з ДПС ? Яким чином?
3) Я зберігав ,потім імпортував в ДПС звітність, і писало відповідь-некоректний формат файлу? #cray#

Flory
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 28 січня 2012, 14:05
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 31 раз

Повідомлення Flory »

Лилия-НИКА писав:
Flory писав:
Flory писав:Может у кого была аналогичная ситуация: Работник 9 уволился с основного места, а с 10-го принят как совместитель на то же предприятие. В табл. 6 отображен двумя строчками. В первой как основной (с трудовой книжкой)и оплатой за 9 к.д., а во второй - без галочки, за остальные дни месяца (ФИО совадает, хотя ж он с новым таб. номером). В 15-й колонке Медок ругается, если ставлю 9 и 21 день соответственно. Выдает ошибку по этому работнику. Сохраняет без ошибок, если оставляю или 9 или 21. Как все же показать, что он был в трудов-х отношениях все 30 дней?
#help#
Вы заполнили табл.5 - 2 строки ? дата увольнения, дата приема, категория : работник с труд./ без трудовой...
Да, в 5-ой двумя строчками под кодом 1 и 2 с датой увольнения "9" и приема "10". Реально недоработка программы. Хотя это и не единичные случаи, когда работник с основного места переходит по совместительству и наоборот. Когда ставлю 30 дней или как основному либо как совместителю Медок просыпается и вспоминает про табл.5. и предупреждает, "що не відповідає данним таблиці 5". Хотя пишет зелененьким и сохраняет без ошибок. Может так попробовать? Только вот незнаю, 30 дней ставить с трудовой или без?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18796
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

llsa писав: Результат обробки: файл відхилено.
Помилка: Некоректне значення дати та часу в імені файлу електронного звіту або це значення перевищує дату обробки звіту.
Возможно у вас системная дата на компе не соответствует реальной или дата подачи отчета не текущая, а, например, будущая...

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18796
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Unnak писав:
Flory писав:
Unnak писав:підкажіть,хто знає,чи можу я зробити звіт єсв зробити в медку і відправити БЕЗКОШТОВНИМИ ключами ДПС ЗВІТНІСТЬ?
Якщо можу відпр. звіт в демо версії медка ,то які налаштування потрібно зробити в самій програмі?
http://www.buhgalter911.com/ShowArticle ... ommentshdr
У мене вже встановлена програма медок,я з неї печатав звіт ЄСВ на бумазі і здавав в ПФ, я не розумію,підкажіть як діяти
1) звіт формуємо в медку, він же зберігається в dbf файлі
2) звіт відправляємо з медка,як підписати безкоштовними ключами з ДПС ? Яким чином?
3) Я зберігав ,потім імпортував в ДПС звітність, і писало відповідь-некоректний формат файлу? #cray#
2. Или тут http://www.buhgalter911.com/ShowArticle ... ommentshdr или тут неоднократно обсуждалось http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm3 ... spx#370407
3. "Захист звитности" тут недоречный...
1. Когда настроете "Медок", то никакие .dbf уже не понадобятся...

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Из Порядка :
2.13. Якщо юридичні особи не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт до органів доходів і зборів ними не подається.

Опять спрошу :

1. Есть предприятие, которое работает (ведет хоз.деятельность) - но управление предприятием осуществляет учредитель - нет зарплаты- нет начислений - в ПФ ЕСВ не подавался (было заявление...) - как с ГНС (смущает , что деятельность ведется)- отчет по ЕСВ подавать ?

2. Есть предприятие на котором директор в отпуске по уходу за реб. до 3-х лет - т.е. штатная численность для отчета ЕСВ =1 ---- отчет ЕСВ подавать ...?

3. у ФЛП-ка один работник в отпуске по уходу за реб. до 3-х лет - т.е. штатная численность для отчета ЕСВ =1 ---- отчет ЕСВ подавать ...?

Consultation
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 09 жовтня 2013, 09:31
Подякували: 18 разів

Повідомлення Consultation »

Kalinda писав:У работницы закончился отпуск по беременности и родам.В таблице 5 я ей отражаю категория особы-5,дата окончания отпуска.В таблице 6 я отражаю код категории ЗО 42,ставлю количество дней по беременности и родам и количество дней в трудовых отношениях-30дней.Я все правильно делаю?
И еще вопрос:некорректное обозначение даты и времени-это что такое?Куча отчетов прошла положительно,а последние два начали капризничать.
Ваша декретчица будет выходить на работу по окончании отпуска? Если она далее идёт в отпуск по уходу за ребёнком до 3-х лет, то в т. 5 нужно указать её кодом "6" и поставить "дату начала" отпуска

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”