Отчет по ЕСВ (часть-2)

Питання по ЄСВ
finfin
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 06 лютого 2014, 12:27
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення finfin »

Alla_L писав:
finfin писав:Подскажите пожалуйста. Какие таблицы заполнять , если только были выплаты по договарам ЦПХ. Таблица 5, и 6??
И , что указывать в таблице 6 в колонке" тип нарахувань" при выплате по договарам ЦПХ?
Заранее благодарна.
В таблице 5 ставите ознаку "договір ЦПХ" и дату начала или окончания (Підстава припинення ст. 846 ЦКУ), в таблице 6 категорія 26 и сумма начислений.
А в табл. 6 возле колонки категория, есть еще колонка " тип нарахувань" эту колонку заполнять если у меня договор ЦПХ был только в июне ( не переходящий)?

And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

Допоможіть! "кількість застрахованих осіб яким нараховані виплати виправила на 70, у тому числі: чоловіків, жінок теж виправляю (бо туди попадають працівники у яких по червню 0 бо в травні були відпускні за червень), але при новому відкритті документа з’являється кількість з урахуванням цих працівників у яких відсутні нарахування.
Вже відключала автоматичний розрахунок, не допомогло!

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

And писав:Допоможіть! "кількість застрахованих осіб яким нараховані виплати виправила на 70, у тому числі: чоловіків, жінок теж виправляю (бо туди попадають працівники у яких по червню 0 бо в травні були відпускні за червень), але при новому відкритті документа з’являється кількість з урахуванням цих працівників у яких відсутні нарахування.
Вже відключала автоматичний розрахунок, не допомогло!
Эту цифру программа рисует из кол-ва по 6 таблице, что там у Вас?

And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

виплати нараховані 70 чол., 3чол. без нарахувань (бо по ним в травні показані нарахування за червень)
в мене понижуючий к-т єсв, я його розрахувала з 70 чол., а в звіті малює 73. Мені перераховувати тепер к-т???

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

And писав:виплати нараховані 70 чол., 3чол. без нарахувань (бо по ним в травні показані нарахування за червень)
в мене понижуючий к-т єсв, я його розрахувала з 70 чол., а в звіті малює 73. Мені перераховувати тепер к-т???
Вот трое по маю и дают Вам 73, они полностью в отпуске? весь месяц,они у Вас в штате числятся? Может не заморачиваться и оставить как пишет программа, не думаю, что это самая большая ошибка для этого отчета., ведь в мае Вы начислили им за июнь, просто перечислили раньше.

And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

Та мне то было бы все равно что там пишут, но к-т понижающий по ЕСВ я посчитала на 70чел.! теперь получается если пересчитать на 73, то не получится понижающий к-т!(((((

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Підкажіть, будь ласка, якщо декретниця виходить на роботу з відпустки по догляду за дитиною 2 числа місяця, і їй починає нараховуватись заробітна плата, то в таблиці 6 в рядку кількість днів перебування в трудових відносинах ставиться повний місяць, чи за мінусом 1 дня? Дякую!

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Olia123 писав:Підкажіть, будь ласка, якщо декретниця виходить на роботу з відпустки по догляду за дитиною 2 числа місяця, і їй починає нараховуватись заробітна плата, то в таблиці 6 в рядку кількість днів перебування в трудових відносинах ставиться повний місяць, чи за мінусом 1 дня? Дякую!
повний місяць

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

blize писав:
Natalenna писав:
Natalenna писав: нажаль, я не в медку, але попробую.
До речі, дала на 3 коп. менше нарахування все зійшлося, от тільки тепер табл. 1 і табл. 6 не йде. Ідіотизм, а не звіт, хоч бери і з флешкою їдь.
далі тих 3 коп. не йде, порадьте, до кого можна подзвонити, бо дані не завантажує до реєстру застрахованих осіб...
Мы просто ставили в табл.1 цифры из табл.6. Один отчет в Медке, один на флэшке. Все принято.
Зробила так само, прийняли.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

olesya-zdes
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 03 лютого 2014, 13:13
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 28 разів

Повідомлення olesya-zdes »

Сдала в прошлом месяце отчет через бесплатный айфин, в этом месяце отправила, а квитанций нет, и отчет не сдан (звонила, уточняла). Уже нельзя через бесплатный айфин? через что тогда сдавать?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”