Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
ORXIDEA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1385
З нами з: 28 листопада 2011, 01:03
Дякував (ла): 904 рази
Подякували: 860 разів

Повідомлення ORXIDEA »

ORXIDEA писав:Читаю Реквизит 14 - Кількість календарних днів без збереження зарабітної плати -зазначається кількість календарних днів відпустки в яких перебувала особа за власний рахунок. Кількість календарних днів може бути відображено із знаком мінус "-" у разі необхідності зменшення кількості таких днів, відображених в попередніх звітних періодах.#blush#
Если за свой счет сидели 15 дней - ставлю 15? А в графе 15 - остальные рабочие дни?
Кто уже заполнял - подскажите, пожалуйста. В персонификацию не дозвонится....#help# #yahoo# #wall#

maryx
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 820
З нами з: 21 вересня 2011, 01:28
Дякував (ла): 261 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення maryx »

кто-нибудь пробовал удалять папки как указано выше? последствия есть? я просто боюсь вообще удалять а в медке нет 15 графы?

ORXIDEA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1385
З нами з: 28 листопада 2011, 01:03
Дякував (ла): 904 рази
Подякували: 860 разів

Повідомлення ORXIDEA »

maryx писав:кто-нибудь пробовал удалять папки как указано выше? последствия есть? я просто боюсь вообще удалять а в медке нет 15 графы?
Утром поставила обновление в Медке 10.00.119 , почему нет графы 15, есть.

Баба Яга*
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 131
З нами з: 30 січня 2012, 07:38
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення Баба Яга* »

"Реквізит 21. Ознака нового робочого місця: позначка “Х” заповнюється у разі працевлаштування особи на нове робоче місце, заповнюється протягом 2 років."

То есть не только в том месяце, когда это рабочее место было создано, а еще 2 года потом галочку ставить? Я правильно поняла?
Может, кто-то знает - на что эта галочка влияет и что будет, если ее не ставить?

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

alicaalena писав:
Ларочка писав:Скажите, не вышли ли обновления по единому внеску на Бест-звит? Знаю ,что написали что програме капец, переходите все на медок, но все-таки надеюсь... Меня эта программа очень устраивала!
Сдававшие отчет ч/з Бест-звит, кому-нибудь удалось сдать за январь отчетность. Есть ли какя-то информация ждать обновлений или покупать Медок?
зачем покупать медок? Скачайте просто демо версию

Баба Яга*
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 131
З нами з: 30 січня 2012, 07:38
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення Баба Яга* »

maryx писав:кто-нибудь пробовал удалять папки как указано выше? последствия есть? я просто боюсь вообще удалять а в медке нет 15 графы?
Да, я удаляла, после этого появились новые формы. Если сильно страшно - перетащите ее в другую папку для начала, потом удалите.

ORXIDEA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1385
З нами з: 28 листопада 2011, 01:03
Дякував (ла): 904 рази
Подякували: 860 разів

Повідомлення ORXIDEA »

Баба Яга* писав:"Реквізит 21. Ознака нового робочого місця: позначка “Х” заповнюється у разі працевлаштування особи на нове робоче місце, заповнюється протягом 2 років."

То есть не только в том месяце, когда это рабочее место было создано, а еще 2 года потом галочку ставить? Я правильно поняла?
Может, кто-то знает - на что эта галочка влияет и что будет, если ее не ставить?
?????????????????????????? Реквізит 21. Ознака нового робочого місця: позначка “Х” заповнюється у разі працевлаштування особи на нове робоче місце, зпонюється протягом 2 років.
Из этого выходит, что на каждого нового сотрудника ставим"Х" в течение 2 лет#wall# #wall# #wall#

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

Реквізит 21. Ознака нового робочого місця: позначка “Х” заповнюється у разі працевлаштування особи на нове робоче місце, зпонюється протягом 2 років. Кто уже заполнял эту колонку? Я не совсем поняла, зачем новое рабочее место нужно заполнять на протяжении 2 лет?

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

Одновременно написали#g_haha# я смотрю вопрос актуален

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

вот пытаюсь скачать это обновление у всех так долго качался???? а то у меня уже час лезет

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”