Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
чта
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 05 червня 2012, 02:58
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення чта »

Оксана 1 писав:
Милочка писав:
чта писав:Подскажите пожалуйста, у меня одного сотрудника перевели на полставки, зарпллата получается меньше минимальной, отчет по ЕСВ показывает предупреждение в строке колличество застрахованых лиц. Что делать?
Я, так понимаю, это просто строка "на всякий случай, чтобы перепроверили". У меня вообще все идеально, и тоже вылазит такое предупреждение. Отчет сдала, все принято.
если зеленым цветом пишет, то это за ошибку несчитается
Цвет малиновый

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

чта писав:
Оксана 1 писав:
Милочка писав: Я, так понимаю, это просто строка "на всякий случай, чтобы перепроверили". У меня вообще все идеально, и тоже вылазит такое предупреждение. Отчет сдала, все принято.
если зеленым цветом пишет, то это за ошибку несчитается
Цвет малиновый
На счет малинового не знаю, а когда коричневым пишет, то тогда есть ошибка в отчете. Это мне в ПФ сказали.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Практик писав:
Альона1 писав:
А в застрахованных приводите эту численность + совместители+ по договорам ГПХ
Эту ,то яку , мамочок в декреті ставимо у застраховані особи чи ні.
в застрахованных ставим только тех сотрудников, по которым есть начисления и удержания ЕСВ. А Мамочки в декрете освобождены от уплаты ЕСВ. И они не входят в застрахованные, также как и мамочки по уходу за ребенком до 3-х лет ( по ним отчитываются выплачивающие им ежемесячные пособия конторы, а не предприятия, на которых они в отпуске по уходу).
А чому медок робить контроль попередження: Звірте кількість ЗО, які у звітному періоді знаходились у відпусці, або на лікарняному і не отримували доходу??????#help# #help# #help# #help# #help# #help#

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

Альона1 писав:
Практик писав:
Альона1 писав: Эту ,то яку , мамочок в декреті ставимо у застраховані особи чи ні.
в застрахованных ставим только тех сотрудников, по которым есть начисления и удержания ЕСВ. А Мамочки в декрете освобождены от уплаты ЕСВ. И они не входят в застрахованные, также как и мамочки по уходу за ребенком до 3-х лет ( по ним отчитываются выплачивающие им ежемесячные пособия конторы, а не предприятия, на которых они в отпуске по уходу).
А чому медок робить контроль попередження: Звірте кількість ЗО, які у звітному періоді знаходились у відпусці, або на лікарняному і не отримували доходу??????#help# #help# #help# #help# #help# #help#
У меня тоже самое пишет в АРМ-звит страхувальника, хотя никто в отпуске и на больничном не был, и з/п у всех больше минималки.

чта
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 05 червня 2012, 02:58
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення чта »

Отписываю. Звонила на горячую линию ПФУ, ответили - не обращать внимания, это предупреждение для самопроверки.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Та я зрозуміла, що для самоперевірки, але тут напрошується відповідь ,що ті особи які знаходились у відпусці, або на лікарняному і не отримували доходу повинні бути включені в ЗО, бо тоді інакше , чого воно просить нас перевірити ці дані??????????????

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17318 разів

Повідомлення Ин »

Альона1 писав:Та я зрозуміла, що для самоперевірки, але тут напрошується відповідь ,що ті особи які знаходились у відпусці, або на лікарняному і не отримували доходу повинні бути включені в ЗО, бо тоді інакше , чого воно просить нас перевірити ці дані??????????????
Повторно пишу: В звіті по ЄСВ, середнооблікова к-ть штатних працівників визначається, згідно "ІНСТРУКЦІІ зі статистики кількості працівників"(п.2.5), середньооблікову визначають з урахуванням працівників на лікарняному: хворів, а листок непрацездатності перехідний в наступний місяць і нарахування будуть в наступному, то цього працівника потрібно рахувати в середньооблікову за поточний місяць.

Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

Практик писав:
Альона1 писав:
А в застрахованных приводите эту численность + совместители+ по договорам ГПХ
Эту ,то яку , мамочок в декреті ставимо у застраховані особи чи ні.
в застрахованных ставим только тех сотрудников, по которым есть начисления и удержания ЕСВ. А Мамочки в декрете освобождены от уплаты ЕСВ. И они не входят в застрахованные, также как и мамочки по уходу за ребенком до 3-х лет ( по ним отчитываются выплачивающие им ежемесячные пособия конторы, а не предприятия, на которых они в отпуске по уходу).

Я тоже так показывала все время, а после предупреждения в Медоке засомневалась. Подскажите, где можно почитать о том, что мамочки в декрете и в отпуске по уходу за реб. до 3-х лет в количество застрахованых лиц не входят.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Ин писав:
Альона1 писав:Та я зрозуміла, що для самоперевірки, але тут напрошується відповідь ,що ті особи які знаходились у відпусці, або на лікарняному і не отримували доходу повинні бути включені в ЗО, бо тоді інакше , чого воно просить нас перевірити ці дані??????????????
Повторно пишу: В звіті по ЄСВ, середнооблікова к-ть штатних працівників визначається, згідно "ІНСТРУКЦІІ зі статистики кількості працівників"(п.2.5), середньооблікову визначають з урахуванням працівників на лікарняному: хворів, а листок непрацездатності перехідний в наступний місяць і нарахування будуть в наступному, то цього працівника потрібно рахувати в середньооблікову за поточний місяць.
Я в даний момент говорю за ЗО кількість ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ, а не СЕРЕДНЬООБЛІКОВУ КІЛЬКІСТЬ.

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Ин писав:
Яночка писав:Подкажите пожалуйста, как в отчете по ЕСВ отразить правильно больничные?
1. Показываются суммы и за счет предприятия и за счет фонда?
2. В таблице 6 двумя строками: зарплату и больничные отдельно?
Двома рядками :всі лікарняні -код 29,з-та -код 1
У табл.1 в рядках 1.3 та 1.4 - вручну ставляться відповідні суми: за рахунок ФСС та під-ва.
Код 29 должен ставиться в колонке "ТИП НАРАХУВАНЬ"? У меня почему-то 29 не ставится, пишет что значение должно быть от 1 до 9. Или я не в ту колонку ставлю?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”